Αντίο Ιόλη...


Andromeda

Well-Known Member
17 Ιουνίου 2010
1.595
2
Λυπάμαι πολύ ! Καλό της ταξίδι και να είσαι πάντα καλά να την θυμάσαι ... :(:(
 


mellia

Member
17 Φεβρουαρίου 2011
9
0
Αθήνα
Nα εισαι σιγουρη οτι εκει που ειναι θα σαι ευγνωμονη για οσα τις προσεφερες!
 






ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.682
4.317
42
www.proudtobegreek.eu
Ηταν μια κούκλα...και είμαι σίγουρη οτι σε προσέχει απο ψηλά..και είναι μαζί με το Μιλβάκι μου!Κουράγιο σε καταλαβαίνω!!
 






cgri1976

Well-Known Member
θα εχει και την lucy μου παρεα....μην ανησυχεις.....
αλλο σκυλουνι δεν σκεφτεσαι να απαοκτησεις; οχι για να αντικαταστησεις την ιολη σου, αλλα για να δωσεις οσα δεν προλαβες.....στο λεω γιατι μολις σημερα απεκτησα ενα μποξερακι που ειναι σχεδον ιδιο με την lucy στα χρωματα, και να σου πω την αληθεια, καπως το βαρος της απωλειας εγινε ελαφρυτερο.....και εβαλα στοχο οσα δεν προλαβα να δωσω και οσα εδωσα και ηταν λαθος λογω της απειριας μου, να τα δωσω σε αυτο το σκυλι.....μου το ελεγαν αλλα δεν το πιστευα.....και ομως ισχυει....
εντελως φιλικα,
Χρηστος.
 


ghost girl

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2007
1.073
185
το έχω δίπορτο...
ευχαριστω παιδια.
φιλε Χρηστο εχω αποκτησει ηδη μια κουταβα που ηταν απωθημενο 15 χρόνων, αλλα ανεξαρτητα απο τη χαρα που μου δινει η Λευκή, η απωλεια της Ιόλης δεν θα "ξεθυμάνει" ευκολα καθως φαινεται... ευχαριστω παντως, ξερω πως εδω μεσα παρα πολλοι με καταλαβαινουν και ειναι πολυ ψυχοθεραπευτικο αυτο!
 


Lostris

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2010
2.280
4
Πειραιάς
Δεν ξεθυμαίνει η απώλεια... απλά γλυκαίνει λίγο με τον καιρό.
Πάντα θα την θυμάσαι και θα έχει το χώρο της στην καρδιά σου.
 


Tonini

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2009
843
2
36
Munich/Germany


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Ηταν μια κούκλα...και είμαι σίγουρη οτι σε προσέχει απο ψηλά..και είναι μαζί με το Μιλβάκι μου!Κουράγιο σε καταλαβαίνω!!
Χωρις να ρωταω την Αργυρω ειδικα: Πιστευετε οτι τα σκυλια που πεθαινουν πανε καπου ψηλα και μας βλεπουν απο εκει ;
 




mortezes

Well-Known Member
25 Σεπτεμβρίου 2009
632
1
Χωρις να ρωταω την Αργυρω ειδικα: Πιστευετε οτι τα σκυλια που πεθαινουν πανε καπου ψηλα και μας βλεπουν απο εκει ;
Nαι !
Ειναι διπλα μας, οποτε τα σκεφτομαστε !
 


mAthosalas

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2011
1.053
2
52
Πάτρα
Πιστευετε οτι τα σκυλια που πεθαινουν πανε καπου ψηλα και μας βλεπουν απο εκει ;
Xωρις να δυναται κανεις να αποδειξει αν συμβαινει κατι τετοιο,ειναι πολλοι ανθρωποι που το εχουν ΑΝΑΓΚΗ αυτο...κι οχι μονο για σκυλους...για συνανθρωπους,για συγγενεις,για ...για..για...εσωτερικη αναγκη...
Με καταλαβαινεις...
 


mariaa

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2010
861
1
πανω σε δενδρο
δεν ειμαι σιγουρη ,αλλα ...περσυ τετοια εποχη αναγκαστηκαμε να κοιμησουμε τον Φοιβο ,λογω γηρατειων ,ειχε μεινει αναπηρος 3 μηνες ,το βραδυ ειδα στον υπνο μου οτι επαιζε στην αυλη και ετρεχε χαρουμενος, μπορει να ηταν το υποσυνειδητο μου ,ξυπνηασα παντως με χαρα επειδη ο Φοιβος ηταν χαρουμενος που περπαταγε
 




aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
δεν ξέρω αν μας βλέπουν από κάπου, σίγουρα όμως παρακαλώ όταν έρθει η στιγμή που θα ανακαλύψουμε τι γίνεται στην άλλη ζωή, να ξανασυναντηθούμε...