Αξιόλογες τροφές στο super market


gazzy90

Well-Known Member
12 Οκτωβρίου 2011
190
2
Τώρα θυμήθηκα πως στο Carrefour έβρισκα την Purina One, σχεδόν ολόιδια με την Purina ProPlan, και πολύ πιο ποιοτική από τη Φρίκις και άλλες σχετικές.
Παλιό topic παιδιά...αλλά την έχω δει κι εγώ την Purina One στο Carrefour και σκεφτόμουν να την πάρω. Είναι καλή;
 




thanos tara

Well-Known Member
9 Δεκεμβρίου 2010
273
0
Γιατι νομιζω πως η One ειναι για γατες?Τουλαχιστον αυτες που ειδα σε σουπερ μαρκετ.
 


gazzy90

Well-Known Member
12 Οκτωβρίου 2011
190
2
Ίσως έχει και για γάτες, δεν ξέρω.
Πάντως ακριβή κι αυτή (ήλπιζα για καλύτερη τιμή λόγω Carrefour) και την έχει μόνο σε συσκευασία 1,5 κιλού.
 


roky + maroyso

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2011
1.434
44
guess
στο σουπερ μαρκετ ειχα δει και μια τροφη π την ειχα δει και σε πετσοπ!!(2 ευρο πιο φθηνη)
επισης και εγω απο σουπερμαρκετ περνω!! (την ιδια παντα)
 


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.722
3.925
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
στο σουπερ μαρκετ ειχα δει και μια τροφη π την ειχα δει και σε πετσοπ!!(2 ευρο πιο φθηνη)
επισης και εγω απο σουπερμαρκετ περνω!! (την ιδια παντα)
Ποιος είπε ότι οι τροφές που υπάρχουν στα σουπερμάρκετ δεν υπάρχουν και σε πετ σοπ; :confused: Μπάζα σαν τη Fri(s)ki(e)s, Pedigree, Chappi βρίσκεις παντού.

Η Purina One υπάρχει σε συκευασίες 3ων κιλών και αν θυμάμαι καλά είχε περίπου 12 ευρώ στο Carrefour (Θεσ/νίκη). Ηταν σε κόκκινη συσκευασία με ένα Γκόλντεν επάνω.
 


greedy

Well-Known Member
23 Απριλίου 2008
2.314
3
51
Πατρα
μονο super premium δεν βρισκεις στα σουπερ μαρκετ.
Αλλα καλο ειναι να ψωνιζουμε τις τροφες απο εξειδικευμενα καταστηματα,μιας και τωρα τελευταια εχουν γινει καποια λαθη με αυτες.
Τουλαχιστον το πετ σοπ θα στην αλλαξει .
 


roky + maroyso

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2011
1.434
44
guess
Ποιος είπε ότι οι τροφές που υπάρχουν στα σουπερμάρκετ δεν υπάρχουν και σε πετ σοπ; :confused: Μπάζα σαν τη Fri(s)ki(e)s, Pedigree, Chappi βρίσκεις παντού.

Η Purina One υπάρχει σε συκευασίες 3ων κιλών και αν θυμάμαι καλά είχε περίπου 12 ευρώ στο Carrefour (Θεσ/νίκη). Ηταν σε κόκκινη συσκευασία με ένα Γκόλντεν επάνω.
νωμιζα πως ηταν καλες τροφες αυτες
 






Φωτεινή

Well-Known Member
2 Ιανουαρίου 2011
1.846
33
Αχαρναί Αττικής
Με τις τροφές από το σ/μ LIDL έχει να μου πει κανένας τίποτα ? Πάντως οι γάτες μου τα προτιμούν, τα Wiskas & Friskas δεν τα τρώνε καθόλου, αλλά εκείνα του LIDL μια χαρά τα κατεβάσουν εδώ και καμία δεκαριά χρόνια. Και στα αδέσποτα της περιοχής μας από εκεί παίρνω τροφή, για τα δικά μου τα σκύλα πάντα έδεινα μόνο μαγειρεμένο και BARF.
 


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.722
3.925
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
νωμιζα πως ηταν καλες τροφες αυτες
Βρε Μαρουσώ μερικές φορές ειλικρινά νομίζω πως είσαι στο φόρουμ για να σπας πλάκα... :rolleyes:

Τόσα θέματα που σχετίζονται με τη διατροφή υπάρχουν και εσύ μετά από 7 μήνες στο φόρουμ γράφεις κάτι τέτοιο.... :confused:
 


aouimbae

Well-Known Member
7 Μαϊου 2011
1.753
26
Και μετα σε αλλο θεμα σου λες πως δε παχαινει. Ε μ αυτα πκυ του δινεις πως να παχυνει. Ουτε βαρος ουτε βιταμινες παιρνει.
Τωρα τουλαχιστον παρτου κατι καλο να τρωει
 


lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.512
750
Ξεσσαλονικη!!!
ολες οι τροφες μπορουν να δωσουν κιλα σε ενα ζωο,απο οποιο σουπερ μαρκετ κ αν ειναι.ειναι πως θα κατσουν στο ζωο.τα θεματα με τις τροφες ειναι στην ποιοτητα των συστατικων κ οχι στο αν δινουν κιλα η οχι.
 


roky + maroyso

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2011
1.434
44
guess
Απο οσο εχω διαβασει δν εχω δει πουθενα να λεει για τροφες στο σουπερ μαρκετ εγω που να το ξερω να μυρισω τα νυχια μ?
 




Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.722
3.925
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com


Sofouli

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2010
6.243
526
Λάρισα
Με τις τροφές από το σ/μ LIDL έχει να μου πει κανένας τίποτα ? Πάντως οι γάτες μου τα προτιμούν, τα Wiskas & Friskas δεν τα τρώνε καθόλου, αλλά εκείνα του LIDL μια χαρά τα κατεβάσουν εδώ και καμία δεκαριά χρόνια. Και στα αδέσποτα της περιοχής μας από εκεί παίρνω τροφή, για τα δικά μου τα σκύλα πάντα έδεινα μόνο μαγειρεμένο και BARF.
Δες αυτό:
Οptidog ξηρά τροφή γνώμες και απόψεις!!!!
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.151
Μηνύματα
896.318
Μέλη
19.956
Νεότερο μέλος
gpc