Αποπαρασιτωση: μέχρι πότε?


perla

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
136
0
ROTTIE: O τίτλος του θέματος άλλαξε από «Αμπούλα» σε «Αποπαρασιτωση: μέχρι πότε?», για να είναι πιο κατατοπιστικός.

Βάζετε ακόμα αμπούλα για ψίλους και κουνούπια ;
 






ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
τον συγκεκριμένο Νοέμβρη δεν έβαλα και δεν νομίζω να χρειαστεί.

οι θερμοκρασίες είναι λογικές , έχει και κρύο τι στο καλό.

πρέπει να ψοφήσανε :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (τα κουνούπια)
 




perla

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
136
0
Για τα κουνούπια την ψεκάζω με σπρέι, οπότε να υποθέσω ότι σταματάω και το φσουτ φσουτ ;
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
παιδια εγω βαζω σπρει τωρα μονο ,αλλα κοιταω την θερμοκρασια να ειναι πανω απο 17 βαθμους κελσιου,οταν ειναι κατω δεν βαζω..αλλα γενικα δεν ξερω γιατι, το σουρουπο δεν τον βγαζω ποτε στο μπαλκονι..μου εμεινε μαλλον απο το καλοκαιρι..(τρελενετε να κουτσομπολευει στο μπαλκονι) :p
 


hlias77

Well-Known Member
25 Ιουλίου 2007
53
0
Και εγω μια απο τα ιδια.Μου ειπε ο κτηνιατρος να σταματησω τελει του Οκτ.αλλα συνεχιζω για λιγο ακομα και αυτον το μηνα.
 


perla

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
136
0
Εμένα να δείτε πως κουτσομπολεύει. Μόνο όταν την έχω αγκαλιά σταματάει.
Πάντως τρελό γαύγισμα τα westie :roll:.
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
ασε....!!!!!!!!!!!!!!! :D εμενα μουρμουραει κι ολας και βγαζει ηχους σαν να μιλαει...!!δεν ειναι και πολυ εκφραστικα?εγω την εχω ερωτευτει την φυλη!! :D
 




mourgakos

Well-Known Member
29 Σεπτεμβρίου 2007
60
1
athens
παιδια ακομα εχει κουνουπια,.εγω σημερα το πρωι σκοτωσα ενα ,το οποιο με ξυπνησε,και καθως δεν το εβρισκα ,εψαξα κοντα στην μικρη.εκει ηρθε
το τελος..

8)
 


perla

Well-Known Member
3 Οκτωβρίου 2007
136
0
Εγώ κουνούπια δεν έχω δει αλλά με τόση υγρασία δεν το θεωρώ απίθανο.Αυτό που με παρηγορεί είναι ότι κάνει κρύο.Πάντως εγώ έχω σταματήσει να της βάζω
 


Adis

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2007
81
0
Kozani
www.myspace.com
Εγώ όταν κατεβαίνω Αθήνα του βάζω λόγο υψηλής θερμοκρασίας ,αλλά εδώ στην Κοζάνη δεν υπάρχει λόγος όταν έχει έξω 1-7 βαθμούς :p
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU