Απορία για τα κακά της Εύας!!


lucyz

Well-Known Member
27 Απριλίου 2011
53
0
Aθήνα
Καλησπερα σας κ παλι!! Εχω μια απορια..το ενα απο τα σκυλια μου το μικρο οταν παει να κανει κακα του, (συνηθως κανει 3 μασουρακια) το ενα το κανει κανονικα. Μετα αρχιζει να τρεχει παααρα πολυ γρηγορα στο κηπο κ στη διαδρομη πεφτει κ το αλλο κ μετα συνεχιζει να τρεχει κ οταν αφησει κ το 3ο τοτε σταματαει. Οταν ειναι αραια γεμιζει μεχρι την ραχη κ σε ολη του την ουρα γιατι τρεχει εκεινη τν ωρα!!
Συγγνωμη αλλα δεν ηξερα πως αλλιως να εκφρασω μερικες λεξεις!!
Ξερετε γιατι το κανει αυτο??
 


Andromeda

Well-Known Member
17 Ιουνίου 2010
1.595
2
Αυτό ειλικρινά δεν το έχω ξανακούσει. Στον κτηνίατρο το έχεις αναφέρει ;
 


lucyz

Well-Known Member
27 Απριλίου 2011
53
0
Aθήνα
Οχι δεν το εχω αναφερει... Κ επειδη κανενα σκυλι μου απαυτα που ειχα δεν το ειχε κανει, γι'αυτο το ρωτησα!
 
Last edited:


Andromeda

Well-Known Member
17 Ιουνίου 2010
1.595
2
Σου δείχνει να έχει κάποιο πρόβλημα, μήπως δυσκοιλιότητα ;
 


lucyz

Well-Known Member
27 Απριλίου 2011
53
0
Aθήνα
Οχι.. Δεν δειχνει να εχει κατι. Παντα το εκανε αυτο. Απο μικρο. Απλα οταν ειναι πιο αραια λερωνεται κ στη ραχη. Μαλλον απο το τρεξιμο εκεινη την ωρα. Αλλα προβλημα δεν βλεπω να εχει..μια χαρα ειναι τα κακα του! Η διαδικασια ειναι λιγο περιεργη!!
 


Andromeda

Well-Known Member
17 Ιουνίου 2010
1.595
2
Είναι όντως περίεργο. Το πρόβλημα είναι επίσης ότι λερώνεται ... Αν δεν έχει παρόμοια εμπειρία κάποιο άλλο μέλος του φόρουμ, μήπως να το ανέφερες στον κτηνίατρο την επόμενη φορά που θα πάς ; Μήπως έχει ακούσει παρόμοια περίπτωση και μπορεί να σε συμβουλέψει τί να κάνεις.

Όταν την βγάζεις βόλτα κάνει το ίδιο ; Γιατί λογικά τότε μπορείς να την συγκρατείς με το λουρί και να μην την αφήνεις να τρέξει ...
 


lucyz

Well-Known Member
27 Απριλίου 2011
53
0
Aθήνα
Οταν ειναι βολτα προσπαθει να τρεξει αλλα δεν μπορει επειδη ειναι με το λουρι. Αλλα τρεχει οσο μπορει, κανει γυρω γυρω, στην ακτινα δηλ. του λουριου. Ναι, αν δεν το εχει ακουσει κ κανενας αλλος θα το παω! Αν κ δεν το θεωρησα ανησυχητικο απλα περιεργο!
 


Andromeda

Well-Known Member
17 Ιουνίου 2010
1.595
2
Και εγώ δεν πιστεύω ότι είναι ανησυχητικό, αλλά σε κάθε περίπτωση δεν κάνει κακό να το αναφέρεις στον κτηνίατρο. Μήπως σταματήσει την περίεργη αυτή συνήθεια. Όχι τίποτε άλλο, αλλά να μην λερώνεται ...
 




jasmine

Well-Known Member
1 Μαρτίου 2011
302
0
δε ξερω αν ειναι ακυρο αυτο που θα πω μη με κραξετε αλλα μηπως οταν ηταν κουταβι λερωνε σε λαθος σημεια κ τη κυνηγουσατε για να τη προλαβετε? κ την εχει δει ετσι? λεω εγω
 


lucyz

Well-Known Member
27 Απριλίου 2011
53
0
Aθήνα
Οτι την κυνηγουσαμε την κυνηγουσαμε! Κ ακομα την κυνηγαμε δλδ ! Γιατι που κ που λερωνει οπου να ναι.. Λες να φταιει αυτο? :p
 


stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Και εγώ δεν το έχω ξανακούσει. Η αλήθεια είναι οτι μου φαίνεται λίγο περίεργο το σκηνικό:D είναι κάτι του τύπου ...<τρεχάτε ποδαράκια μη σας χ&σει ο κ*λος>.:D
 


lucyz

Well-Known Member
27 Απριλίου 2011
53
0
Aθήνα
χαχα ειναι λιγο αστειο το σκηνικο κ μακαρι να ηξερα γιατι το κανει!!
 


jasmine

Well-Known Member
1 Μαρτίου 2011
302
0
μπορει να το εχει συνδιασει ετσι αβυσσος η ψυχη του σκυλου περα απο τη πλακα ομως πρεπει να εχει πολυ γελιο το θεαμα... :-D
 


Andromeda

Well-Known Member
17 Ιουνίου 2010
1.595
2
Και αν βρίσκεσαι κοντά της όταν τρέχει, τότε τί γίνεται ;;; :D:D:D
 


stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Και αν βρίσκεσαι κοντά της όταν τρέχει, τότε τί γίνεται ;;; :D:D:D
Αποκτάς όμορφα καφέ παπούτσια που μοσχοβολούν μαλακτικό <δροσιά του αιγαίου>:)
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.122
Μηνύματα
895.914
Μέλη
19.937
Νεότερο μέλος
Spotlight