Αρσενικό vs Θηλυκό;

Τι φύλο είναι ο σκύλος σας ;


  • Total voters
    213

l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Ο πατερας μου θελει αρσενικο γιατι του αρεσει να εχει το "παιχνιδι" για την εξουσια αναμεσα σε αυτον και τον σκυλο.
Pardon??
Nα άλλος ένας λόγος να έχεις σκύλο που δεν είχα σκεφτεί ποτε...Θου κύριε φυλακή τω στόματι μου..
 


Asegeir

Member
15 Ιουνίου 2013
15
0
Κρητη
Χαχα... Λογος να εχεις σκυλο σιγουρα δεν ειναι... :p Απο εκει και περα μαλλον μονο ο ιδιος ξερει τι ενοει...:p
 


Megane

Well-Known Member
25 Απριλίου 2013
132
3
Παντα ελεγα πως οταν θα παρω στειλω θα παρω θηλυκο..Τελικα οταν ηρθε εκεινη η ωρα πηρα αρσενικο,προς το παρον δν μετανιωνω για αυτη τν επιλογη μου.
 


Cicaci

Well-Known Member
10 Ιανουαρίου 2010
353
3
Ξάνθη
Εναν Αγόραρο Γερμανικο ποιμενικό, 4,5 ετών
και μια κοριτσάρα ημίαιμη Shih Tzu 7 μηνών :))))
 




Giannis_Rottie

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2013
1.207
1.243
Brakhami,Athens,Greece
Μια κοπελαρα 38κιλα..σκετο ΕrotA...!Kαι εχωντας δει τοσα αλλα κι αλλα σκυλια σε μπολικες ρατσες και καθε ειδους φυλο......πλεον πιστευω οτι το θυληκο ενσωματωνεται πολυ καλυτερα στην οικογενεια-αγελη....ωριμαζει πιο γρηγορα και ειναι λιγο πιο υπακουο σε προσταγες(ΕΛΑ,ΑΣΤΟ,ΜΗ)! Και τα αγορακια αν τα στειρωσεις βεβαια στρωνουνε....αλλα για ενα νεο ιδιοκτητη...ενα θυληκο θα ναι πολυ πιο ευκολο στην συμπεριφορα του!
 


shib

Well-Known Member
16 Ιουνίου 2012
156
3
Κοριτσάκι έχουμε.Ηθελα αρσενικό αλλά στο δρόμο μου με βρήκε και με υιοθέτησε η Σίμπα.Την ταιζω,την ποτίζω,την πλένω,την πάω τις μεγαλύτερες βόλτες,της κάνω πεντικιούρ,την χτενίζω κάθε μέρα,της έχω την καλύτερη προίκα κι αυτή η π........α έχει αδυναμία στον άντρα μου.Σ αυτόν κάνει τις χαρές,σ αυτόν κωλοτρίβεται,παίρνει το ύφος το παραπονιάρικο οτι και καλα κανείς δεν ασχολήθηκε μαζί της όταν γυρίζει από τη δουλειά και άλλα πολλά.Παραδούλευτρα είμαι.Αρσενικό vs θηλυκό θα πω αρσενικό :p
 
  • Like
Reactions: d-friend and Serge






l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Κοριτσάκι έχουμε.Ηθελα αρσενικό αλλά στο δρόμο μου με βρήκε και με υιοθέτησε η Σίμπα.Την ταιζω,την ποτίζω,την πλένω,την πάω τις μεγαλύτερες βόλτες,της κάνω πεντικιούρ,την χτενίζω κάθε μέρα,της έχω την καλύτερη προίκα κι αυτή η π........α έχει αδυναμία στον άντρα μου.Σ αυτόν κάνει τις χαρές,σ αυτόν κωλοτρίβεται,παίρνει το ύφος το παραπονιάρικο οτι και καλα κανείς δεν ασχολήθηκε μαζί της όταν γυρίζει από τη δουλειά και άλλα πολλά.Παραδούλευτρα είμαι.Αρσενικό vs θηλυκό θα πω αρσενικό :p
Αχαχχαχαχαχααααααα γέλασα πολύ!!
 


vasgial

Well-Known Member
6 Φεβρουαρίου 2011
3.531
1.729
49
Μαραθώνας-Κάτω Σούλι
Κοριτσάκι έχουμε.Ηθελα αρσενικό αλλά στο δρόμο μου με βρήκε και με υιοθέτησε η Σίμπα.Την ταιζω,την ποτίζω,την πλένω,την πάω τις μεγαλύτερες βόλτες,της κάνω πεντικιούρ,την χτενίζω κάθε μέρα,της έχω την καλύτερη προίκα κι αυτή η π........α έχει αδυναμία στον άντρα μου.Σ αυτόν κάνει τις χαρές,σ αυτόν κωλοτρίβεται,παίρνει το ύφος το παραπονιάρικο οτι και καλα κανείς δεν ασχολήθηκε μαζί της όταν γυρίζει από τη δουλειά και άλλα πολλά.Παραδούλευτρα είμαι.Αρσενικό vs θηλυκό θα πω αρσενικό :p
Έτσι είναι τα κοριτσάκια, έχουν αδυναμία στον μπαμπά:-\"
 
  • Like
Reactions: natacha








shib

Well-Known Member
16 Ιουνίου 2012
156
3
12 points στη γάτα
Έτσι είναι και με μένα οι "μικρές" μου. Η μόνη προδότρια είναι η γάτα, που αν και θυλυκή, εχει αδυναμία στη σύζυγο.
 


nfeel

Well-Known Member
7 Οκτωβρίου 2011
1.491
514
UK
Θηλυκά για την εκλεπτυσμένη φύση τους απλά :)











...Και την έξτρα αδυναμία στους μπαμπάδες φυσικά,επιβεβαιώνω κ εγώ ;-)

Sent from my Galaxy NOTE II using tapatalk
 




cookie la francaise

Well-Known Member
8 Ιουλίου 2013
181
33
Κοριτσακι!!!!μ αρεσει η τσαχπινια τους!!!ειναι κ πιο τρυφερα απο τα αγορακια νομιζω