Αστεία βίντεο




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.878

Κλαίω με τον βλαμμένο που έγινε κ παγκόσμιος, έχουν σκάσει στα σχόλια να λένε ότι δεν είναι καλά, ότι είναι γερός, κουφός, με κατάθλιψη :ROFLMAO:
Ξεκίνησα να τα διαβάζω εξαιτίας σου και σταμάτησα γρήγορα.
Πολλές χιλιάδες σχόλια, ποικίλλης ύλης. Δεν άντεξα o_O:LOL:
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.077
Athens

Κλαίω με τον βλαμμένο που έγινε κ παγκόσμιος, έχουν σκάσει στα σχόλια να λένε ότι δεν είναι καλά, ότι είναι γερός, κουφός, με κατάθλιψη :ROFLMAO:

Εντωμεταξύ κ εγώ έχω ανησυχήσει πολλές φορές με τη συμπεριφορά του, κ μαζί μου πολλοί μαγαζάτορες (μερικές φορές αγαπάω τους επαγγελματίες του κέντρου - όχι όλους βέβαια). Αλλά τελικά κάθε φορά με διαψεύδει, είναι η βαρεμάρα του. Τσιιιιιιλ. Τι παιδί... :love:
Θεούλης :LOL:! Έχουμε έναν τέτοιο τσοπάνο που ξαπλώνει στην άκρη προς μέση στο δρόμο, ευτυχώς πριν από μία κυκλική πλατεία όπου πάμε όλοι αργά. Για να τον προσπεράσεις αναγκάζεσαι να μπαίνεις στο αντίθετο ρεύμα, ο τσοπάνος δεν καταλαβαίνει τίποτα. Κανονικά έπρεπε να τους τοποθετούν αντί για σαμαράκια σε δρόμους βραδείας κυκλοφορίας.
 




Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.548
6.975
Θεούλης :LOL:! Έχουμε έναν τέτοιο τσοπάνο που ξαπλώνει στην άκρη προς μέση στο δρόμο, ευτυχώς πριν από μία κυκλική πλατεία όπου πάμε όλοι αργά. Για να τον προσπεράσεις αναγκάζεσαι να μπαίνεις στο αντίθετο ρεύμα, ο τσοπάνος δεν καταλαβαίνει τίποτα. Κανονικά έπρεπε να τους τοποθετούν αντί για σαμαράκια σε δρόμους βραδείας κυκλοφορίας.
Καλέ δεν πήγα προχθές να μπω σε ένα θεόστενο, που αν μπορούσε το αμάξι να ρουφήξει λίγο την κοιλιά για να χωρέσει θα το κανε, κ ξαπλάρωνε ο εν λόγω, μακάριος, μισός προς την παρακείμενη ταβέρνα μισός στο στενό και ξεσκόνισα τα κολωνάκια για να μην τον πατήσω;
 










Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.795
Μέλη
19.921
Νεότερο μέλος
Αργυρώ Π