Αττικό πράσινο


E-va

Well-Known Member
2 Οκτωβρίου 2009
434
0
Αχαρνές
Την Δευτέρα του Πάσχα, μιας και είχαμε επιστρέψει από τις διακοπές, κάναμε μια βόλτα προς παραλία μεριά οι 3 μας.

Και στο παραλιακό μπαράκι που καθήσαμε για καφέ αλλά και σε γνωστό ψητοπωλείο στη Βάρκιζα που καθίσαμε για φαγητό μας επέτρεψαν την είσοδο με την Ιβούλα.

Η ίδια βέβαια κάθεται πάρα πολύ ήσυχη. Κουλουριάζεται σε ένα σημείο κι εκει μένει.

Τώρα λόγω κρίσης μας δέχονται; Μήπως επειδή το βλέπουν πιο σφαιρικά; Μήπως και τα δυο μαζι; Εμένα πάντως μου ευχαριστεί αυτό και ελπίζω να έρθει σύντομα η μέρα που θα μπορούμε να κυκλοφορούμε και με τα ΜΜΜ
 


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Εγω πάντως χτες το βράδυ εκνευρίστικα φοβερά με ένα πεκινουά που το είχανε και καθότανε μέσα σε καφενείο/μπαράκι πάνω στην καρέκλα, και το οποίο γαυγιζε διαρκώς (προφανώς γιατί το είχανε και καθότανε εκεί με τις ώρες και βαριότανε το σκυλί). Οι τύπισες που το είχαν δεν έκαναν καμία προσπάθεια να του κόψουν το γαύγισμα και συνέχιζαν ακάθεκτες το κουτσομπολιό τους. Οταν πλέον έφτασε ο κόμπος στο χτένι, αντί να του βάλουν μια φωνή να βγάλει το σκασμό, αρχισαν να το χαιδολογάνε και να το φιλάνε.... τη χαστουκίζεις ή δεν την χαστουκίζεις την ηλίθια τώρα?? Για κάτι τετοιες είναι που δε μπορούμε να μπούμε μέσα οι υπόλοιποι.....
 


Doc

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
75
0
Αθήνα
www.n3r.gr
Εγω πάντως χτες το βράδυ εκνευρίστικα φοβερά με ένα πεκινουά που το είχανε και καθότανε μέσα σε καφενείο/μπαράκι πάνω στην καρέκλα, και το οποίο γαυγιζε διαρκώς (προφανώς γιατί το είχανε και καθότανε εκεί με τις ώρες και βαριότανε το σκυλί). Οι τύπισες που το είχαν δεν έκαναν καμία προσπάθεια να του κόψουν το γαύγισμα και συνέχιζαν ακάθεκτες το κουτσομπολιό τους. Οταν πλέον έφτασε ο κόμπος στο χτένι, αντί να του βάλουν μια φωνή να βγάλει το σκασμό, αρχισαν να το χαιδολογάνε και να το φιλάνε.... τη χαστουκίζεις ή δεν την χαστουκίζεις την ηλίθια τώρα?? Για κάτι τετοιες είναι που δε μπορούμε να μπούμε μέσα οι υπόλοιποι.....
+1000
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22