ΒΙΝΤΕΟ προπόνηση σε σωματοφυλακή


sexbistol

Well-Known Member
27 Φεβρουαρίου 2009
78
0
βασιλη ο σκυλος εχει βασικη εκπαιδευση απο εμενα και εχει κανει και δαγκωματα σε διαφορους ερεθιστες κατα καιρους
στο συνολο 15 φορες
το θεμα ειναι οτι θελω να τον κανω φυλακα σε πραγματικες συνθηκες και οχι σκυλι εργασιας
επισης ο σκυλος οπως ξερετε εχει εξαιρετα μορφολογικα χαρακτηρηστικα και ειναι κριμα να μην ειναι και ενας πολυ καλος φυλακας
επισης θα συνεχισει να πηγαινει σε εκθεσεις
Έχει πάει σε καμία έκθεση;
 
Last edited by a moderator:


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.663
19.907
Εχει πάει και τα 'χει πάει και πολύ καλά.

Μην γράφεις greeklish σε παρακαλώ.
 


merlin 1

Well-Known Member
14 Αυγούστου 2011
358
0
ευχαριστουμε για τις συμβουλες και τα παραδειγματα

απλα τα πραγματα εχουμε εναν καθαροαιμο σκυλο με πολυ καλο χαρακτηρα

και πρεπει να τον ανεβασουμε λιγο να εχει αυτοπεποιθηση και τσαμπουκα οταν πρεπει , θελουμε να γινει φυλακας

γιατι ερχονται δυσκολες καταστασεις και οσο πιο low price γινετε

τωρα θα μου πειτε οτι πληρωνεις παιρνεις οκ

δεν ειναι παντα και κανονας ξερω καποιους που εχουν χωσει τρελα λεφτα για εκπαιδευση και τζιφος
 


Αυγερις

Well-Known Member
24 Οκτωβρίου 2011
555
0
41
πατρα
τι θα εκανα εγω αν ειχα ροτι ενηλικο... οσο επιτρεπετε για την φυλη κατωτερο βαρος αναλογα και με τον δεικτη μαζας του φυσικα... και μετα τα βασικα YP με λουκανικο να σφιξει το σβερκακι σιγα σιγα .. attack και στοπ....και οχι τοσο μυρμιρισμα καλυτερα πιο εντονα με αλλαγες στα σεναρια και περισσοτερα μαθηματα..ανεβασε του την ενταση..τα ροτι δεν θελουν και πολυ αρκει να τους βρεις το κουμπακι....

αυτα που σου λεω γινονται χωρις να πληρωσεις περα απο τον καφε σου τιποτα αλλο...( εννοειτε πως θα αποκτησεις ενα μανικι )
 


merlin 1

Well-Known Member
14 Αυγούστου 2011
358
0
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για τις συμβουλες οποτε ανεβεις αθηνα ελα να τσεκαρεις και να μου πεις τι γνωμη σου με το αζημιωτο

αυτο που λες το οτι τον τσιγγλαει πολυ ηταν πρωτη μερα και ηθελε να τον τσιτωσει γιατι ηταν ψιλο αδιαφορος στην αρχη

στην απομενη συναντηση που ειχαμε μολις εκανε οτι ερχετε προς τα εμας να πατησει περιοχη λυσαγε

αρα νομιζω πως ηξερε τι εκανε

επειδη και εγω ειχα τις ενστασεις μου για το συγκεκριμενο
 
Last edited:


Αυγερις

Well-Known Member
24 Οκτωβρίου 2011
555
0
41
πατρα
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για τις συμβουλες οποτε ανεβεις αθηνα ελα να τσεκαρεις και να μου πεις τι γνωμη σου με το αζημιωτο

αυτο που λες το οτι τον τσιγγλαει πολυ ηταν πρωτη μερα και ηθελε να τον τσιτωσει γιατι ηταν ψιλο αδιαφορος στην αρχη

στην απομενη συναντηση που ειχαμε μολις εκανε οτι ερχετε προς τα εμας να πατησει περιοχη λυσαγε

αρα νομιζω πως ηξερε τι εκανε

επειδη και εγω ειχα τις ενστασεις μου για το συγκεκριμενο
τι λες χριστιανε μου πιο αζημιωτο....εγω ενας καθημερινος ανθρωπος σαν εσενα ειμαι απλα αγαπαω τα σκυλακια παρα πολυ και γι'αυτο το λογο και με βλεπεις και γραφω οσο εχω κενο χρονο...αν ανεβω αθηνα θα ερθω να κανουμε μαζι με αλους απο το φορουμ που ενδιαφερονται ομαδικα μαθηματα..... να κανονισουμε ολοι μαζι να βρεθουμε με τα σκυλακια μας να γουσταρουμε να φωναξουμε και τους ερεθιστες ολου του πλανητη να δοσουμε αλλλλλλεεεεεεςςςςςςς εμπειριες στα σκυλουνια μας....