ΒΡΕΘΗΚΕ Η AUDREY ('ΩΝΤΡΕΫ') -- ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΟΡΤΑΣΤΕ!




HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
εγω δεν έχω κάτι να πω..φυσικά να πάμε και αργά το βράδυ..αρκεί όπως λέει και η Μαρία να μαζευτούμε αρκετοί. Αλλιώς δεν έχει και νόημα. Αποφάσισα να βάλω μπολάκι με νερό απόψε. Αύριο θα είμαι εκεί 6μιση το πρωί για κάνα 2ωρο μέχρι να φύγω για δουλειά. Δεν έχω τίποτα να χάσω.
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Αν είναι στο τρίτο νεκροταφείο, ελπίζω να μην λέτε να πάμε το βράδυ!! (sorry, λίγο black humor να χαλαρώσουμε λίγο..........)
κανονιστε ποια θα με φιλοξενησει το σ/κ αν ερθω για ψάξιμο, και πάω και σηκώνω και τους νεκρους να ψάξουν!
 


συλβοσκυλο

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2013
2.036
294
νιωθω πολύ την αγωνία σου Hollywood, κάθε μερα που ανοιγω το φόρουμ ψαχνω να βρω το θρεντ οτι βρέθηκε η Οντρει. Γιατι θα βρεθει, όλοι μας εχουμε επιστρατευθει με τον εναν η τον αλλο τροπο.

Να μην χάνεις ελπίδες, ειναι πολυ νωρις για να απογοητευεσαι, εκει γυρω θα ειναι η μικρή σου...
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.655
7.764
Έστειλα τις πληροφορίες για την Audrey στους συναδέλφους μου στην παλιά μου δουλειά λόγω του ότι μένουν εκεί γύρω και δουλεύουν λεωφόρο καβάλας. Όσοι περισσότεροι άνθρωποι το ξέρουν τόσο πιο κοντά στον να την βρεις είσαι πιστεύω.
 




ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
ε τώρα τι ερώτηση είναι αυτή..
εμ... η αμαλιαδεα δεν με φιλοξενει λέει, θα κρατησει μ ονο το νιντζα και εμενα απέξω....


Βρείτε τη μικρη γρήγορα να μη με φορτωθειτε!!! :rolleyes:
Μόλις γυρισω σπιτι θα ασχοληθώ παλι με χαρτες... αλλά διαρκώς το ιδιο αποτελεσμα εχω.
 


Hlianna

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2009
1.567
647
αχαχαχαχαχα το νιντζα θα το κρατησω για διακοπες στην Αθηνα, εσενα ας σε φορτωθει καποιος αλλος! Περιμενω ενημερωση στο φβ μολις βγαλεις χαρτη.

Κι εμεις θα μπορουμε να ερθουμε βολτα το βραδυ :)
 


dnassib

Well-Known Member
10 Μαϊου 2013
1.469
1.077
Παγκράτιους exoticus
Μα Ηλιάννα... δε θα το φάει η Μόκα το νίντζα!!!!;;;;;;;
Πάντως Γκέλλυ, και σε εμένα μπορείτε να μείνετε ευχαρίστως και υπόσχομαι ότι η Τασία, σε αντίθεση με τη Μόκα και άλλα σκυλιά εδώ που τρώνε ωμά κρέατα και αγριεύουν, δε θα τη φάει τη Σελίν :p:p (για εσένα δεν εγγυώμαι!!)
 


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
άλλο που με φρικάρει είναι ότι μου υπενθύμισαν και καλά..απο τη δουλειά για την έκθεση..σε ύφος "το σκ έχουμε έκθεση" κοφτά, τύπου -κανόνισε την πορεία σου-..:( με βλέπουν και με ακούν που κλαίω απο το πρωί..παρόλα αυτά..τεσπα..δεν είναι υποχρεωμένοι. Η δουλειά είναι δουλειά. Απλώς αυτό σημαίνει, ότι σκ απο το πρωί μέχρι το βράδυ θα είμαι Σπάτα. Ευτυχώς θα είναι διαθέσιμη η Αλεξάνδρα (η συγκάτοικός μου για όσους δεν ξέρουν) στην οποία η μικρή είχε τεράστια αδυναμία. Και πάλι..στεναχωριέμαι τόσο πολύ..
 


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
γκέλυ αν όντως αποφασίσεις να ανέβεις, έχω ένα εξτρα υπνοδωμάτιο που ειλικρινά θα χαρώ πάρα πάρα πολύ να χρησιμοποιήσεις. Το Μιλβάκι δεν θα έχει πρόβλημα κανένα με τη μικρή να ξέρεις..χαρά μας θα είναι
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
άλλο που με φρικάρει είναι ότι μου υπενθύμισαν και καλά..απο τη δουλειά για την έκθεση..σε ύφος "το σκ έχουμε έκθεση" κοφτά, τύπου -κανόνισε την πορεία σου-..:( με βλέπουν και με ακούν που κλαίω απο το πρωί..παρόλα αυτά..τεσπα..δεν είναι υποχρεωμένοι. Η δουλειά είναι δουλειά. Απλώς αυτό σημαίνει, ότι σκ απο το πρωί μέχρι το βράδυ θα είμαι Σπάτα. Ευτυχώς θα είναι διαθέσιμη η Αλεξάνδρα (η συγκάτοικός μου για όσους δεν ξέρουν) στην οποία η μικρή είχε τεράστια αδυναμία. Και πάλι..στεναχωριέμαι τόσο πολύ..

το σ/κ θα εχει βρεθει η μικρή!!!!
 




Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.563
7.000
Μακάρι να μπορούσα να κατέβω κι εγώ Αθήνα να ψάξω. Κουράγιο κορίτσι, μην απελπίζεσαι. Συνάδελφος που έχασε το σκυλί της πέρσι το βρήκε μετά μια βδομάδα, της λέγαν όλοι τον είδαμε εδώ, τον είδαμε εκεί, είχαμε οργώσει την πόλη, τελικά τον είχε μαζέψει ένας από τις πρώτες ώρες που χάθηκε και μετά μια βδομάδα "συνειδητοποίησε" αφίσες και αγγελίες. Και νομίζω είχε κανονικά ταυτότητα ο μικρός - δεν παίρνω κι όρκο.

Πίεση, γνωστοποίηση και θα βρεθεί!
 




Kimigaz

Well-Known Member
7 Απριλίου 2013
743
238
Goldenland
Μακάρι να μπορούσα να κάνω κάτι να βοηθήσω :(
Αν μπορώ κάτι να κάνω διαδικτυακά ενημερώστε με!

Κάποιος μόλις πόσταρε
Είδαν την Audrey πριν 10 λεπτά στην οδό Σουλίου 21, στο Αιγάλεω. Όποιος θέλει να μας βοηθήσει, να πάει να ψάξει εκεί!
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.660
19.891
Βρε παιδί μου...δεν καταλαβαίνω...αυτός που την είδε, δεν μπορεί να κάτσει πάνω της, να μην του φύγει μέχρι να πάει κάποιος;
 


takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
Την είδε παιδάκι φίλου μας, και λόγω της κοινοποίησης που είχε γίνει ειδοποίησε την Αναστασία όταν πήγε σπίτι και άνοιξε το fb της