Βιντεάκια από τα χαζά μας


ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.434
Λαχανάκια Βρυξελλών


nikalias

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2013
256
3
Γλάρισα
δεν εχω.
Αλλος τροπος υπαρχει;
Υπάρχει το dailymotion , vimeo και αν θυμάμαι καλά υπήρχε και το veoh πιο παλιά . Υπάρχουν και τα συννεφάκια - cloud servers - τύπου dropbox , onedrive και πάρα πολλά άλλα .
 


avapimou

Well-Known Member
23 Ιανουαρίου 2014
176
24
νικαια
παιδια ευχαριστω για τα καλα σας λογια παλεψαμε παρεα κ θα γινουμε πολυ καλοι φιλοι με το μεμο καθε μερα κ καλυτερα!!!!!! θα κανουμε κ αλλα κολπα μετα τη ΒΥ χεχε κ agility εκει να δειτε γλεντια!!!!
 


takis_milas

Active Member
14 Μαρτίου 2014
39
2
Αθήνα
παιδια ευχαριστω για τα καλα σας λογια παλεψαμε παρεα κ θα γινουμε πολυ καλοι φιλοι με το μεμο καθε μερα κ καλυτερα!!!!!! θα κανουμε κ αλλα κολπα μετα τη ΒΥ χεχε κ agility εκει να δειτε γλεντια!!!!
τέλεια! περιμένω να δω και άλλα βιντεάκια σαν αυτό.
Πόσο καιρό τον έχεις τον Μέμο σου? Πόσο χρονών είναι? Φαίνεται να του αρέσει πολύ η εκπαίδευση! Πραγματικά είναι σαν να έχει ένα τεράστιο χαμόγελο στην μουσούδα όταν του λες τι να κάνει :)
 


Gaara

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2014
824
649
41
Athens
εσύ ησουν η απελπισμένη με το σκυλι που σου εκανε το βιο αβιωτο??? χαχαχαχα
παντως βρε παιδι μου, με την ληψη αυτή, νιώθω λες και περασα το βουνό και παω για Μπράλο!
εμένα μου θύμισε το Blair Witch Project που δυστυχώς το είχα δει και πρώτη σειρά... :p
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
εμένα μου θύμισε το Blair Witch Project που δυστυχώς το είχα δει και πρώτη σειρά... :p
ό,τι θεωρεί θρίλερ ο καθένας....
εγω επινα βαλεριανα να ξεραθώ στις στροφες στο βουνό πριν το μπράλο, εσύ το bwp!!!:rolleyes:
 










tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
[video=youtube;L5ph4iw6oI0]http://www.youtube.com/watch?v=L5ph4iw6oI0[/video]

καποτε που η μικρη ηταν ποιο μικρη
 






Gaara

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2014
824
649
41
Athens
ό,τι θεωρεί θρίλερ ο καθένας....
εγω επινα βαλεριανα να ξεραθώ στις στροφες στο βουνό πριν το μπράλο, εσύ το bwp!!!:rolleyes:
δεν ήταν θρίλερ.. ζαλάδα λόγω λήψης ήταν :p