Βοηθήστε τον Ωρίωνα να ζήσει...


Anny

New Member
30 Σεπτεμβρίου 2006
1
0
O Orionas einai 1 etous peripou kai vrethike prin ena mina ston Tavro. Xtypithike apo aftokinito 2fores! Diagnosi: Spasmeni knimi + spasmeni kai exarthromeni kefali miriaiou (piso aristero podi).. Kathe mera pou pernaei epivarinei tin katastasi tou kai kanei tin epemvasi akoma dyskoloteri, opos eipe o ktiniatros. O Orionas einai ena yperoho imiaimo kolley, exairetikou haraktira. Boroume na ton sosoume me egheirisi pou tha kostisei 1.300 E. Me 5 mono E apo kathena mas o Orionas tha xanaperpatisei kai tha vrei oikogeneia na ton yiothetisei. Boreite na katathesete xrimata ston logariasmo tou somateiou mas, grafontas to logo gia ton opoio proorizontai (Orionas) kathos kai to onomateponymo kai ti diefthinsi sas, oste na paralavete taxydromika tin apodeixi gia tin dorea sas. Σωματείο Περίθαλψης & Προστασίας Αδέσποτων Ζώων - Stray.gr ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 059/296009-54 Parakaloume, voithiste ton oso boreite, to axizei...
 


nikoscar

Guest Star
Staff member
9 Ιουνίου 2006
2.178
1.000.000.018
ATHENS
τι κανουμε???

εγω ειμαι μεσα!!!!...παιδια??

γνωριζετε για το stray?... με το αλλο site που βγαινει Link τι γινεται ? το ξερεται? εγω οχι...


www.stray.gr
 


S

SwkDoG

Guest
Anny αφού σε καλωσορίσω στο www.dogforum.gr θα ήθελα να σε ενημερώσω για μερικά πράγματα:

1ον. Να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες,όχι greeklish.

2ον. Σίγουρα είναι λυπηρό αυτό που συνέβει στον Ορίωνα,αλλά είναι δεκάδες φορές πιο λυπηρό το γεγονός ότι ένας κτηνίατρος σας ζητά 1300 ευρώ για να προσπαθήσει να τον κάνει καλά!...και εξίσου λυπηρό ότι ο σύλλογος σας "βγαίνει στη γύρα" για να βρεί αυτά τα χρήματα.

Είναι πολλοί οι λόγοι που η παράκληση σου,όσο καλές προθέσεις μπορεί να κρύβει,είναι λάθος!


Με κάθε σεβασμό στην προσπάθεια σας www.dogforum.gr administration.


Υ.Γ.1 Αλήθεια ο Ορίωνας που νοσηλεύετε περιμένοντας να "μαζευτούν" τα 1300 ευρώ?!...Μιας που η κατάσταση του είναι επείγουσα ή μάλλον ήταν επείγουσα τότε που έγιναν τα ατυχήματα...

Υ.Γ.2 Στείλε μου το όνομα και τη διεύθηνση του κτηνίατρου σε προσωπικό μήνυμα καθώς και πληροφορίες για τον σύλλογο σας.
 


S

SwkDoG

Guest
Έμαθα νεότερα για τον Ορίωνα και είναι μάλλον καλά για αυτόν μιας που η επέμβαση έγινε τελικά και τα αποτελέσματα θα τα δούμε στο εγγύς μέλλον,αλλά δυστυχώς δεν μας ενημέρωσε η φίλη Anny (πιστεύω πως ανεξάρτητα ποιός και πόσοι από εμάς έδωσαν χρήματα,αξίζαμε μιας ενημέρωσης).

Φυσικά δεν έλαβα κανένα μήνυμα και έδωσαν τα 1300 ευρώ στον συνάδελφο για την επέμβαση,"ουδέν κακό αμιγές καλού" θα πείτε αλλά είναι έτσι?!...
Το να κάνουμε τα πάντα για να διαίωνίζετε μια κατάσταση είναι το καλύτερο?!...
Με το να δώσεις 5 ευρώ λύνετε κανένα πρόβλημα?!...
Μήπως η "δράση" μας θα έπρεπε να έχει άλλες μορφές?...

:? :? :?
 


boxer

Well-Known Member
2 Αυγούστου 2006
529
1
ATHENS
www.petcorner.gr
χαιρομαι που ο οριωνας ειναι καλα οπως λεει ο SwkDog.

Φυσικά δεν έλαβα κανένα μήνυμα και έδωσαν τα 1300 ευρώ στον συνάδελφο για την επέμβαση,"ουδέν κακό αμιγές καλού" θα πείτε αλλά είναι έτσι?!...
Το να κάνουμε τα πάντα για να διαίωνίζετε μια κατάσταση είναι το καλύτερο?!...
Με το να δώσεις 5 ευρώ λύνετε κανένα πρόβλημα?!...
Μήπως η "δράση" μας θα έπρεπε να έχει άλλες μορφές?...
προσωπικη μου αποψη ειναι οτι ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΣΚΥΛΙ ΓΙΑ ΧΑΣΙΜΟ, εδω δε μπορει να ισχυσει το "αθωα θυματα πολεμου" κλπ
αντιθετως, υπαρχουν πολλοι πολλοι κτηνιατροι για χασιμο!!!!!!

και πραγματι, ειναι τραγικο εως αηδιαστικο το να ζηταει 1300 ευρω για μια τετοια περιπτωση ο "γιατρος" αυτος!!!!!!!!!!!!!!!
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.815
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf