Βρεθηκε σκυλακι στην Υμητο


lexy

Well-Known Member
28 Μαϊου 2011
110
18
SOS ΠΑΡΑΚΑΛΏ ΜΗΠΩΣ ΒΡΕΘΕΙ Ο ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΑΝ ΈΧΕΙ!
Το σκυλάκι βρέθηκε πριν απο 2 μερες στον Υμηττό να περιπλανιεται ταλαιπωρημενο και εντελώς χαμένο με αποτέλεσμα να περνάει τους δρόμους χωρίς να προσέχει και να υπάρξει κίνδυνος να τραυματιστεί! Είναι θηλυκό πάρα πολύ ήσυχη και απίστευτα υπακουη, γυρισαμε όλο τον Υμηττό χωρίς να χρειαστεί να της βάλω καν λουρί για να ρωτήσω εάν κάποιος γνωρίζει κάτι, φοράει ένα κόκκινο περιλαίμιο! Την πήγα στον κτηνίατρο μου και μου είπε ότι φέρει τσιπάκι αλλά δεν έχει ταυτοποίηθει ΔΕΝ ειναι περασμένο στο όνομα κάποιου. Σας παρακαλώ πολύ εάν οποιοσδήποτε γνωρίζει κάτι να επικοινωνήσει άμεσα μαζί μου, η καημένη πρέπει να έχει χαθεί! Προς το παρόν την έχω σπίτι μου αλλά επειδή έχω ήδη ένα σκυλάκι θηλυκό δε θα μπορέσω να την κρατήσω για πολύ δυστυχώς.. Εάν την αφήσω ελεύθερη κινδυνεύει! Το τηλέφωνο μου: 6983732306. Σας παρακαλώ βοηθηστε μήπως βρεθεί ο ιδιοκτήτης εάν υπάρχει! Σας ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας!
 

Attachments



mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.859
Δείχνει γενικά περιποιημένη.
Ελπίζω να έχει χαθεί και να βρεθεί ο ιδιοκτήτης της, στον οποίο θα πρέπει να πεις και δυό λογάκια πριν του την επιστρέψεις, όταν έρθει εκείνη η ευλογημένη ώρα. Σίγουρα, να κρατήσεις τα στοιχεία του και να τον υποχρεώσεις να καταχωρήσει το chip της.

Link κοινοποίησης για το fb υπάρχει;
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
στο υμηττο περιοχη?
κανε ενα ποστ στο Fb να το βαλουμε στις ομαδες της περιοχης.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.594
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3