ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ


westie-friend

Member
25 Φεβρουαρίου 2008
13
0
Γειά σας παιδιά.Με λένε Σπύρο και έχω ένα westie.Θέλω να πω πως είναι ότι καλύτερο για νευρικούς ανθρώπους με μεγάλη όρεξη για παιχνίδι.Είναι συνέχεια σε εγρήγορση ο δικός μου.Δέν το ήξερα το φόρουμ όταν το πήρα πριν ενάμιση μήνα και το πήρα από πετσοπ.Με αποτέλεσμα να αρρωστήσει με διάροιες και εμμετούς και διάροιες 2 μέρες μετά.
 






kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Καλως ηρθες!! :p :p

Την εχουν πατησει πολλοι..

Ευχομαι να ειναι απο εδω και περα μια χαρα και ας εισαι εσυ μια τυχαιρη εξερεση.. :p
 




westie-friend

Member
25 Φεβρουαρίου 2008
13
0
keyman said:
γεια σου Σπύρο :D

Τώρα είναι καλά το σκυλάκι σου?
τώρα είναι μια χαρά.Προχθές που πήρε και ο θείος μου και χάιδευα και εκείνο είχε κρεμάσει μούτρα και το δάγκωσε όταν ήταν μόνα τους.
 






nikoscar

Guest Star
Staff member
9 Ιουνίου 2006
2.178
1.000.000.018
ATHENS
Προχθές που πήρε και ο θείος μου και χάιδευα και εκείνο είχε κρεμάσει μούτρα και το δάγκωσε όταν ήταν μόνα τους.
αγορασε και ο θειος σου εννοεις κουταβι?
το ξαναλες αν θες γιατι φωναζει και ο καψαμπελης..

καλως ηρθες στο dogforum westie-friend
 












EVI.T

Well-Known Member
13 Ιανουαρίου 2008
455
5
ATHENS
www.afghanhounds.gr
χμμμμ λοιπον



"Τον αδελφό μου θα τον ξαναβάλετε στο φόρουμ,γιατί τώρα είναι ετοιμοθάνατο το βρομομοναχάκι του.Είναι μια ώρα από πάνω του και το κοιτάει.Τον ηλίθιο όλο με αυτό ασχολείτε,με τα ψάρια "

"βρομομοναχακι¨"εχω και γω και δεν μ αρεσει να εκφραζονται ετσι!!!!


επισεις



"ΧΑΧΑΧΑ.Αμα ξαναπάρει θα βάλω τον σκύλο μου να τον φάει.
Έχουμε πολλά κατοικίδια.2 κόκατιλ και ένα καναρίνι ακόμα .
Όσο για το γουέστι μου το έφερε ο θείος μου από την Σκωτία"

εγω δεν εχω προβλημα με τον μικρο αλλα τα ψεμματα μ εξοργιζουν...
 


Gogo

Well-Known Member
1 Φεβρουαρίου 2008
538
0
marko
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:


Νομιζα οτι ειμαστε εδω για να συζηταμε, οχι για να λεμε 10 διαφορετικες εκδοχες της αληθειας!!!!!!
 




ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Τέλος πάντων, αργά ή γρήγορα η εξειδικευμένη θεματολογία του forum θα αποθάρρυνε τον μικρό μας φίλο και θα τον ωθούσε να επιλέξει κάποιον άλλο παιδότοπο…
 




westie-friend

Member
25 Φεβρουαρίου 2008
13
0
ο θείος μου έχει πετ και το έκανε εισαγωγή από την σκωτία γι'αυτόν μαζί με άλλα που τα είχαν προπαραγκίλει.Ο θείος μου πέθανε στις 21 Ιανουαρίου και το ανέλαβα εγώ τον σίμπα.Ο άλλος αδελφός του πατέρα μου πήρε έναν σκύλο άλλο πετ και ο σκύλος μου ζήλεψε.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.118
Μηνύματα
895.870
Μέλη
19.929
Νεότερο μέλος
mariamaraki