ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!


kafros gate 7

Active Member
3 Απριλίου 2010
44
0
εχω ενα γερμανικο ποιμενικο 17 μηνων.γραφτηκα στο φορουμ γιατι θα ηθελα να μαθω μερικα πραγματα για το σκυλο μου και γιατι εχω καποιες αποριες που νομιζω μπορειτε να μου τις λυσετε.

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!
με λενε κωστα και μολις τελειωσα...:D
 












Viper

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2010
903
1
38
καλως ηρθες. εισαι ολυμπιακος ε? κριμα κ φαινοσουν καλο παιδι χαχαχαα!!! για να δουμε φωτο του ομορφου σου παιδιου
 










Ricos

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2009
2.046
82
Athens
καλως ηρθες. εισαι ολυμπιακος ε? κριμα κ φαινοσουν καλο παιδι χαχαχαα!!! για να δουμε φωτο του ομορφου σου παιδιου
Καλα εσυ μενεις Πειραια και δεν εισαι ολυμπιακος? Ντροπη σου !!!:):):):D:D:D

Καλως ηρθες Κωστα!
 






Viper

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2010
903
1
38
Καλα εσυ μενεις Πειραια και δεν εισαι ολυμπιακος? Ντροπη σου !!!:):):)
χααχχαχαχα τουσ ξεφυγα εγω ασε... κωστα μην βαλεις με κασκολ του ολυμπιακου!!! τοσο ωραιο σκυλι εχεισ ειναι κριμα !!! το ονομα του παιδιου σ το ξερουμε? αν εχει αναφερθει παραπανω κ δν το προσεξα ζηταω συγνωμη
 




greedy

Well-Known Member
23 Απριλίου 2008
2.314
3
51
Πατρα
Καλως ηρθες.
Αντε και συντομα να τον βαλεις μεσα .(Τον Σκυλακο εννοω).Θα τον ευχαριστηθεις πολυ,πολυ παραπανω.
 


kafros gate 7

Active Member
3 Απριλίου 2010
44
0
το ονομα του παιδιου σ το ξερουμε?
rocky.της αδελφης μου το βαπτισμα.

greedy said:
Αντε και συντομα να τον βαλεις μεσα .(Τον Σκυλακο εννοω).Θα τον ευχαριστηθεις πολυ,πολυ παραπανω
αν περνουσε απο το χερι μου και εμενα μονος μου θα το ειχα κανει ηδη.:)
 


kafros gate 7

Active Member
3 Απριλίου 2010
44
0
ειχα πει οτι θα εβαζα και αλλες αλλα δν εχω προλαβει να τις περασω.μερικες ακομα
 

Attachments



lastbreath

Well-Known Member
21 Δεκεμβρίου 2009
491
0
καλα ο ροκυ ολλα τα λεφτα!!
σημερα που ειναι και ο τελικος κριμα να μην δει το παιχνιδι.να τον βαλεις μεσα διπλα στον καναπε να του παρεις και μια μπυρα:D
μετα να εχεις το λουρι διπλα μολις τελειωσει το παιχνιδι να τον παρεις να πας εκει στο πασαλιμανι να το πανηγυρισετε μαζι:eek:
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU