Γάτα είμαι σου λέω…


Status
Κλειδωμένο θέμα

vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
…αφού με λένε πανέξυπνη! Είμαι σκυλοκοπέλα περίπου 2 Μαϊων, κορμάρα αθλητική 20 κιλών, χαδιάρα, δημοσιοσχεσίτισσα και καραγκιοζίζω για να σε κάνω να γελάς. Σφύζω από υγεία (με όλες μου τις εξετάσεις κομπλέ, στειρωμένη, εμβολιασμένη, τσιπαρισμένη).

Σπούδασα Ανωτάτη Αδεσποτική, μέχρι που με μάζεψαν κάτι 2ποδοι για να με πάνε λέει από τ’ αλώνια στα σαλόνια! Περπατάω cool στο λουρί και τρελαίνομαι για βόλτες με αυτοκίνητο (δεν με νοιάζουν τα κυβικά και το χρώμα). Εκείνοι οι 2ποδοι με φιλοξενούν προσωρινά μαζί με 2 άλλους σκύλους και 1 γάτα με τα οποία τα πάω περίφημα - παίζουμε και κανα τάβλι! Ψάχνω όμως μόνιμο σπίτι με δικό μου 2ποδο για να λύνουμε και σταυρόλεξα …αφού τό ‘χω!

Μου τηλεφωνείτε στο 6977-414269, το σηκώνω η ίδια ;-)

 




gefil

Well-Known Member
18 Οκτωβρίου 2013
129
68
47
Nea Smirni
www.facebook.com
χαχαχα Συγχαρητήρια για το κείμενο!
Τόσο κούκλα με τέτοια σπιρτάδα στο βλέμα αποκλείεται να δυσκολευτεί να βρεί παλάτια και σαλόνια...
Καλότυχη να είναι!
 






IrAr

Well-Known Member
22 Δεκεμβρίου 2012
208
5
vrmode Προσλαμβάνεσαι ως δημιουργός αγγελιών..... Χα Χα Χα θέλω αγγελία για την Ντιάνα.....
 






vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Λοιπόν μόλις κλείσει το θέμα Μπρούνα δέχομαι παραγγελιές για αγγελίες (μία-μία όμως για να την μελετάω καλά). Μέχρι τότε δεν προλαβαίνω να βγάζω διπλές βόλτες :D
Η επεξεργασία της φωτογραφίας που την κάνει να ξεχωρίζει είναι ευγενική χορηγεία συναδέλφου.
 








Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.555
6.984
!!!!
Δεν είχα δει την αγγελία. Ε ναι, με τέτοιο κείμενο απορώ και που πήρε και 10 ολάκερες μέρες! Μπράβο! Καλή ζωή στην όμορφη!
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
!!!!
Δεν είχα δει την αγγελία. Ε ναι, με τέτοιο κείμενο απορώ και που πήρε και 10 ολάκερες μέρες! Μπράβο! Καλή ζωή στην όμορφη!
Mπαααα... Από την αγγελία ούτε ένα τηλέφωνο - τζίφος!
Πήγε σε "γνωστό".
 


Status
Κλειδωμένο θέμα