Γαλλικό μπουλντοκ


Vasilis98

New Member
28 Μαρτίου 2019
2
0
25
Καλησπέρα εδώ και αρκετό καιρό προσπαθώ να βρω από διάφορα μέρη (αγγελίες στο ίντερνετ και pet shops) για γαλλικά μπουλντοκ αλλά δεν μου κολλάει κανένα και φοβάμαι ότι δεν είναι εμπιστα. Τα εκτροφεία είναι καλύτερα; και αν ναι ξέρει κανένας να μου πει ονόματα και να μου δώσει κάποιες πληροφορίες (ελληνικά αν γίνεται) ευχαριστώ πολύ
 






Vasilis98

New Member
28 Μαρτίου 2019
2
0
25
Ελπιζω να διαβασες με προσοχη τα παραπάνω που σου έβαλαν?
Εαν ναι, και θες ακομα γαλλικό κοιτα εδω :
http://www.frenchbulldog.gr/

Το ενα απο τα 4 μου ειναι απο κει.
Τα διάβασα και ακόμα θέλω με μεγάλη μου χαρά να πάρω ένα ευχαριστώ πολύ για την ιστοσελίδα
 


Irinichd

Member
27 Μαρτίου 2019
15
17
34
Καλησπέρα εδώ και αρκετό καιρό προσπαθώ να βρω από διάφορα μέρη (αγγελίες στο ίντερνετ και pet shops) για γαλλικά μπουλντοκ αλλά δεν μου κολλάει κανένα και φοβάμαι ότι δεν είναι εμπιστα. Τα εκτροφεία είναι καλύτερα; και αν ναι ξέρει κανένας να μου πει ονόματα και να μου δώσει κάποιες πληροφορίες (ελληνικά αν γίνεται) ευχαριστώ πολύ
Όταν πήρα τον δικό μου δεν είχα ενημερωθεί σωστά για εκτροφεία κλπ Κ τον πήρα από μια κυρία που είχε αγγελία "2 μηνών απογαλακτισμένα υγιέστατα" κλπ. Μην κάνεις το λάθος που έκανα, είναι μεν υγιής ο μικρούλης μου αλλά δυστυχώς με την πράξη μου την βοήθησα να συνεχίζει το παζάρι ψυχών που κάνει. Συν ότι ήταν ανίδεη. Και στην αγγελία όσα έλεγε ήταν ψέματα, μου έδωσε το βιβλιάριο του κάνα μήνα μετά. Αν είσαι σίγουρος για την επιλογή σου, ψάξε σε εκτροφείο.
 
  • Like
Reactions: spyv


vasilis_mike

Well-Known Member
19 Φεβρουαρίου 2016
1.681
3.903
ΑΘΗΝΑ
Άσχετο, αλλά θα το ρίξω.. Περπατάει κυρία στην παραλία με το σκυλάκι της στο λουρί και κορδέλες με 3-4 άτομα παρέα όλο καμάρι.
Περνάμε δίπλα της και λένε οι άλλοι. Κοίτα ένα ωραίο δυνατό σκυλί!
Απαντάει η κυρία με στόμφο! Γαλλικό μπουλντόγκ είναι.. είναι πολύ δυνατά και άγρια σκυλιά!
-'Εχω και πεντιγκρυ, πάμε μια βόλτα;; :)

Ελπίζω στο μυαλό σας να μην έχετε το γαλλικό μπουλντόγκ τύπου Μάικ!
 
  • Like
Reactions: Irinichd


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU