Γεια σας και χρόνια πολλά!!!!








Eva Kira

Member
29 Δεκεμβρίου 2013
15
0
43
Athens
Κι εμένα οι πατουσάρες μου έκαναν εντύπωση! :mrgreen: Μπράβο σου που την υιοθέτησες και εύχομαι να έχετε πολλά όμορφα χρόνια παρεούλα. Να τη χαίρεσαι!
Αυτές οι πατούσες κλέβουν την παράσταση!!!!χαχαχαχα Σ'ευχαριστώ πολύ HolywoodBrn! Ότι καλύτερο και σε σένα! :)
 


Eva Kira

Member
29 Δεκεμβρίου 2013
15
0
43
Athens
Α, οκ, θα γίνει μεγάλη τότε! Εμένα σκέψου είναι σταθερός στα 16, κιλά που η δικιά σου θα φτάσει σε λίγους μήνες για πλάκα! χεχε
Να σου ζήσει και πάλι!
Ένας απ' τους λόγους που τη διάλεξα ήταν αυτός. Όχι οτι ήθελα μεγαλόσωμο σκυλάκι, μεσαίου μεγέθους μέχρι 20 κιλά ήταν αυτό που σκεφτόμουν. Αλλά τα μεγάλα σκυλιά δύσκολα τα παίρνει κάποιος. Κι ένα άλλο ζευγάρι που΄είχε έρθει να την πάρει, άλλαξε γνώμη όταν είπε η κτηνίατρος ότι θα γίνει 30-35 κιλά και τελικά διάλεξαν το άλλο κουταβάκι. Δε βλέπω την ώρα να μεγαλώσει και να με γβάζει βόλτα!!!χαχαχα
Εχομαι να έχετε μια υπέροχη χρονιά !!!
 


Eva Kira

Member
29 Δεκεμβρίου 2013
15
0
43
Athens
Καλώς όρισες!

Καλή συμβίωση να έχετε και να βρεις γρήγορα δουλειά εύχομαι.


Υ.Γ.Να την αφήνεις κ τώρα που είσαι άνεργη κάποιες ώρες μόνη για να αρχίζει να συνηθίζει την απουσία σου.Θα συνηθίσει την αμέριστη προσοχή σου και μετά που θα βρεις δουλειά θα της κακοφανεί και ίσως δεις κ ανάλογες αντιδράσεις.
Σ' ευχαριστώ πολύ nfeel, απ' το στόμα σου και σ' οποιουδήποτε τ' αυτί φτάσει!!!!!
Απ' την πρώτη μέρα μπαινόβγαινα, στην αρχή για λίγο, μετά 10', μετά 30' και ούτω καθεξής. Ωστόσο είχαμε "ατυχήματα" όταν έλειψα πάνω από 4-5 ώρες κάποιες φορές, αλλά πιστεύω ότι είμαστε εντάξει τώρα. Βέβαια την περιορίζω στο χωλ (το οποίο είναι 16-17 τετρ.μ.) συν το μπάνιο όπου είναι η πάνα της και δεν έχει την ευχέρεια να φάει ή να καταστρέψει πράγματα (όχι οτι δεν βρήκε κάποιες φορές). Συνήθως όμως κοιμάται όταν φεύγω, όταν επιστρέφω δεν πηδάει σαν τρελό πάνω μου, θα σηκωθεί και θα με πλησιάσει ήρεμα, και μόλις αφήσω τα πράγματά μου, πάω στο μπάνιο κλπ ξαπλώνει για να την χαϊδέψω.
Για τις 20 περίπου μέρες που συμβιώνουμε νομίζω ότι τα έχουμε βρει μια χαρά!!!

Σου εύχομαι καλή χρονιά,με υγεία και πολλά πολλά χαμόγελα!!!
 


D

Deleted member 14614

Guest
Ένας απ' τους λόγους που τη διάλεξα ήταν αυτός. Όχι οτι ήθελα μεγαλόσωμο σκυλάκι, μεσαίου μεγέθους μέχρι 20 κιλά ήταν αυτό που σκεφτόμουν. Αλλά τα μεγάλα σκυλιά δύσκολα τα παίρνει κάποιος. Κι ένα άλλο ζευγάρι που΄είχε έρθει να την πάρει, άλλαξε γνώμη όταν είπε η κτηνίατρος ότι θα γίνει 30-35 κιλά και τελικά διάλεξαν το άλλο κουταβάκι. Δε βλέπω την ώρα να μεγαλώσει και να με γβάζει βόλτα!!!χαχαχα
Εχομαι να έχετε μια υπέροχη χρονιά !!!
Δεν σταματάς να με χαροποιείς! Σου αξίζουν πολλά συγχαρητήρια και εύχομαι να ήταν περισσότεροι σαν και εσένα. Να μας ενημερώνεις για την πορεία της μικρής και να ανεβάζεις και φωτογραφίες της όσο θα αναπτύσσεται!
Σε αυτό το σημείο θα προσπαθήσω να σταματήσω να spamάρω το thread σου:p
 


Eva Kira

Member
29 Δεκεμβρίου 2013
15
0
43
Athens
Όπως και σε σένα Rick, που πήρες τον σκυλάκο σου απ' το καταφύγιο!!!!!!
Εννοείται πως θα σας ενημερώνω, όσο για φωτογραφίες... τραβάω καθημερινά!!! θα της φτιάξω βιντεάκι στα πρώτα της γενέθλια!!! χιχιχι

Καλή χρονιά σε όλους!!!!
 


OMBRE

Well-Known Member
15 Δεκεμβρίου 2013
59
0
να σου ζησει η συνονωματη! ειναι πανεμορφη και φαινεται σοβαρη και καμαρωτη στη φωτο της.
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22