Γεια σε ολους!!!


mitsakos

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2008
273
0
Μιας που σημερα γραφτηκα και σε ενα αλλο φορουμ για σκυλια κανω copy paste οτι εγραψα και εκει...

Ειμαι ο Δημητρης,ειμαι 15 και λατρευω τα σκυλια(με μια κλειση σε pit bull,dogo argentino,presa canario κ.α )σκυλια συνολο(μαζι με του πατερα μου και της μανας μου)ειχαμε 10.4 ιμηαιμα ποιντερ του πατερα μου 3 κυνηγοσκυλα που ειχε μαζεψει ο παππους μου απο τον δρομο και τα ειχε η μανα μου,ενα κολει(την λαση.πολυ πρωτοτυπο ονομα)που ηταν γενικα της γειτονιας αλλα κοιμοταν σπιτι μας,ενα γερμανικο ποιμενικο(τον ρεξ.παλι προτοτυπο ονομα)που ειχα με τον ξαδερφο μου που μενει απο κατω και προσφατα ενα μαλτεζακι τον ιβαν που μου χαρισαν που ομως τον χαρισα γτ δεν τρελενομουν με το σκυλι και δεν ηθελα να το γραφω αν το κραταγα και δεν ειχα και πολυ χρονο.τα 4 του πατερα μου καποιος τα σκοτωσε στο χωριο οταν ειχαν παει τις αγελαδες για να βοσκησουν,τα 3 της μανας μου νομιζω με τον καιρο(γτ δεν τα προλαβα)δοθηκαν.την λαση καποιος την σκοτωσε με φωλα και τον ρεξ τον πατησε αυτ/το και εμεινε με 3 ποδια αν και τελικα πεθανε απο γεραματα.ο ιβαν ειναι μολις 3 μηνων και στο σπιτι μιας οικογενειακης γνωστης
ελπιζω να μης σας κουρασα με το μεγαλο ποστ και να εχουμε ολοι καλη συνεχεια
 












mitsakos

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2008
273
0
@emily ε ναι πολυ προτοτυπα :D αν και κανενα απο τα δυο δεν τα διαλεξαμε εμεις
η Λαση ηταν απο μωρο στην γειτονια μας και απλα κοιμοταν σπιτι που και που και τον Ρεξ τον λεγαν ειδη ετσι οταν τον πηρα απο μια κυρια που ειχε προβλημα με τις τριχες του και επρεπε να τον δωσει
@denis και εγω το ελπιζω και ελπιζω συντομα να εχω στα χερια μου ενα καινουριο...δεν μπορω χωρις σκυλο :oops:
@to the rest ευχαριστω και ελπιζω να τα παμε καλα.. :lol:
 










Frago1

Member
31 Ιανουαρίου 2008
22
0
Καλώς τον

Καλώς ήρθες Μιτσάκο :) Από που είσαι?
Έδωσες το Μαλτεζάκι????????? Κι έχω φάει τον κόσμο να βρώ ένα!!!!!
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU