Γεια χαρά σε όλους!


Lida

New Member
19 Οκτωβρίου 2007
2
0
Παιδιά, καλησπέρα! Είναι η πρώτη φορά που συμμετέχω σε τέτοιες συζητήσεις και θα χρειαστώ βοήθεια.

Εγώ έχω την Jazzmine, ένα basset hound 9 ετών. Μόλις καταλάβω τη διαδικασία θα σας την παρουσιάσω... :)
 






Lida

New Member
19 Οκτωβρίου 2007
2
0
Lida said:
Παιδιά, καλησπέρα! Είναι η πρώτη φορά που συμμετέχω σε τέτοιες συζητήσεις και θα χρειαστώ βοήθεια.

Εγώ έχω την Jazzmine, ένα basset hound 9 ετών. Μόλις καταλάβω τη διαδικασία θα σας την παρουσιάσω... :)
Λοιπόν τον τελευταίο καιρό έχω φάει τρελλό κόλλημα με τα ροτβάιλερ. Από τους γύρω μου ακούω διάγορες γνωστές βλακείες: ότι έχουν απρόβλεπτι χαρακτήρα, ότι θα έχει πρόβλημα με τα παιδιά μου και άλλ τέτοια ανήκουστα. Εγώ από την τα β΄ρίσκω πανέμορφα, αξιαγάπητα, και πιστεύω ότι αν μεγαλώσουν σε ένα υγιές περιβάλλον θα ξεχειλίζουν από καλοσύνη. Συμφωνείτε?
 


ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
όχι δεν συμφωνώ σε καμία περίπτωση.

αυτά είναι σκυλιά του Σατανά.

τρώνε παιδάκια , γιαγιάδες , παππούδες κ.λ.π

άκου τους γνωστούς σου.

αυτοί ΄ξέρουν΄. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

υ.γ.

φαντάσου τι ακούω εγώ που έχω .... (όχι ένα)
 








psaras

Well-Known Member
5 Σεπτεμβρίου 2007
841
1
63
Chania
www.chaniatown.gr
Τα ροτβάιλερ είναι πράγματι πανέμορφα ,αξιαγάπητα , πιστά θα φας μεγαλύτερο κόλλημα όταν ζήσης μαζί τους , από την οικογένεια εξαρτάτε πόσο αρμονικά η όχι θα ζήσετε Και στο χέρι σου είναι να δήξεις σε αυτούς όλους ότι είναι λάθος αυτά που σου λένε .
Διάβασε ,ρώτησε κάνε μια επίσκεψη σε οικογένεια με ροτβάιλερ αλλά το κυριότερο σκέψου καλά εάν είσαι έτοιμη να αφιερώνεις χρόνο μαζί του .
Δεν θα είναι εύκολα θέλει δουλειά ,υπομονή ..
Με τα παιδιά είναι φανταστικά σκυλιά με την προϋπόθεση ότι εμπιστεύεσαι τα παιδιά σου ότι θα είναι φανταστικά μαζί τους .
Ότι θέλεις ρώτα με χαρά θα βοηθήσουμε αν μπορούμε