Δεν φορτώνει η σελίδα και με πετάει έξω


katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Τις τελευταίες μέρες και στο δικό μου lap top στο σπίτι αλλά και στο γραφείο έχω πρόβλημα με το forum. Κάθε φορά που πατάω τα ΝΕΑ Μηνυματα με πετάει έξω σαν να μην έχει δίκτυο .Το ίδιο μου κάνει και όταν πάω να μπω σε ένα θέμα.

Επίσης, όταν γράψω ένα post στην υποβολή μου βγάζει μήνυμα "έξοδο από αυτή τη σελίδα" και παρόλο που το πάιρνει το post δείχνει ότι με έχει πετ'αξει πάλι έξω και πρέπει να κάνω refresh συνέχεια...

Ξέρετε κάτι για αυτό? Το αναφέρω επειδή μου το κάνει σε 2 διαοφρετικά computer με διαφορετικούς παροχους.
 


vas

Well-Known Member
16 Μαϊου 2009
2.731
1.070
αυτο με το ποστ συμβαίνει και σε εμένα, και οταν είναι να ποστάρω ποστ αλλα και ενώ έχω πατήσει "multi" και παω τελικά να γράψω το ποστ μου αλλα δε συμβαίνει πάντα.
 


lenaki124

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2010
1.436
9
Επίσης, όταν γράψω ένα post στην υποβολή μου βγάζει μήνυμα "έξοδο από αυτή τη σελίδα" και παρόλο που το πάιρνει το post δείχνει ότι με έχει πετ'αξει πάλι έξω και πρέπει να κάνω refresh συνέχεια...
Αυτό το παθαίνω κ γω καμια φορα.. :-k
 












lenaki124

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2010
1.436
9
Επίσης όταν πάω να μπω απο κινητό γίνεται ολόκληρο πανηγύρι!
Πότε με πετάει έξω και πότε ενω δεν πατάω τίποτα, αλλάζει θέματα μόνο του!
 








mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Επίσης, όταν γράψω ένα post στην υποβολή μου βγάζει μήνυμα "έξοδο από αυτή τη σελίδα" και παρόλο που το πάιρνει το post δείχνει ότι με έχει πετ'αξει πάλι έξω και πρέπει να κάνω refresh συνέχεια..
Αυτό κανονικά πρέπει να στο βγάζει, όταν πατάς οτιδήποτε άλλο εκτός από "υποβολή", μόνο και μόνο για προστασία του post. Για να μην το "χάσεις" κατά λάθος ή από κεκτημένη ταχύτητα. Δικλείδα ασφαλείας.
Για τσέκαρέ το...
 


katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
όχι, δεν είναι αυτό, πατάω κανονικά ¨"υποβολή", ξεκινάει να φορτώνει και μετά βγ'αζει αυτό το μήνυμα και με βγάζει έξω από τη σελίδα...όταν ξαναμπώ έχει αναρτηθεί το ποστ κανονικά...
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Το "έξοδος από αυτήν την σελίδα" είναι επιλογή της πλατφόρμας και το κάνει ως δικλείδα ασφαλείας!
Αυτό γίνεται όταν γράφεις είτε στο Quick Reply είτε στον κειμενογράφο και θέλεις να πατήσεις για να πας κάπου αλλού!Πριν διακοπεί σε ρωτάει!
 


katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Ναι, το κατάλαβα, μόνο που δεν θέλω να πάω κάπου αλλού...και όταν πατήσω "παραμονή στη σελίδα" δεν ανεβάζει το ποστ...Μόλις πατήσω πάλι "υποβολή"....τσουπ...πάλι το μήνυμα...