Δηλώσεις συμμετοχής-κοπή πίτας 2011

ποτε θελετε να κοψουμε τη πρωτοχρονιατικη πιτα του 2011

  • 02/01/2011

    Votes: 5 13,2%
  • 09/01/2011

    Votes: 17 44,7%
  • 16/01/2011

    Votes: 16 42,1%

  • Total voters
    38
  • Poll closed .

Status
Κλειδωμένο θέμα




katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Προτιμώ 9....γιατί στις 16 δουλέυω!!!
Βασιλικά είναι μία καλή ιδέα γιατί χωράνε πολλοί, έχει και τα τραπέζια, έχουν και τα σκυλιά μεγαλύτερη ελευθερία ...αλλά προτείνω να δούμε και πως θα είναι ο καιρός τότε. Οπότε μπορούμε να πούμε Βασιλικά και βλέπουμε...αλλιώς και η παραλία του Σχοινιά είναι καλή και έχει και τη ταβέρνα δίπλα και 0 κόσμο...
 




Krina

Well-Known Member
28 Οκτωβρίου 2008
2.244
5
56
Περιστερι Αττικης
www.vomkrinastrand.com
Krina φέρε το τετράποδο σου να του δώσουμε απο το καλό πράγμα να φτιαχτεί ρε συ :maria::p:maria:
λες να με πεισετε στο τελος και να ζηταω και εγω :paja1: ? και απο πολεμαχος να γινω υπερμαχος :cool:?να σταματησω και το μαγειρεμα για παρτη μου να μην πληρωνω ΔΕΗ :rolleyes:,το μονο που θα πληρωνω πολλα για drontal :shock:

εγω για τον τοπο συναντησης δεν εχω κανενα προβλημα ουτε για την ημερομηνια
 


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
O Σχοινιάς είναι καλή ιδέα! :) Μ'αρέσει πολύ για χειμώνα....

Εγω δεν ξέρω ακόματο προγραμμα μου τον Ιανουαριο, οπότε θα ψηφίσω αργότερα....
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Ψήφισα 9 γιατί στις 16 θα λείπουμε εκτός. Επίσης ψηφίζω Βασιλικά γιατί ...Βασιλικά δαγκωτό γενικώς... :D

λες να με πεισετε στο τελος και να ζηταω και εγω :paja1: ? και απο πολεμαχος να γινω υπερμαχος :cool:?να σταματησω και το μαγειρεμα για παρτη μου να μην πληρωνω ΔΕΗ :rolleyes:,το μονο που θα πληρωνω πολλα για drontal :shock:

εγω για τον τοπο συναντησης δεν εχω κανενα προβλημα ουτε για την ημερομηνια
Ποια drontal καλέ, θα ρίξεις κάμποση τριμμένη ινδική καρύδα πάνω από την πατσαδόπιτα, θα ζωγραφίσεις επάνω και το 2011 με αίμα καρδιάς μόσχου του σιτευτού και είσαι έτοιμη!
 








vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
...ή μήπως τσιμπάς κάνα ωμό το βραδάκυ πριν πέσεις για ύπνο.
Off topic αλλά προς αποφυγή δημιουργίας λάθος εικόνας δια το άτομόν μου :D και για να μην νομίζετε ότι ότι είμαι και κανίβαλος, διευκρινίζω ότι την μπριζόλα την τρώω καβουρνιασμένη. Επίσης όταν παραγγέλνω μπέργκερ, ζητάω το μπιφτέκι "καμμένο". Το μόνο πράγμα που τρώω ωμό είναι το μαρούλι! :maria:
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
θα ρίξεις κάμποση τριμμένη ινδική καρύδα πάνω από την πατσαδόπιτα, θα ζωγραφίσεις επάνω και το 2011 με αίμα καρδιάς μόσχου του σιτευτού και είσαι έτοιμη!
wow
γαμώ της ιδέες για barf πρωτοχρωνιάτικη πίτα!!!!
να την ρίξουμε και σε κανα vampireforum!!!




α
για τα δικά μας γούστα που λέει η vrmode εγώ είμαι το barf πρίν το περάσω στα σκυλιά....
sussi δεν τρώς ρε?
καρπατσιο?
το μοσχαράκι αν το δοκιμάσεις με το αιματάκι του δεν θα ξαναφάς ψημμένο ποτέ πάντως :)
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Α και μία διευκρίνηση για το event του κοπή τη πίτα... τα σκυλιά θα τα φέρετε τελικά κλουβάτα? (και πως θα κουβαλάτε τα κλουβιά να δω...). Εγώ τις δικές μου θα τις έχω χύμα - μήπως θα είναι πρόβλημα? :confused:
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
εγώ θα φέρω μιά κλούβα και για μένα-ποτέ δεν ξέρεις...η κλούβα σώζει ζωές...με τόσο barf μπορεί κανένας απο τους δίποδους να αγριέψει :lol:
 


mairyk

Well-Known Member
27 Μαϊου 2008
198
1
47
Αθήνα
Α και μία διευκρίνηση για το event του κοπή τη πίτα... τα σκυλιά θα τα φέρετε τελικά κλουβάτα? (και πως θα κουβαλάτε τα κλουβιά να δω...). Εγώ τις δικές μου θα τις έχω χύμα - μήπως θα είναι πρόβλημα? :confused:
Οι δικές σου είναι τοσό μικρόσωμες που μαζεύοντε εύκολα:D
Κλουβάτα ? πλάκα θα έχει... όλα τα μικρά έξω και ο Ρόμελ στο crete .... ορε γλέντια !!!
Όχι όπως ήταν τις άλλες φορές. Κάποια δεμένα και κάποια όχι
 






Krina

Well-Known Member
28 Οκτωβρίου 2008
2.244
5
56
Περιστερι Αττικης
www.vomkrinastrand.com
γνωρισα στη βολτα κοινωνικοποιησης με τις κουταβες μου εναν εκπαιδευτη χειριστων στο ναυτικο ,ειδα σε μια ακρη της πλατειας εναν τυπο με μαλινουα ,εβαλα τις φωνες "ποιος εισαι εσυ που κυκλοφορεις στο περιστερι με μαλι ? και τι κουκλι ειναι αυτο !!! " ειπα εγω ,ο τυπος με κοντοσταθηκε με κοιταξε ελαφρως περιεργα αλλα ψιλοεκπληκτος και μου ειπε "εσυ και ειδικα γυναικα πως ξερεις τι ειναι ? ποια εισαι ? " και συστηθηκαμε ,ηρθε και σπιτι, βγηκαμε και κανα δυο φορες παλι με τα σκυλακια και μιλαγαμε μεταξυ αλλων και για το φορουμ ,του ειπα και για τη κοπη της πιτας ,χαρηκε,και πιθανοτατα να το φερω στη παρεα μας στις 9/01 οπως εχουμε κανονισει
 




Krina

Well-Known Member
28 Οκτωβρίου 2008
2.244
5
56
Περιστερι Αττικης
www.vomkrinastrand.com
ελα στη πλατεια του Λοφου αυτη που ειναι απεναντι απο το Μαρινοπουλο και θα στον γνωρισω ,συνηθως παμε εκει κατα 16.οο-18.οο
στειλε μου μηνυμα για να ειμαστε σιγουρα εκει και εγω με τα ροττ και ο Δημητρης με το μαλι
 


Status
Κλειδωμένο θέμα

Στατιστικά Forum

Θέματα
33.117
Μηνύματα
895.868
Μέλη
19.929
Νεότερο μέλος
mariamaraki