Διάρροια με αίμα


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Αν δεν έχει συνηθίσει την εναλλαγή είναι λογική η διάρροια.. αλλά σε βαθμό να βγάλει και αίμα..αυτό δείχνει οτι το πείραξε πολύ..

Πάλι καλά όλα καλά.. :)
 




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.648
7.754
Περαστικά , βρε τα κωλόσκυλα όλο μας λαχταρούν!!
 












lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.512
749
Ξεσσαλονικη!!!
καλα θα με τρελανει!!!!!επειδη του το γυρησα σε ελαφρυ γευμα κ πριν του εδωσα κροκετα κ εφαγε σαν τρελος γιατι πεινουσε,μολις τα εφαγελοιπον κ κατεβασε κ 7 κιλα νερο,τα ξερασε!!!!φφφφφφφφφφ!!!!!!!!!!!
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Λαυρέντη μόλις ηρεμίσει λίγο το στομάχι του δεν του ξαναδίνεις κάνα βραστό κοτοπουλάκι και περιορισμένο νερό για καμια-2 ώρες. Και μετά πάλι αυθονο. Περιορισμένο εννοώ λίγο, αν διψάει να πιεί, αλλά να μη σκάσει..

Κι αν ξανακάνει εμετό πρωι πρωι κτηνίατρο...

Αχ βρε σκυλούνι, σε ματιάσανε?
 


lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.512
749
Ξεσσαλονικη!!!
μια χαρα εφαγε κ το πρωι κ χθες.χωρις προβλημα....αλλα εφαγε πραγματικα πολυ γρηγορα κ το νερο το καταπινε σαν να ηταν στην ερημο 5 μηνες!ελπιζω να χαλαρωσει...κ εγω βλακεια εκανα παλι....με το που ειδα οτι στρωνει ξανα φαι....
 


lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.512
749
Ξεσσαλονικη!!!
α κ σαν να μην εφταναν ολα τα αλλα,ερχωμενος σπιτι,τσουπ σκαει ενα αλεπουδι στην ροδα....του πουστη πια!!!!!πηρα τηλ την τροχαια....αλλα....μου λενε τετοια ωρα δεν μπορουμε να κανουμε κατι....λεω ρε φιλε κριμα ειναι το ζωο,.σκοτωθηκε αλλα μην μεινει εδω.μου λεει τραβηξτε το στην ακρη,του λεω χλωμο να το τραβουσα,ευτυχως ειναι στην ακρη....αλλα τες πα...μια ζωουλα χαθηκε.
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Τα λάθη είναι για τους ανθρώπους, απλά παρ'το λίγο χαλαρά τώρα (και για 5-6 μέρες?)

Ένα τηλεφωνηματάκι πάντως στο γιατρό δε νομίζω να είναι κακό, εγώ απλά σου έγραψα εμπειρικά (κάτι που μπορεί να μην είναι και πάντα καλό, ειδικά με κάποιον άσχετο σαν κι εμένα)
 


Andromeda

Well-Known Member
17 Ιουνίου 2010
1.595
2
Συμφωνώ και εγώ με την Κρητικοπούλα μας. Ένα τηλεφώνημα στον γιατρό για να είσαι βέβαιος, και μετά κοτοπουλάκι με ρυζάκι ώστε να μπεί σιγά-σιγά στην κανονική του διατροφή, ή ότι άλλο σου πεί ο γιατρός. Φαντάζομαι ότι ίσως σε συμβουλέψει να του περιορίσεις και το νερό στην αρχή. Ευτυχώς που δεν κάνει ζέστη να λέμε !
Άντε, περαστικά σας και όχι άλλες περιπέτειες εύχομαι !!! :):):)
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.122
Μηνύματα
895.913
Μέλη
19.937
Νεότερο μέλος
Spotlight