ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΚΥΛΩΝ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΣΤΙΣ 21 & 22 09 201






mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.886
Mαρκούλης....;;)
:D

Βασικά, γενικά ρωτάω. Εχοντας στο μυαλό, το παράδειγμα του ruud. Ο Φώτης, είναι πραγματικά εξαιρετικά αγχώδης. Μπορεί να 'χουν κάνει προπόνηση 50 φορές και να 'χουν πάει τέλεια, και την ώρα της εξέτασης, να είναι εμφανέστατα τα σημάδια στρες. Να μου πεις...να κόψει τον λαιμό του, να καταφέρει να το ξεπεράσει. Και δεν έχω αντίρρηση, μάλλον. Αλλά ίσως είναι και κρίμα, όταν ο σκύλος αξίζει, για μια χαζομάρα της στιγμής, που δεν αντικατοπτρίζει την πραγματική εικόνα των δύο, να χάνει την εξέταση. Και θα μου ξαναπείς...έτσι είναι όλες οι εξετάσεις. Για όλους τα ίδια ισχύουν. Και δίκιο θα 'χεις, αλλά...κουβέντα να γίνεται :p

Ο Μαρκούλης [να 'ξερες που είναι τώρα και τι κάνει...:cool:], σήμερα που μιλάμε, με 10 προπονήσεις με τον εκπαιδευτή του, το έπαιρνε χαλαρά το BH. Με μένα, ούτε για πλάκα. Μεταλλάσεται μόλις τον πιάνω. Ακόμη και στον ίδιο χώρο να είμαι, θα γινόμασταν ρεζίλι. Δηλαδή όχι ρεζίλι...γιατί δεν θα δίναμε και σε κανέναν λ/σμό. Μάλλον καλύτερα, θα διασκεδάζαμε πολύ κόσμο. Μη σου πω, θα κόβαμε και εισιτήριο, να βγάζαμε και τα έξοδα :cuniaoo:
 


TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
το άγχος μας δυστυχώς δεν ''καταστρέφει'' μόνο τις εξετάσεις, μερικές φορές καταστρέφει και τις προπονήσεις....:)
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.886
Στην προπόνηση γιατί να 'χεις άγχος; Αντε να 'χεις νεύρα, ή να μην έχεις κέφια.

Μακάρι να υπήρχε άγχος και στην προπόνηση. Θα μπορούσες να το συνηθίσεις και να το δουλέψεις.

Ε; :rolleyes:
 


TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
έχεις άγχος γιατί θέλεις να πας καλά...

να μην μπερδέψεις τον σκύλο σου....
να λύσεις τα προβλήματα που έχεις......

μερικοί δεν συνηθίζουν το άγχος, όσος καιρός και αν περάσει.... ;)
 












Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981