Είμαι χεσ....νος από τη χαρά μου!!!




Char Angel

Well-Known Member
11 Νοεμβρίου 2015
293
1.017
53
Αθήνα
@Char Angel η παραλία που είναι...?
Μία ώρα από Αθήνα, Αλμυρή Κορινθίας, μετά τις Κεχριές. Ισθμός και μετά προς Επίδαυρο. Παραλία Κοκκώσι, στη γωνία που σκάει το ποτάμι στη θάλασσα. Παγοθεραπεία κοινώς.
 
  • Like
Reactions: mareco and Allendog




Eroe

Well-Known Member
16 Νοεμβρίου 2017
1.444
2.759
Θεσ/νικη
Το διαβατήριο κατά πάσα πιθανότητα το κράτησαν για να περάσουν τα στοιχεία του ιδιοκτήτη στο export pedigree. Στην δικιά μου περίπτωση, απλά έβγαλαν μια φωτοτυπία και το πρωτότυπο μου το έδωσαν μαζί με το βιβλιάριο. Το export pedigree το παρέλαβα μετά από εναν μήνα με όλα τα στοιχεία μου συμπληρωμένα όπως ήταν και στο διαβατήριο.

ΥΓ μα τι γίνεται, όλο ομορφαίνει αυτός!
 




Char Angel

Well-Known Member
11 Νοεμβρίου 2015
293
1.017
53
Αθήνα
Και μιας και διάβαζα στο forum όλα όσα γράφουν για τα τσεχοσλοβάκικα, το "τελευταίο αίμα" (θηλυκό) λύκου που μπήκε στη γενιά του καννίβαλού μου ήταν το 1983.
Μου κάνει εντύπωση όμως, και θέλω μία γνώμη: Το 1955 ήταν η αρχή της ράτσας, το ζευγάρωμα ΓΠ με καρπάθιο λύκο (όχι δράκουλα των καρπαθίων, αν και αυτό μου βγάζει με τα παιχνίδια του :ROFLMAO:). Μετά υπήρχε εμπλοκή καθαρού λύκου άλλες τρεις φορές στο γενεολογικό του δέντρο. Είναι φυσιολογικό (να μην αναπαράγονται, δηλαδή, μετέπειτα τσεχοσλοβάκικα αποκλειστικά μεταξύ τους)?
 


Konmac

Well-Known Member
18 Σεπτεμβρίου 2017
150
150
58
Μου φαίνεται ότι θέλουν να μεγαλώσουν την γενετική δεξαμενή με νέους γεννητορες από διαφορετικά αίματα.
Πιθανόν να θέλουν περισσότερο λύκο αν το τσεχικό λυκόσκυλο το διασταυρώνουν με λύκο.
Δεν ρωτάς και τον εκτροφεα σου κάτι θα ξέρει παραπάνω.
 


Spiros_Sersey

Well-Known Member
18 Ιουνίου 2017
184
618
56
Ζωγράφου
Τα χέρια, μου θυμίζουν τα δικά μου το καλοκαίρι που μας πέρασε.
Στο κρεβάτι όμως δεν ανέβηκε ποτέ. Βασικά δεν μπαίνει καν στα δωμάτια. Απαγορεύεται αυστηρά. Έρχεται και κλαψουρίζει στην πόρτα.
 




pao131908

Banned
Banned
22 Μαϊου 2018
83
22
32
φιλε σορυ επειδη δεν ξερω απο ρατσες σκυλων ειμαι αρχαριος γενικα....το δικο σου μοιαζει σαν λυκος? εχει καμια σχεση?