Εκδίκηση προς κακό γείτονα!!


Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
Διότι πυροβόλησε το σκύλο του με αεροβόλο!!!!! Μιλάω για το γνωστό, δημοφιλή ηθοποιό George Clooney που εκδικήθηκε το γείτονά του όταν ήταν φοιτητής διότι του τρομοκράτησε, κυνήγησε και πυροβόλησε το σκύλο του με αεροβόλο!! Ευτυχώς ο σκύλος τη γλύτωαε και ο τρόπος που βρήκε o Clooney να εκδικηθεί το γείτονα ήταν πολύ πρωτότυπος: μπήκε στο σκύλο του γείτονα και του έκοψε το αγαπημένο του Χριστουγεννιάτικο δέντρο, το πήρε μαζί του και το έστησε στο σπίτι του!!!!!:eek::eek::eek::D:D:D:D:D

http://www.thaindian.com/newsportal...ee-to-avenge-his-terrorised-dog_10010143.html
 


samsok

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2009
1.091
100
πυροβολησε τον σκυλο του?εγω οχι το χριστουγεννιατικο δεντρο αλλα τα αρ...δια του θα του εκοβα!!!
 


maria-akis

Well-Known Member
21 Ιανουαρίου 2010
177
0
εγώ θα του έβαζα το φις από τα χριστουγεννιάτικα λαμπάκια στον κω@@ και θα δοκίμαζα αν ανάβουν...

ή μάλλον ένα λαμπάκι στο κώ@@ του κ μετά θα δοκίμαζα αν ανάβουν! :p:p

samsok εγώ δε θα του τα έκοβα, θα τον κρέμαγα από αυτά... :D:D
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
κυνήγησε και πυροβόλησε τον σκύλο του
τι είχε κάνει ο σκύλος?
 


Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
Μπήκε στον κήπο του απρόσκλητος, λέει!! Στην αρχή κάτι τέτοια έκανε και το Μουφ όταν μου ξέφευγε. Όμως οι γείτονές μου είτε χαμογελάγανε όταν με βλέπανε να τρέχω ξωπίσω του, είτε τον βουτάγανε πρώτοι και μου τον φέρνανε. Τους έλεγα συγγνώμη, το Μουφ είναι απαίσιο, προσπαθώ να το κάνω ζάφτι, λέγανε ότι καταλαβαίνουνε και τελείωνε η υπόθεση. Γενικά έχω πολύ καλές σχέσεις με τους γείτονές μου και δεν τους έχουμε καταστρέψει τίποτα.
 


Krina

Well-Known Member
28 Οκτωβρίου 2008
2.244
5
56
Περιστερι Αττικης
www.vomkrinastrand.com
οταν εμενα σε διαμερισμα πριν απο 4 ετη περιπου,τσακωθηκα με τη νινα η οποια βγηκε τρεχοντας στο μπαλκονι μες τα νευρα και εσπασε το διαχωριστικο απο το διπλα διαμερισμα ,ευτυχως χωρις να χτυπησει,και πηγε εξω απο τη κουζινα του γειτονα,ευτυχως αυτος ελειπε και αφου μαζεψα τη "γνωστη-αγνωστη-αναρχικη" (πλακα κανω) φωναξα μαστορα και αποκατεστησε την ζημια την ιδια ημερα και με εξτρα ενισχυσεις,γενικοτερα δεν εχω σχεσεις με τους γειτονες ξερουν οτι ειμαι καλη οσο δεν ενοχλουν τα σκυλια μου και ξερουν οτι γινομαι πιο σκυλα απο αυτα αν καποιος σκεφτει κατι για αυτα
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Krina αυτόν τον κανόνα έχω κι εγώ. Εχω προσπαθήσει πολύ για να έχω καλές σχέσεις με όλους σχεδόν τους γείτονες. Σ' αυτό βέβαια έχει βοηθήσει ότι όλα τα γύρω σπίτια είναι κάτοικοι 40 και 50 ετών στην ίδια γειτονιά. Προσπαθώ ιδιαίτερα να μην ενοχλούν τα σκυλιά μου, όπως δεν θα ήθελα να ενοχλούν κι εμένα. Και οι περισσότεροι τα αγαπάνε. Αν παρόλα αυτά, βρεθεί κάποιος, έστω και να σκεφτεί κάτι κακό για τα μαυράκια μου, γίνομαι κι εγώ διπλά κακιά.
 


valeria

Well-Known Member
9 Δεκεμβρίου 2009
563
3
Αθηνα
Παντως παιδια σε πολυκατοικια ειναι δυσκολα τα πραγματα γενικα.ευτυχως εκει που μενω εκτος απο τον Μπλανκυ, υπαρχει αλλο ενα σκυλι (πραγματικα κ@λοσκυλο!) στο 1ο οροφο το οποιο γαυγιζει ολη την ωρα 24/7, βεβαια δε φταιει τοσο αυτο οσο οι ξεμωραμενοι ιδιοκτητες του που το αφηνουν πολυ συχνα στο μπαλκονι που βλεπει στον ακαλυπτο χωρο της πολυκατοικιας(μιλαμε για ενα μπαλκονακι 1χ2m.)Οποτε ο δικος μου που δεν κανει φασαρια γενικα περνα απαρατηρητος και οταν μας βλεπουν του κανουν και χαρουλες χαχα
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Valeria τα μικροσκοπικά σκυλάκια, γενικά προκαλούν χαμόγελο - ενώ συνήθως είναι πιο φασαριόζικα - σε σχέση με τα μεγαλύτερα σε μέγεθος, που και μόνο στην θέα τους, ο κόσμος σκέφτεται κάπως. Εμένα φαντάσου, μόνο που είναι και μαύρα (άλλο μεγάλο κεφάλαιο αυτό), αλλάζουν πεζοδρόμιο μόλις μας βλέπουν. Προσωπικά δεν με χαλάει καθόλου. Γελάω (από μέσα μου) και αν με ρωτήσουν έντρομοι, όσοι δεν μας ξέρουν εννοείται, λέω ότι είναι και λίγο επικίνδυνα και καλύτερα να μην πλησιάσουν (έχουν σοβαρό κίνδυνο να τους γλύψουν και να τους κωλοτριφτούν για χάδια...) :D
 


samsok

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2009
1.091
100
εγώ θα του έβαζα το φις από τα χριστουγεννιάτικα λαμπάκια στον κω@@ και θα δοκίμαζα αν ανάβουν...

ή μάλλον ένα λαμπάκι στο κώ@@ του κ μετά θα δοκίμαζα αν ανάβουν! :p:p

samsok εγώ δε θα του τα έκοβα, θα τον κρέμαγα από αυτά... :D:D
τελικα ειμαστε πολυ μοβοροι:D