Εκθέσεις ΚΟΕ 27 & 28 Απριλίου 2013 2xCACIB


FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
Ουτε στο Μαρκοπουλο τοτε δεν θα πιες αναψυκτικα Αμαλια .....~

Ιδιο ειδος πολυτελες τοιλεττες εχει!

Εκτος εαν εχεις ορεξη και περαπατας παααρα πολυ μακρια- εκει ειχε ενα κτιριο με καθοςπρεπει τοιλεττες.
 


Handlergr

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2009
313
0
Athens, Greece
Το θέμα ''προσβασιμότητα'' είναι πολύ σοβαρό.

Το ΟΑΚΑ π.χ. έχει 2 ανοιχτά γήπεδα και πάρα πολύ μεγάλους εξωτερικούς χώρους, parking κλπ. Δίπλα έχει και τον ηλεκτρικό σιδηρόδρομο.

Θα ήθελα να μάθω αν οι οικονομικές απαιτήσεις τους (ΟΑΚΑ)είναι απαγορευτικές ή εάν απλά έχουμε το βίτσιο να διοργανώνουμε εκθέσεις σε περιοχές για .........παράνομα ζευγαράκια ;)

Κατά τα αλλα - σαν χώρος δλδ - είναι μια χάρα το Μαρκόπουλο!
@pouf Δεν νομίζω ότι κανείς έχει τέτοιου είδους "βίτσια" όπως λέτε, αλλά από την άλλη να ξέρετε ότι είναι πολύ δύσκολο να βρεθεί κατάλληλος χώρος για έκθεση, και να δώσουν την έγκριση σε όμιλο σκύλων να πραγματοποιήσει την έκθεση.
Στα γήπεδα του ΟΑΚΑ έκανε εκθέσεις ο ΟΚΑ το 97-98-99. Πράγματι πολύ βολικό σημείο.

Γιάννη,

Ελπίζω να μην με παρεξηγήσεις αλλά εγώ πάλι θέλω να γκρινιάξω για τους κριτές!!
@christos79 Εννοείται πως όχι. O καθένας οφείλει να έχει άποψη για τον κριτή που θα κρίνει τον σκύλο του, και από εκεί και πέρα επιλέγει αν θα δηλώσει συμ/χή ή όχι τη συγκεκριμένη ημέρα.

..... εαν δεν εχει βρεξει την προηγουμενη!! Θυμαμαι κατι λασπες... !
@FrenchieFan Nαι, αλλά το ίδιο μπορεί να συμβεί σε οποιαδήποτε έκθεση που διοργανώνεται σε εξωτερικό χώρο. Σε όλη την Ευρώπη αυτό γίνεται συνέχεια στις εκθέσεις!!
 


FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
@FrenchieFan Nαι, αλλά το ίδιο μπορεί να συμβεί σε οποιαδήποτε έκθεση που διοργανώνεται σε εξωτερικό χώρο. Σε όλη την Ευρώπη αυτό γίνεται συνέχεια στις εκθέσεις!!

Εαν η εκθεση γινεται σε εσωτερικο, κλιματιζομενο χωρο= ουτε κρυο, ουτε ζεστη- ουτε βροχες δεν μπορουν να κανουν τιποτα!
Και αναρωτιεμαι- γιατι ο ΟΚΑ μπορει και βρισκει αξιοπρεπεστατους εσωτερικους χωρους και ο ΚΟΕ κανει παντα εκθεσεις σε ανοιχτους χωρους?
 


Handlergr

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2009
313
0
Athens, Greece
Εαν η εκθεση γινεται σε εσωτερικο, κλιματιζομενο χωρο= ουτε κρυο, ουτε ζεστη- ουτε βροχες δεν μπορουν να κανουν τιποτα!
Και αναρωτιεμαι- γιατι ο ΟΚΑ μπορει και βρισκει αξιοπρεπεστατους εσωτερικους χωρους και ο ΚΟΕ κανει παντα εκθεσεις σε ανοιχτους χωρους?
Ο ΚΟΕ έχει ανακοινώσει την έκθεση του Οκτωβρίου ότι θα γίνει σε κλειστό χώρο.
 


pouf

Well-Known Member
29 Απριλίου 2009
841
163
51
Ανοιξη,χειμωνας, καλοκαιρι
@pouf Δεν νομίζω ότι κανείς έχει τέτοιου είδους "βίτσια" όπως λέτε, αλλά από την άλλη να ξέρετε ότι είναι πολύ δύσκολο να βρεθεί κατάλληλος χώρος για έκθεση, και να δώσουν την έγκριση σε όμιλο σκύλων να πραγματοποιήσει την έκθεση. Στα γήπεδα του ΟΑΚΑ έκανε εκθέσεις ο ΟΚΑ το 97-98-99. Πράγματι πολύ βολικό σημείο.
Μακάρι να ξαναγίνει λοιπόν εκεί.

Δεν έχω κάτι με κάποιον, απορίες εκφράζω - και πάλι καλά που απαντάς και συ που έχεις μεγάλη εμπειρία - γιατί το θέμα δεν είναι ''να βλέπω μόνο εγώ εσένα και συ εμένα''.

Πιστεύω ότι αυτό(η μαζική συμμετοχή κόσμου), είναι ΚΟΛΟΣΣΙΑΙΑΣ ΣΗΜΑΣΙΑΣ για να αλλάξουν νοοτροπίες....... κάποτε :(

υ.γ. εμείς εκεί θα είμαστε πάντα, αλλά δεν φτάνει αυτό...........
 
Last edited:








silent

Well-Known Member
4 Ιουλίου 2011
1.042
52
Νότια Προάστια
Αν ενα κουταβι ειναι 6 μηνων ακριβως την ημερα της εξετασης θα παιξει στην προκαταρκτικη ή την κουταβιων?
 
Last edited:




Φωτεινή

Well-Known Member
2 Ιανουαρίου 2011
1.846
33
Αχαρναί Αττικής
Παιδιά βοήθεια !
Έψαξα όλο το σάϊτ του ΚΟΕ και δεν βρίσκω πουθενά να εκτυπώσω την αίτηση συμμετοχής. Αν μπορεί κάποιος να την ανεβάσει εδώ θα είμαι ευγνώμων.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
ο ΟΚΑ είχε χορηγό
ο ΚΟΕ έχει χορηγούς ποτέ?
(επισήμανση σχετική με θέματα όπως "κόστος χώρου" κλπ )
 




mpoumpoulaoriginal

Well-Known Member
4 Ιουνίου 2011
429
49
Βυρωνας
Να ρωτήσω κάτι;;; Μέχρι πριν κάποια χρόνια κάθε φορά που επρόκειτο να κάνει έκθεση ο ΚΟΕ, μου έστελνε , θυμάμαι, φάκελο με όλο το πρόγραμμα καθώς και αίτηση συμμετοχής. Δε στέλνει πια;
 








mpoumpoulaoriginal

Well-Known Member
4 Ιουνίου 2011
429
49
Βυρωνας
Παιδιά βοήθεια !
Έψαξα όλο το σάϊτ του ΚΟΕ και δεν βρίσκω πουθενά να εκτυπώσω την αίτηση συμμετοχής. Αν μπορεί κάποιος να την ανεβάσει εδώ θα είμαι ευγνώμων.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
KOE anakinoseis

πάτα εκεί που γράφει με fax ή ταχυδρομικά
 


Ravendark

Well-Known Member
10 Φεβρουαρίου 2012
325
3
Χαλκίδα
Το pedigree του δούκα δεν το έχω εγγράψει στον ΚΟΕ ακόμη.
Μου είπαν ότι για να ολοκληρωθεί η διαδικασία παίρνει 2 μήνες.

Γνωρίζει κανείς αν μπορώ να τον κατεβάσω στην έκθεση πριν ολοκληρωθεί η διαδικασία;
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.931
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95