Εκθεση Ελληνικής εκτροφής 19.06.2010


etlave

Well-Known Member
11 Οκτωβρίου 2009
110
0
livadeia
Την Κυριακή στην έκθεση του ΟΦΙΡΕ από το πρωί είμασταν σχεδόν δίπλα-δίπλα με την Krina και άκουσα κάποιος να την φωνάζει στο τέλος της έκθεσης και έτσι γνωριστήκαμε.
 






TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
TARA στην συγκεκριμενη εκθεση ( 20/6) σιγουρα θα ειμαι....... ( ως θεατής) οπου δεις ντογκο.....
darkpaladin δεν καταπατας τον ορκο σου... αν θελεις να συμμετεχεις καλό ειναι πριν την πρωτη φορα να πας και να δεις τι παιζει... πως πρεπει να κινεισαι... κλπ δεσ το σαν δουλια...
...είπα και εγώ ότι θα κατέβαζες τον Άλντο .......:(
ευτυχώς που είναι άσπρα τα σκυλιά σας και θα ξεχωρίζεται μέσα στα σκοτάδια........:D:D:D:p:p:p

darkpaladin δες το σαν καλύτερο απο δουλιά......!
 




ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
οχι η εισοδος για τους επισκεπτες - θεατες ( χωρις τα σκυλιά τους ) ειναι δωρεάν
 




Blaster

Member
10 Ιουνίου 2010
9
0
Athina
Παιδια ξερει κανεις πως μπορω να παω στο marathon land με καποιο λεοφορειο ή με καποιο αλλο μεσο μεταφορας ?
 


Doc

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
75
0
Αθήνα
www.n3r.gr
Συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετέχοντες. Προσωπικά μου άρεσε πολύ η έκθεση και πέρασα πολύ όμορφα.

Δυστυχ'ως δεν είχα φωτογραφική δική μου, οπότε θα έχω φωτογραφίες όταν τις λάβω κι εγώ.

Όσο για την έκθεση, αν και νέος στα των σκύλων και δη των εκθέσεων, το ευχαριστήθηκα και μάλιστα στο τέλος είχα και άγχος :D

Άντε και εις ανώτερα.
 




Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
Και το βιντεο ξεκιναει με πολυ ωραια σκυλια!!!! :D :p :D (αμα δεν παινεψεις την φυλη σου)

Συγχαρητηρια σε ολους που πηραν μερος! Και σε οσους πηραν και διακρισεις!
 


Ricos

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2009
2.046
82
Athens
Συγχαρητηρια στον Κωστα για την πρωτια με τον Τρεζορ στα μπουλμαστιφ την Κυριακη. Αν και ειχε ερθει ενα ραβδωτο εντυπωσιακο μπουλμαστιφ απο Ουκρανια ή Ρωσια (δεν ειμαι σιγουρος) καταφερε και πηρε την πρωτια ευκολα!
Σε λιγο θα ανεβασω και μερικες φωτο.
 






Ricos

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2009
2.046
82
Athens
200620101123..jpg
τι κανει αυτος απο πισω μου???
200620101125..jpg
Τι σακακι ειναι αυτο ρε μεγαλε?
200620101120..jpg
καλος ο εισαγομενος αλλα οχι αρκετος:)
200620101119..jpg
αραχτος και πρωτος ο Τρεζορ!!!
 




kos

Well-Known Member
9 Ιουλίου 2007
1.550
1
www.giokobullmastiffs.com
Συγχαρητηρια στον Κωστα για την πρωτια με τον Τρεζορ στα μπουλμαστιφ την Κυριακη. Αν και ειχε ερθει ενα ραβδωτο εντυπωσιακο μπουλμαστιφ απο Ουκρανια ή Ρωσια (δεν ειμαι σιγουρος) καταφερε και πηρε την πρωτια ευκολα!
Σε λιγο θα ανεβασω και μερικες φωτο.
Ευχαριστω πολυ, στο τελος πηραμε και καλυτερο ζευγαρι εκθεσης. Το μονο αρνητικο ειναι οτι δυστυχως λογω οτι αλλοι δουλευατε αλλοι ειχατε αλλες υποχρεωσεις δεν ειχαμε συμμετοχες στην ελληνικη εκτροφη, και επισης ολοι οι μπουλμαστιφαδες επρεπε να ειχατε δηλωσει την κυριακη λογω κριτη, για μενα μακραν μες στους δυο καλυτερους αν οχι ο καλυτερος κριτης που εχει κρινει στα μπουλμαστιφ, ξερει τη φυλη παρα πολυ καλα ειναι ευγενεστατος και μπορει να σου πει το κατι παραπανω. Επισης να δωσω και γω τα συγχαρητηρια μου σε ολους τους συμμετεχοντες
 
Last edited:








Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981