Εκθεση petstoday 5-7 / 10


zouzounos

Well-Known Member
19 Ιανουαρίου 2009
1.954
317
ελα πανω στην αθηνα να κανουμε μια "ομαδα" η τριτη-πεμπτη ειναι κενη.
θα εχεις και εσυ ποσοστα!:cool:
βρε καλα μου ειπε "το" φιλο μου,μην χαρακτιριζεσαι.
 




katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
λατρεμένε μου dj...οι φωτογραφίες του παιδιού μου..καταπληκτικές!!! Thanks!!
Και σας συγχωρώ για τη πλάκα που μου κάνατε...
Ημουνα στο περίπτερό μας και πλησιάζουν ο oscar και ο dj....(φατσικά εγώ δεν τους ξέρω)...
Μου δίνουν ένα φυλλάδιο του petflirt και μου παρουσιάζονται ως υπέυθυνοι του site θέλοντας να με ενημέρωσουν και να χρησιμοποιήσουν τους αρσενικούς του εκτροφείου για γαμπρούς ...
Ο δε dj...μου λέει..."γιατί είσαστε ενανντίον ...εμένα μου βρήκαν πολύ καλό γαμπρό για τη σκύλα μου?
Μου γύρισε το μάτι...ευτυχώς που ο handlergr έβαλε τα γέλια και κατάλαβα ότι ήταν πλάκα...αλλιώς θα μας είχε ακούσει όλο το ΕΚΕΠ...
΄Παλιόπαιδα...:):):)

Πάντως ήταν πολύ πετυχημένη η πλάκα...τσίμπησα κανονικότατα!!!!
 




Handlergr

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2009
313
0
Athens, Greece
λατρεμένε μου dj...οι φωτογραφίες του παιδιού μου..καταπληκτικές!!! Thanks!!
Και σας συγχωρώ για τη πλάκα που μου κάνατε...
Ημουνα στο περίπτερό μας και πλησιάζουν ο oscar και ο dj....(φατσικά εγώ δεν τους ξέρω)...
Μου δίνουν ένα φυλλάδιο του petflirt και μου παρουσιάζονται ως υπέυθυνοι του site θέλοντας να με ενημέρωσουν και να χρησιμοποιήσουν τους αρσενικούς του εκτροφείου για γαμπρούς ...
Ο δε dj...μου λέει..."γιατί είσαστε ενανντίον ...εμένα μου βρήκαν πολύ καλό γαμπρό για τη σκύλα μου?
Μου γύρισε το μάτι...ευτυχώς που ο handlergr έβαλε τα γέλια και κατάλαβα ότι ήταν πλάκα...αλλιώς θα μας είχε ακούσει όλο το ΕΚΕΠ...
΄Παλιόπαιδα...:):):)

Πάντως ήταν πολύ πετυχημένη η πλάκα...τσίμπησα κανονικότατα!!!!
Aκόμα το θυμάμαι και γελάω! Το μάτι της Katerina k. να έχει αρχίσει να γυρνάει! Ο Oscar τρομερός στον ρόλο, και ο Dj soukis σε διπλό ρόλο, paparazzi & support! Θέλουμε το φωτορεπορτάζ!!!
 


aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
ImageUploadedByTapatalk1349681252.354570.jpg

Στο βάθος φαίνεται και το γαλάζιο μαλτεζοκάτι! Πραγματικά έλεος!

Μόνο αυτή έχω βγάλει... Μετά έπιασα το μπιρι μπιρι με φίλους από το φόρουμ! :D
 




ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Το οποίο ήταν δίπλα στο περίπτερο του σωματείου "Αδέσποτη Ζωή"!!! TRAGIC!!!!
View attachment 40238
Χαχα, τα παντα οργανωμενα και υπο "ελεγχο"! Ευτυχως υπαρχει το φλερτ, ο ερωτας, η τεκνοποιηση, τα αδεσποτα, και ετσι ολοι εχουν λογο υπαρξης, καθως και περιπτερα στις εκθεσεις...

Sent from my Galaxy SII using Tapatalk 2
 


katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Το γαλάζιο μαλτέζ ήταν λες και ήταν άρρωστο το κακόμοιρο...Του είχαν πλέξει και μια κοτσίδα στη πλάτη...Παναγιά μου..
Την ώρα που πέρναγε μπροστά μας είπα στον Keagan ..."πρόσεχε κακομοίρη μου γιατί έτσι θα φύγεις από την έκθεση σήμερα"...
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.886
Ηταν πραγματικά τραγικό. Και σε άλλα περίπτερα, είχαν πολύχρωμα σκυλάκια.
Τα δε υπέροχα κατά την γνώμη μου, κανίς γίγας, ήταν για λύπηση με τόσο glitter, φιογκάκια και τσιμπηδάκια. Απορώ, πως τους αρέσει, να κάνουν έτσι τα σκυλιά τους.
 


rossi

Well-Known Member
15 Ιουλίου 2012
181
0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
Ηταν πραγματικά τραγικό. Και σε άλλα περίπτερα, είχαν πολύχρωμα σκυλάκια.
Τα δε υπέροχα κατά την γνώμη μου, κανίς γίγας, ήταν για λύπηση με τόσο glitter, φιογκάκια και τσιμπηδάκια. Απορώ, πως τους αρέσει, να κάνουν έτσι τα σκυλιά τους.

Πεσ΄τα χρυσόστομη!!!!!!!!!:bull:
 


Christosp

Well-Known Member
25 Απριλίου 2011
822
6
ΑΙΓΑΛΕΩ . ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ
Ηταν πραγματικά τραγικό. Και σε άλλα περίπτερα, είχαν πολύχρωμα σκυλάκια.
Τα δε υπέροχα κατά την γνώμη μου, κανίς γίγας, ήταν για λύπηση με τόσο glitter, φιογκάκια και τσιμπηδάκια. Απορώ, πως τους αρέσει, να κάνουν έτσι τα σκυλιά τους.

και μιλαμε για εργασιακό σκυλο !!!!

http://www.youtube.com/watch?v=PxMWYz5iL7c
 
Last edited:


topo

Member
4 Οκτωβρίου 2012
9
0
Τέτοιες εκθέσεις μόνο στην Αθήνα γίνονται;
Συγγνώμη αν έχει απαντηθεί αλλά είμαι νέος στο forum.
 


kasi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2009
3.081
1.091
Αθηνα -
www.facebook.com
Απαπαπαπα!! Χριστε και παναγια βαβουρα!
Εγω περασα παρασκευη μια απο τον πρωτο οροφο.. δεν ξετρελαθηκα με τιποτα... δεν ειδα κατι καινουριο και συνταρακτικο... και μεταξυ μας, η κριση "απαγορευσε" τις καλες προσφορες στις εταιριες..
Τον κατω οροφο δεν το πολυγυρισα... τι βαβουρα παναγια μου!
Ειδα ενα περιπτερο - δεν θυμαμαι επωνυμια.. που προσπαθουσαν να ανεβασουν ενα ροτβαιλερ με πνιχτη στο Α ... γκχμ!! Τα ερπετα τα προσπερασα.. (αν και μαρεσουν τα φιδια..)
Μονο στις γατες πηγα κα απλωσα τα χερια μου :D
(αχ αυτες οι μειν κουν!)

Το σαββατο, ημουν πολυ βιαστικη.. και που τα καταφεραμε ηταν θαυμα βασικα.. ΤΟ Αγορι μου, ηταν καλυτερος απο οτι τον περιμενα (κερδισε την κοκαλα του το βραδυ) ..ασχετα αν την προπονηση την εβγαλε μιση.. δεν φταει, ειναι πρωταρης σε παρομοιο γεγονος, αχ!
Αλλα χαρηκα πολυ που ειδα φιλους, αγκαλιαστηκαμε, φιλιθηκαμε και φυσικα ο guest star , ο αγαπημενος seamol! .. και ας τον ειδα λιγο..

Τα γαλαζοπρασινα μαλτεζακια... κριμα.. πολυ κριμα.. αν και συγκριτικα με οσα εχουν δει τα ματια μας, δεν το θεωρω κακοποιση, απλα πραγματικα περιττο!

καλα .. το πετ φλερτ............................. ευτυχως θεε μου δεν το ειδα..:mad::mad:

την κυριακη σημειωσατε απουσια... κοψομεσιαστηκα στο παζαρι στη φιλαδελφεια, και ο Σαγκα πηρε τα βουνα με τον πατερα του.. τα κουριτσα επι το εργον...

Εις το επανιδειν!!
και ρε παιδια οργανωθειτε να κανουμε ενα τσιμπουσι της προκοπης!

ΑΑΑ!!!!! και φυσικα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στην ομαδα μας στο αgility!!!!! και στην προπονητρια μας Εφη για ολα!!!
 
Last edited:


ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.681
4.317
42
www.proudtobegreek.eu
Την Κυριακή πέρασα μόνο μια βόλτα..εκτός απο ένα-δυο άτομα δεν είδα και δεν ξέρω κανέναν(Ή είστε πολυ κοινωνικοί ή εγω δεν ειμαι μάλλον) :Ρ ..η έκθεση τίποτα το ιδιαίτερο..μόνο τα φιδακια είχαν ένα ενδιαφέρον και κάποια ενυδρεια..
 




zouzounos

Well-Known Member
19 Ιανουαρίου 2009
1.954
317
την αυτοματη ποτιστρα-ταιστρα την ειδε κανενας?στην εξοδο του 2 οροφου?
-να σας απασχολησω λιγο
-ναι φυσικα
-αυτη εδω ειναι η αυτοματη ποτιστρα-ταιστρα μας με καταχυρωμενη πατεντα.
-σε τι χρησιμευει?
-πες οτι θες να πας ενα 3ημερο καπου,αυτοματα καθε μερα ριχνει την ποσοτητα που θες σε νερο και φαγητο.
διαρκειας 30 ημερων χαχαχαχχαχααχ
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.886
Ε καλα.... μπορεί να περνάς καλά το τριήμερο και να το κάνεις μηνα!
To ηθικό δίδαγμα δεν είναι αυτό.
Είναι...που τους φαίνεται φυσικό, να αφήνεις το σκυλί σου και να φεύγεις.
Οτι αφού τρώει και πίνει, μια χαρά...κανένα πρόβλημα...:rolleyes:
 


sea-mol

Well-Known Member
18 Μαρτίου 2011
6.882
8.847
Πρέβεζα
Έχει και αυτόματη σφουγγαρίστρα για το σπίτι για τα αποτελέσματα της αυτόματης ποτίστρας-ταίστρας?
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981