Εκτροφέας κόλεϊ


paliotspos

Well-Known Member
17 Μαϊου 2018
276
847
Ζευγάρι προσπαθεί εδώ και πάρα πολύ καιρό να υιοθετήσει σκύλο..έχει συμπληρώσει 5-6 φορές ερωτηματολόγια φιλοζωικων αλλά σκύλο δεν τους δώσανε ποτέ..είδαν και αποείδαν αποφάσισαν να αγοράσουν..και κλασικά η αναζήτηση μέσω google οδηγεί σε 300 € κόλεϊ + 100 το πεντιγκρι + εγγυηση καθαροαιμίας..φυσικά χώθηκα και εξηγησα τι πάνε να κάνουν και θέλω να πιστευω οτι τους επεισα..

Γνωρίζει λοιπόν κανένας εκτροφεις κόλεϊ να τους στήλω εκεί?
 


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.552
6.983
Ζευγάρι προσπαθεί εδώ και πάρα πολύ καιρό να υιοθετήσει σκύλο..έχει συμπληρώσει 5-6 φορές ερωτηματολόγια φιλοζωικων αλλά σκύλο δεν τους δώσανε ποτέ..
Πολύ πολύ περίεργο. Απάντηση πήρανε από καμιά να μάθουν το γιατί;

Από εθελοντές;
 
  • Like
Reactions: mareco


paliotspos

Well-Known Member
17 Μαϊου 2018
276
847
Πολύ πολύ περίεργο. Απάντηση πήρανε από καμιά να μάθουν το γιατί;

Από εθελοντές;
Εμένα δεν μου φαινεται καθόλου περίεργο..καποια σκυλια εχουν τρελη ζητηση και δεν νομιζω οτι απαντανε σε όλους..ούτε ρώτησα παντως αν ποτε τους απαντησαν..είχα εστιασει στο να τους πεισω οτι δεν είναι εκτροφέας αυτος που κανονίζουν..
 


spyv

Well-Known Member
8 Αυγούστου 2011
2.557
5.970
Πειραιάς
Ζευγάρι προσπαθεί εδώ και πάρα πολύ καιρό να υιοθετήσει σκύλο..έχει συμπληρώσει 5-6 φορές ερωτηματολόγια φιλοζωικων αλλά σκύλο δεν τους δώσανε ποτέ..
ρωτα τους να σου πουν το λογο να μαθουμε κι εμεις. δε μου ακουγεται λογικο να προσπαθουν "παρα πολυ καιρο" και να μην μπορουν να υιοθετησουν σκυλο. δεν ξερω...
 
  • Like
Reactions: mareco


paliotspos

Well-Known Member
17 Μαϊου 2018
276
847
Επειδή έχω φάει κι εγω ακυρα απο φιλοζωικές για αυτό σταμάτησα τους μεσαζοντες και ψωνίζω κατευθειαν από το δρόμο..δεν θα κατσώ να κάνω ανάκριση γιατί δεν τους δίνουν σκύλο οπως δεν ασχολήθηκα οταν δεν δωσανε σε μένα..οι ανθρωποι είναι αποφασισμένοι για σκύλο..τουλάχιστον ας πάνε σε σωστή πηγή να χουν και μια σωστή καθοδήγηση..
 










Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.812
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf