Εκτροφείο μαλτεζ


Olga2605

Member
17 Οκτωβρίου 2021
5
0
Θα ήθελα να ενημερώσω οποίος αναζητά σκύλο μαλτεζ να μην προτιμήσει το silkwhite dreams Maltese. Πήρα σκύλο από το συγκεκριμένο εκτροφείο και δεν σταμάτησε να κλαίει στιγμή (έχω και άλλο σκύλο). Μίλησα με την “κυρία” με σκοπό να πάρει τον σκύλο και να πάρω πίσω τα χρήματα μου. Πήρε το σκύλο είπε θα πάρω τα χρήματα μου μόλις πωληθεί και δεν τα πήρα ποτε ενώ πούλησε τον σκύλο! Απατεώνες. Έχω βάλει πια δικηγόρο μα δεν πτοείται η “κυρία”. Μακριά από απατεώνες
 






Olga2605

Member
17 Οκτωβρίου 2021
5
0
Συγγνωμη... επιστρεψατε το κουταβι επειδή έκλαιγε?
Έχω ένα σκύλο ακόμα που έκλαιγε και γάβγιζε και εκείνο και ένα παιδί 3χρονων που δεν είχε κοιμηθεί καθόλου! Το θέμα δεν είναι γιατί τον επέστρεψα αλλα γιατί το δέχτηκε και δήλωσε ότι θα μου δώσει τα χρήματα μου πίσω και δεν έγινε και ποτε και μιλάμε και για πολλά χρήματα! Παρόλα αυτά τον πήρε και τον πούλησε δίπλα εις βάρος μου
 


Aliki V.

Well-Known Member
1 Μαϊου 2020
554
527
49
"Είναι κακό το εκτροφείο γιατί πήρα απο εκεί σκυλάκι που τις πρώτες 2 μερες έκλαιγε συνέχεια, το επέστρεψα και δεν μου έδωσαν τα χρήματα πίσω..." Αρνούμαι να σχολιάσω...Πότε σ'αυτή τη χώρα θα μπει ένας έλεγχος πού δίνονται τα σκυλάκια??
 
  • Like
Reactions: Orjo


Olga2605

Member
17 Οκτωβρίου 2021
5
0
"Είναι κακό το εκτροφείο γιατί πήρα απο εκεί σκυλάκι που τις πρώτες 2 μερες έκλαιγε συνέχεια, το επέστρεψα και δεν μου έδωσαν τα χρήματα πίσω..." Αρνούμαι να σχολιάσω...Πότε σ'αυτή τη χώρα θα μπει ένας έλεγχος πού δίνονται τα σκυλάκια??
Με έναν σκύλο ακόμα εγώ θα ρωτήσω ποτε θα μπει ένας έλεγχος στους απατεώνες
 


Olga2605

Member
17 Οκτωβρίου 2021
5
0
"Είναι κακό το εκτροφείο γιατί πήρα απο εκεί σκυλάκι που τις πρώτες 2 μερες έκλαιγε συνέχεια, το επέστρεψα και δεν μου έδωσαν τα χρήματα πίσω..." Αρνούμαι να σχολιάσω...Πότε σ'αυτή τη χώρα θα μπει ένας έλεγχος πού δίνονται τα σκυλάκια??
Και να δεχτώ ότι λάθος ήταν δικό μου! Τι σωστό είναι να με κλέψει;
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.594
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3