Εμείς με τα σκυλιά μας...


epial

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2011
3.026
5.276
65
Aθήνα
Εχω προβληματιστει πολύ εξ αιτίας μιας συζήτησης στο θεμα της πίτας, για το εάν πρέπει ή όχι, να φαίνονται τα πρόσωπά μας στις φωτογραφίες.
Επίσης επειδή δεν έχω ισχυρή μνήμη (εκτός όσων γνώριζα από φωτογραφίες) μπέρδεψα πρόσωπα και ονόματα και είμαι σίγουρος ότι κάποιους μπορεί να τους συναντήσω και να μην τους θυμηθώ καν.
Σαφώς δεν ανήκω στην γενιά του internet.
Eίχα μάθει πάντα να έχω συγκεκριμένη εικόνα για το πρόσωπο του συνομιλητη μου και μου είναι δύσκολο να συνομιλώ με την εικόνα ενός σκυλιού, ενός τοπίου η ενός σχεδίου.
Θα ήθελα εάν με συναντήσει κάποιος στον δρόμο ακόμα και χωρίς τον σκύλο μου να μου πεί μια καλημέρα και όχι να με προσπεράσει (και ας είμαστε παρά ταύτα γνωστοί ή φίλοι μέσω του φόρουμ).

Σαφέστατα εάν ήμουν σε φόρουμ συλλεκτών διαμαντιών, δεν θα ήθελα να γνωρίζει κανείς ποιος είμαι.
Η κατοχή του σκύλου όμως δεν κρύβεται.
Δημοσίως κυκλοφορώ με αυτόν και δεν βγαίνω μεταμφιεσμένος, επομένως με βλέπουν χιλιάδες μάτια και εκτός φόρουμ.
Δεν μπορώ λοιπόν να προσδιορίσω και να συγκεκριμενοποιήσω τον λόγο που δεν θα πρέπει να φαίνεται το πρόσωπό μου.

Γι αυτό λοιπόν ξεκινώ πρώτος, βάζοντας μια φωτογραφία μου, ώστε να έχετε μια εικόνα με ποιόν συνομιλήτε αλλά και να μου πείτε ένα γειά αν με συναντήσετε.



Κάστωρ και epial (Γιάννης)
 
Last edited by a moderator:


stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Τώρα αν σε δώ στο δρόμο ...να ξέρεις οτι θα σου πω γειά:)
Απλά μην ξεχνάς οτι υπάρχουν και κάποιοι που έχουν πιο <σπάνια>, εννοώ από πλευράς φυλής σκυλιά και μπορεί να μην θέλουν να εμφανιστούν για ευνόητους λόγους ή κάποιοι να μην αισθάνονται άνετα να φαίνεται το πρόσωπό τους στο διαδίκτυο ή κάποιοι άλλοι να επιθυμούν απλά την <ανωνυμία> τους ή ..... Σεβαστοί όλοι οι λόγοι.:)
 




epial

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2011
3.026
5.276
65
Aθήνα
Δεν είναι υποχρεωτικό να βάλουν όλοι τις φωτογραφίες τους΄ παρά μόνο όσοι θέλουν.
Εξ άλλου το πρόσωπό μας δείχνουμε, δεν δίνουμε προσωπικά δεδομένα.

Υ.Γ. : Κι εγώ σπάνιο, από πλευρας φυλής, σκυλί έχω! :p
 


miminoula

Well-Known Member
26 Νοεμβρίου 2011
1.339
9
44
Κερατσίνι - Νίκαια
www.facebook.com


από τα αριστερά προς τα δεξιά,

gazzy90 με τον Buddy (Μάρθα & Χρήστος) , η M@r@ (Μαρία) με την Ραλλού και εγώ (Ειρήνη) με την Angie.

έχουμε κ Guest Star την Louna mou, χωρίς την Εβίνα που δυστυχώς δεν φαίνεται εδώ (δεν ήξερα αν θέλει να βάλω την άλλη που φαίνεται :p)
 
Last edited:


epial

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2011
3.026
5.276
65
Aθήνα
Επειδή δεν πρόλαβα και δεν μπορώ να το συμπληρώσω, θα ήθελα κάτω από την φωτογραφία μου να υπολογιστεί η επισήμανση:
Κάστωρ και epial (Γιάννης)
 














roky + maroyso

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2011
1.434
44
guess
αν και δεν νωμιζω να με δειτε ποτε στον δρομο :p..αλλα ακομα και να με δειτε κανω μπαμ σαν μινιατουρα ειμαι :D
 




epial

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2011
3.026
5.276
65
Aθήνα
Xαχαχα
Ευτυχώς που δεν ξέρει να διαβάζει γιατί αλλιώς ποιός τον κράταγε...(αν και στην συνάντηση έφαγε δυό χυλόπιτες παρά την επιμονή του, άλλα δεν τον είδα να πτοείται.)

Η φύση φρόντισε για την ράτσα του και νομίζω ότι έκανε καλή δουλειά!:D
(εάν δεν παινέψω το μωρό μου...)
 


ghost girl

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2007
1.073
185
το έχω δίπορτο...
Τα σκυλια μου και εμενα μπορειτε να μας δειτε στα albums μου!
Ιολη- Λευκη- Μαρινα(ghost girl)


Ο Καστωρ ειναι πραγματικα κουκλος!
 
Last edited:










Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.920
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95