Εναλλακτικό απογευματινό ρεβεγιόν - Βασιλικά Κτήματα στις 31/12


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Το ανακοινώνω από τώρα για να μην είναι της τελευταίας στιγμής...

Επειδή την Παρασκευή πάλι λουφάρω (ακούς mareco?) θα πάμε πάλι προς το μεσημέρι, στις 15.00 στα γνωστά Βασιλικά Κτήματα.

Έχετε όλοι χαιρετίσματα από τον τσομπάνο εκεί, τα παιδιά της αστυνομίας και τους mountain bikers... θα κάνουν εκεί ρεβεγιόν λένε...

ΥΓ.
- Ricos κανόνισε, οι γαλλίδες διαδηλώνουν εδώ απ' έξω και ζητάνε Solo...
- Zouzoune τα παιδιά της αστυνομίας στα Βασιλικά Κτήματα θέλουν να δουν λέει εργασιακό εν δράσει (μην ξεχάσεις το λουκάνικο σε παρακαλώ!)
 






vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
αν αυτο ειναι προσκληση εγω δεχομαι μετα χαρας !!!!!
αν παλι δεν ειναι λεω να εμφανιστω εντελως τυχαια !!!!!!!!!!!!!!!
Χοχοχό! Θα χαρώ ιδιαιτέρως! :) Τι θα σου φέρω- τι θα σου φέρω!

BigBilly θέλουμε ενισχύσεις! :D
 






Ricos

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2009
2.046
82
Athens
Το ανακοινώνω από τώρα για να μην είναι της τελευταίας στιγμής...

Επειδή την Παρασκευή πάλι λουφάρω (ακούς mareco?) θα πάμε πάλι προς το μεσημέρι, στις 15.00 στα γνωστά Βασιλικά Κτήματα.

Έχετε όλοι χαιρετίσματα από τον τσομπάνο εκεί, τα παιδιά της αστυνομίας και τους mountain bikers... θα κάνουν εκεί ρεβεγιόν λένε...

ΥΓ.
- Ricos κανόνισε, οι γαλλίδες διαδηλώνουν εδώ απ' έξω και ζητάνε Solo...
- Zouzoune τα παιδιά της αστυνομίας στα Βασιλικά Κτήματα θέλουν να δουν λέει εργασιακό εν δράσει (μην ξεχάσεις το λουκάνικο σε παρακαλώ!)
Δυσκολο, αλλα θα δουμε. Αν γινονταν πιο κοντα, οπως στο παρκο Τριτση θα ηταν πιο εφικτο.
 


Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
Δε μου λέτε, αν εγώ είμαι ποτέ Ελλάδα, εννοείται άνευ Μουφ, κι έχετε μάζωξη στα βασιλικά, επιτρέπεται να έρθω ή πρέπει να συνοδεύομαι από σκύλο?:p:p:D:D:D:D:D
 


Ricos

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2009
2.046
82
Athens
Δε μου λέτε, αν εγώ είμαι ποτέ Ελλάδα, εννοείται άνευ Μουφ, κι έχετε μάζωξη στα βασιλικά, επιτρέπεται να έρθω ή πρέπει να συνοδεύομαι από σκύλο?:p:p:D:D:D:D:D
Ελα Ελλαδα εσυ και μην σε νοιαζει , σου δανειζω εγω τον δικο μου!;):)
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Δε μου λέτε, αν εγώ είμαι ποτέ Ελλάδα, εννοείται άνευ Μουφ, κι έχετε μάζωξη στα βασιλικά, επιτρέπεται να έρθω ή πρέπει να συνοδεύομαι από σκύλο?:p:p:D:D:D:D:D
Kαι σκέτους σας τρώμε - δεν έχουμε πρόβλημα! :D

Ricos εγώ δεν έχω πρόβλημα και Τρίτση πάμε. Δεν ξέρω αν βολεύει τους άλλους - Krina, BigBilly?

Ψηφίστε...
 


Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
Αν έρθει κάποιος να μας μαζέψει ερχόμαστε και εμείς αλλά θέλουμε μεταφορά....
 






kasi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2009
3.081
1.091
Αθηνα -
www.facebook.com
:( εγω θα δουλευω μεχρι κλεισιμο....
αμαν πια!! πουθενα δεν μπορω να ερχομαι!!!

μην ανυσηχητε Σαγκα - Ζαιρα... η μανουλα για εσας σκοτωνεται!!..θα σας παω αλλη μερα!

Γιατι δεν κανονιζετε μερες και ωρες που δεν ειναι κλειστα τα μαγαζια.. να γελασει και εμας λιγο το χειλακι μας..

τεσπα.. σας ευχομαι απο τωρα καλα να περασετε.. και να μας σκεφτεστε!.. εμεις θα σας σκεφτομαστε σιγουρα παντως!!
 








Krina

Well-Known Member
28 Οκτωβρίου 2008
2.244
5
56
Περιστερι Αττικης
www.vomkrinastrand.com
Sara ελα εσυ και μην σε νοιαζει τιποτα !!!!!!!!
θα παμε παρεα, ασε το rico με το solo (αυτος δεν πιανετε ειναι καλο παιδι) και οποιος τολμησει να πει κουβεντα θα εχει να κανει με τα μαυρα πυρινα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981