Ενα γεια και απο εμας


dolph26

Active Member
1 Ιανουαρίου 2008
43
0
αθηνα
ειμαι γυρω στους 7 μηνες στο φορουμ αλλα ποτε δεν εκανα μια παρουσιαση ως νεο μελος.μια και απεκτησε νεο λουκ το φορουμ μας ειπα και εγω να παρουσαστω...και να βαλω λιγες φωτογραφιες του μπρουνο αν και δε ξερω ποιες να διαλεξω:-D
το μπρουνο τον εχουν οι γονεις μου και εγω τους επισκεπτομαι οσο συχνοτερα μπορω μια και οι επαγγελματικες υποχρεωσεις δε το επιτρεπουν αλλα και η αποσταση.το σιγουρο ειναι οτι στο νησι περναει πολυ καλυτερα απο οτι θα ηταν μαζι μου κλεισμενος στην αθηνα.
το φορουμ μας εχει φανει χρησιμο στα παντα σε θεματα τροφης συμπεριφορας και κυριως σε θεματα υγειας.η προληψη ειναι το παν ...εχουμε κανει ενα μικρο φαρμακειο και μας εχει σωσει μια και ως τωρα ειχαμε ενα τσιμπημα σκορπιου ...εχει φαει ποντικοφαρμακο και μια συναντηση με φιδι(οχια) που ευτυχως εκει τη γλυτωσαμε.σε ολες τις περιπτωσεις και σε επικοινωνια με το γιατρο για τη δοσολογια κυλησαν ολα τελεια και δεν ειχαμε το παραμικρο σαν να μην εγινε τιποτα.για αυτο το λογο θελω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω σε οσους συμμετεχουν εδω που με τις εμπειριες τους και τις γνωσεις τους προσφερουν.
τελος ενα μεγαλο ευχαριστω στην αγαπημενη μου και εκπληκτικη frenchie και ελπιζω να μαθω οσα περισσοτερα μου λεει σχεδον καθημερινα χωρις να βαριεται ...κοινως ευχαριστω που με αντεχεις!!!!:-D:-D*demonio*
η πρωτη φωτο ειναι τη μερα που τον εφερα στο νησι...οι αλλες ειναι πριν απο λιγες μερες ειναι 10+ μηνων.
 

Attachments



kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Oποτε καλός ήρθες και επίσημα dolph26!!!
Aπορώ πως ξέφυγες και δεν έκανες intro!!:p
κούκλος ο μικρός!!:):)
 


Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
Καλώς ήρθες και επισήμως λοιπόν! Ωραίο παιδί ο μικρός :) Και ωραίο μέρος! Σε ποιό νησί είναι αν επιτρέπεται?
 




Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Γειααααααα. Με λένε Λϊζα εσένα???? Θέλεις να γίνουμε φίλοι? Ξύπνησε που λέτε παιδιά ο dolph και είπε "Ρε συ, ξέρεις τι ξέχασα να κάνω το τελευταίο εφτάμηνο? Να παρουσιαστώ στο φόρουμ στο οποίο γράφω τόσο καιρό! Γαμώ το πού πήγε το σαβουάρ βιβρ μου? Καλύτερα να επανορθώσω!"
Σόρρυ, αλλά στο χρώσταγα! :D :D :D
Θυμάσαι που είχες πει ότι:
"έχουμε να κανουμε με ενα μη κυριαρχικο ατομο αντικοινωνικο και φοβικο.οπως λενε πολλοι εδω κρινεται απαραιτητη η βοηθεια εκπαιδευτη και με πολυ κοπο και προσπαθεια θα φερουμε την chloe στα μετρα μας.
ειδα την chloe μεσα απο ενα κουταβι"

Ρ.S O Μπρούνο είναι κούκλος!!! :-D :-D :-D
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Αντώνη, κάλιο αργά παρά ποτέ!
Χαίρομαι που το φόρουμ σου έχει φανεί χρήσιμο!
 


sofiaklv

Well-Known Member
4 Μαϊου 2007
1.362
3
Athens
Τι πλάσμα είναι αυτός ο Μπρούνο!!!!!!!!!!!!!!!! *agapoylas* *agapoylas* *agapoylas* *agapoylas* *agapoylas*
 








dolph26

Active Member
1 Ιανουαρίου 2008
43
0
αθηνα
ευχαριστω πολυ!!! το νησι ειναι η συρος
με λενε αντωνη λοιπον και ειμαι 28 οταν γραφτηκα ετρεχα με τα προβληματα του σκυλου και το μονο που δε σκεφτομουν ηταν να κανω μια παρουσιαση ως νεο μελος με το περασμα του καιρου το σκεφτομουν αλλα νομιζα οτι δεν εχει νοημα πλεον.
το φορουμ ομως μου εχει γινει συνηθεια διαβαζω καθημερινα τα οσα γραφονται και λεγονται και νιωθω οτι πολλα απο τα παιδια εδω μεσα ειναι μελοι μιας παρεας στην οποια ανηκω και εγω αλλα μαλλον η παρεα δε ξερει εμενα:-D:-D:D
οποτε με τη δημιουργια και ανακατασκευη του φορουμ βρηκα την ευκαιρια και ναμαι λοιπον.
οσο για το σαβουαρ βιβρ δε νομιζω να αναφερει πουθενα οτι μια δεσποινιδα μπορει να κραταει μανιατικο κατι απο το παρελθον και να την εχει φυλαγμενη...και μαλιστα φανερα...δεν ειναι πρεπον λιζα!!!!για σενα που εχεις τροπους δηλαδη:D:D:D
ο μπρουνο ειναι κουκλος και πολυ καλος χαρακτηρας μπορω να βαλω και αλλες φωτο του αλλα ειπα να μη βαρυνω το φορουμ.
σημερα γυριζω αθηνα:mad:
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.117
Μηνύματα
895.868
Μέλη
19.929
Νεότερο μέλος
mariamaraki