Εξαρθρωμένες επιγονατίδες.


Ειρήνη/Άριελ

Well-Known Member
27 Μαϊου 2015
77
75
40
Πάτρα
Καλησπέρα παιδιά. Τελικά η μικρή μου έχει όντως εξαρθρωμένες επιγονατίδες λόγω κληρονομικότητας και με τον καινούργιο χρόνο θα κάνουμε τα χειρουργεία της.

Μιας και όπως έχω πει σε άλλο θέμα, δεν έχω εμπιστοσύνη πια στον κτηνίατρο που την πήγαινα και η κτηνίατρος που την είδε στην Αθήνα που ήμασταν, μου πρότεινε κάποιον Λορέντζο στην πλατεία Φρεαττύδας στον Πειραιά σαν καλό ορθοπεδικό.

Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος έχει εμπειρία με τον συγκεκριμένο ή ακόμα και να μου προτείνετε κάποιον καλό είτε από Αθήνα-Πειραιά είτε από Πάτρα.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 


Aslan

Well-Known Member
12 Μαϊου 2014
1.024
1.882
Αθήνα, Φλύα
Προσωπικα ξερω τον Νικο Καραμητσο που ειναι παρα πολυ καλος, αλλα ειναι στο Χαλανδρι. Επιπλεον εχω ακουσει παρα πολυ καλα λογια για τον Βλαχοπουλο αλλα δεν ξερω που βρισκεται.
 
  • Like
Reactions: lef






l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Εγώ πάντα τον Βλαχόπουλο συστήνω γιατί έκανε θαύματα στον σκύλο μου. Είναι στη Νέα Σμύρνη.
 


Ειρήνη/Άριελ

Well-Known Member
27 Μαϊου 2015
77
75
40
Πάτρα
Με την Μπουρδάκου έχετε συζητησει σχετικά? ή την Νταβλούρου εδώ Πάτρα?
Δεν έχω μιλήσει ακόμα μιας και έχω χρόνο μπροστά μου. Περισσότερο όμως ενδιαφέρομαι για αποδεδειγμένα χειρουργικά καλό γιατρό, επειδή την πάτησα ήδη μια φορά "στα λόγια".

Σας ευχαριστώ όλους παιδιά.
 


ChilliJRT

Well-Known Member
21 Αυγούστου 2011
1.966
126
Πάτρα
Τζακ Ράσελ? Πονεμένη ιστορία η πατέλα...
Αν πας σε κάποιον που ξέρει, είναι χειρουργείο ρουτίνας. Προσωπικά στην Πάτρα δεν θα εμπιστευόμουν κανέναν, όταν αλλού μπορείς να βρεις κτηνιάτρους που κάνουν αποκλειστικά ορθοπεδικά χειρουργεία ενώ έχουν κ μετεγχειριτική κλινική υποστήριξη. Έχω στο μυαλό μου κανά 2 κλινικές, μια στην Αθήνα κ μια στο Αγρίνιο κ οι 2 δοκιμασμένες από αρκετούς. Δυστυχώς... Αν έχεις ψηφιακά αρχεία, μπορείς να αρχίσεις από τώρα να ρωτάς, με στοιχεία, ώστε να μην τρέχεις αργότερα.
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Δεν έχω μιλήσει ακόμα μιας και έχω χρόνο μπροστά μου. Περισσότερο όμως ενδιαφέρομαι για αποδεδειγμένα χειρουργικά καλό γιατρό, επειδή την πάτησα ήδη μια φορά "στα λόγια".

Σας ευχαριστώ όλους παιδιά.
Αποδεδειγμένα χειρουργικά είναι η περίπτωση Βλαχόπουλος. Μπορείς να βρεις διάφορες περιπτώσεις στο φόρουμ , αν ψάξεις, που ανέλαβε αυτός, μία από αυτές και ο σκύλος μου. Ρηξη χιαστού, μέθοδος ΤΤΑ, ο σκύλος 40 κιλά και 4 χρόνια μετά δεν έχει κανένα απολύτως πρόβλημα.
 
  • Like
Reactions: Lavernne