Επειδή η ηλιθιότητα των ανθρώπων είναι ανίκητη...


archodea

Well-Known Member
28 Σεπτεμβρίου 2009
870
770
Πειραιάς
Τ πρόβλημα είναι στο ν υπάρχει ευζωία του φίλου ή φίλων μας σ όλα τ πλαίσια. Ευζωία σημαίνει γνώσεις κ υπευθυνότητα. Συναίσθηση τς παθογένειας που υπάρχει.
 


Χριστόφορος_Καρ

Well-Known Member
15 Ιουνίου 2015
510
445
Αθήνα
Σαν περίεργος που είμαι λέω κάτσε να μπω να δω τι παίζει. Τρώω κανένα 5λεπτο φτιάχνω προφίλ (θέλει και αγγελία παναθεμάτο) και αρχίζω να κοιτάω τα Βέλγικα. Γράφει ο άλλος 50 κιλά :confused: άλλος 35. Ρε παιδιά τα έχετε που τα έχετε δεν έχετε διαβάσει ποτέ το fci να δείτε ότι κάτι πάει λάθος;; Από περιγραφές άστο.. Ούτε να γράψουν κάτι ωραίο για το σκύλο τους και εκεί μαντάρα.


Η μαλακία της υπόθεσης είναι ότι μπορώ να σβήσω την αγγελία σε 5 μέρες και έχω βάλει το τηλ μου :censored:

Όποιος θέλει να μπει από περιέργεια να μου στείλει ΠΜ να του δώσω το user και το pass μου να μην φτιάχνει προφιλ κλπ.

Μην κράξετε ήμουν περίεργος να δω :oops:
 
  • Like
Reactions: Asmodeus


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.236
7.779
Σαν περίεργος που είμαι λέω κάτσε να μπω να δω τι παίζει. ...Η μαλακία της υπόθεσης είναι ότι μπορώ να σβήσω την αγγελία σε 5 μέρες και έχω βάλει το τηλ μου :censored:
Μην κράξετε ήμουν περίεργος να δω :oops:
Αστα αυτα , πές οτι κατα βάθος σε έπιασε το ενστικτο να γίνεις "παππούς" και έβγαλες το κορίτσι στο νυφοπάζαρο. :p

Δε φταίμε επίσης αν τυχαία και απο περιέργεια βρούμε την αγγελία και σε βομβαρδίσουμε με προτάσεις ζευγαρώματος με καθαρόαιμα γκριφον κανις :LOL:
 


betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Ποια fci μωρε; εχουν πεντιγκρι τα σκυλια για να τους αποσχολει τι λεει το προτυπο;
Οπως θελουν το βαφτιζουν το σκυλι.

Δε θελω να μπω αλλα μια απορια για το ποσοι θα ανταποκριθουν στην αγγελια σου την εχω.
 
  • Like
Reactions: medusa and ioanna a


Χριστόφορος_Καρ

Well-Known Member
15 Ιουνίου 2015
510
445
Αθήνα
Ποια fci μωρε; εχουν πεντιγκρι τα σκυλια για να τους αποσχολει τι λεει το προτυπο;
Οπως θελουν το βαφτιζουν το σκυλι.

Δε θελω να μπω αλλα μια απορια για το ποσοι θα ανταποκριθουν στην αγγελια σου την εχω.
.
Ευτυχώς το τηλ αλλάζει τελικά και το άλλαξα. Δεν θα μάθουμε ποτέ αλλά ήδη στο δρόμο και μέσα fb μας έχουν πει 6 φορές.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.816
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf