Επιλογή-αγορά μαστίνο


Promitheas

Well-Known Member
9 Ιουνίου 2008
2.554
2
Γέρακας
Ο εκτροφεας γιατι δεν μιλησε;;;; Οντως σκιζεις απο επικοινωνια!!!
Ο εκτροφέας γιατί να μιλήσει?
Η μόνη μομφή και ο μόνος λόγος μη αγοράς από αυτόν αφορούσε στην τιμή! Δεν είδα πουθενά να αναφέρεται κάτι αρνητικό για την ποιότητα των σκύλων ή για το ήθος του ιδίου!


Προμηθεα δε σου επιτρεπω να με χλευαζεις.Εχω πολλα βιβλια και τα βλεπω απο κει!!!!!
Ωραία... πάρε λίγο ποπ-κορν και φέρε να διαβάσουμε μπας και ξεστραβωθούμε!
 








Fileiro

Well-Known Member
17 Οκτωβρίου 2006
452
1
Athens
Δε βλεπω συνεχεια στο θεμα ομως...Ο αμεσα ενδιαφερόμενος ισως αποχωρησε.
 


sir-elric

Well-Known Member
17 Νοεμβρίου 2006
2.589
3
marathon beach
αφου ειμαστε παλιοχαρακτηρες και δεν πεσαμε να προσκυναμε τον μαστερ, τον υπερτατο, την λαρους μπριτανικα της κυνοφιλιας, το ντογκμπριντινφο&παπιινφο μαζι! ε τι να κανει ο ανθρωπος λακισε και πηγε να μορφωσει τπτ αλλους αμορφωτους
 


solco

Well-Known Member
6 Φεβρουαρίου 2008
807
0
Syros Greece
www.caneguardiano.com
Προμηθεα δε σου επιτρεπω να με χλευαζεις.Εχω πολλα βιβλια και τα βλεπω απο κει!!!!!
Εμ, πηγαινε και σε καμια εκθεση αγορι μου να ξαστραβωθεις κι εσυ για να εισαι ενημερος αντι να θαυμαζεις τους κτηνιατρους που εχουν δει μαστινο απο κοντα...:p
 


Fileiro

Well-Known Member
17 Οκτωβρίου 2006
452
1
Athens
Solco σ ευχαριστω.Θα παω συντομα.....
Αλλα ολα τα σκυλια το ιδιο ειναι.Θελουν πρωτεινες και ξηρη τροφη.και συμναστικη μεχρι εξαντλησης.Ο Greco δε μιλαει τωρα γιατι ξερει πως τον εχω κατατροπώσει.Και πανακριβα τα δινει και καλα σκυλια δεν εχει.καλα εχουν μονο τα pet shop και οι ιταλοι.
 


Fileiro

Well-Known Member
17 Οκτωβρίου 2006
452
1
Athens
ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΗ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΩΝ ΣΠΕΥΔΩ ΝΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΩ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΧΙΟΥΜΟΡ ΚΑΙ ΜΟΝΟ. (ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ).
 




solco

Well-Known Member
6 Φεβρουαρίου 2008
807
0
Syros Greece
www.caneguardiano.com
ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΗ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΩΝ ΣΠΕΥΔΩ ΝΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΩ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΧΙΟΥΜΟΡ ΚΑΙ ΜΟΝΟ. (ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ).
Ευχομαι κι εγω σε 20 χρονια να μιλουν τοσο απαξιωτικα για μενα...;)
 


Fileiro

Well-Known Member
17 Οκτωβρίου 2006
452
1
Athens
Τοσες απαντησεις..αστειακια...αλλα η ουσια ειναι οτι....κατι μας ειπαν..αλλα δεν καθησαν να το συζητησουν.Αυτο ειναι το λυπηρο..Και οταν ασχολεισαι με την γνωστη σοβαροτητα με τη φυλη και εχεις κανει Ναπολη-Αττικη ...Γλυφαδα-Ψυχικο....και εχεις φτυσει αιμα για αυτην...διαβαζεις τετοια και....
 










DjSoukis

Banned
Banned
8 Ιουνίου 2006
1.998
744
Ενδιαφέρον υπάρχει...αλλά όχι για αυτά που γράφεις εσύ και κάτι άλλοι τυχάρπαστοι σε αυτό το φόρουμ.

Να έδινες κανά Μαστίνο με 300 ευρώ, να δείς ενδιαφέρον!!

Να μας έγραφες για σκυλιά από τιτάνιο και δάγκωμα "μέγκενη", που δε παθαίνουν τίποτα, από τα βάθη της Νέας Γουινέας, να δείς 2000 post!!

Καμιά συνταγή με πρωτεΐνες και ορμόνες να γίνονται τα σκυλιά μας "τούμπανο", να σου κάνουν εικόνισμα και να σου ανάβουν κεράκια!!

Άντε έστω κάτι πιο τσαχπίνικο και γλυκούλικο να "γουτσουνιάσουμε" ομαδικός!!

Αλλά αγαπητέ, γράφεις αραιά, σεμνά και προσέχεις τα λόγια σου...και θες και ενδιαφέρον πανάθεμα σε?!!

Το πολύ-πολύ να "ξεθαφτεί" το θέμα σε κανά εξάμηνο πάλι από κάποιο άλλο καινούργιο μέλος με όρεξη για απλόχερη προσφορά γνώσης.