Επιστρέψαμε απ' τις διακοπές μας (Ελλάδα)


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.704
3.863
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Λοιπόν, πήγαμε Ελλάδα ο Κούκης κι εγώ και μείναμε κάτι λιγότερο από 3 εβδομάδες. Είχαμε (σχεδόν) τέλειο καιρό και το γουρουνάκι απόλαυσε πολλά πολλά μπάνια. Φαίνεται επίσης πως τον βολεύει το κλίμα της Ελλάδας γιατί δεν είχε θέμα με τα αρθριτικά του.

Απολαύστε τον :LOL::love:



















 




Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.552
6.983
Εδώ στη Β. Ελλάδα έχουμε πρόβλημα με τις αρθρώσεις μας, άνθρωποι, σκυλιά, μέχρι και ασπόνδυλα (!) με την υγρασία που έχει, και στον Κούκη του κατσε καλό το κλίμα;; :eek:

Μπράβο Κούκη!
 


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.704
3.863
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Εδώ στη Β. Ελλάδα έχουμε πρόβλημα με τις αρθρώσεις μας, άνθρωποι, σκυλιά, μέχρι και ασπόνδυλα (!) με την υγρασία που έχει, και στον Κούκη του κατσε καλό το κλίμα;; :eek:

Μπράβο Κούκη!
Χαχα όντως έχει πολύ υγρασία (το καταλαβαίνω περισσότερο όταν πρέπει να κάνω προπόνηση-τρέξιμο!). Δεν ξέρω τι, ίσως η θάλασσα, ο ήλιος, κάτι, να του κατσε. Ασε που είναι νερόσκυλο γενικότερα, δεν έχει θέμα με την υγρασία :D
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.650
19.883
Αυτή η ησυχία, η ηρεμία της θάλασσας, είναι μαγευτική! Σε γαληνεύει!
Μια χαρά είναι ο Κούκαρος. Μακάρι να είναι έτσι για πολλά χρόνια ακόμη!
Πότε είχατε έρθει και είχε τέτοια ερημιά η παραλία; Ομολογώ ότι δεν θυμάμαι...
 
  • Like
Reactions: Berna


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.704
3.863
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Αυτή η ησυχία, η ηρεμία της θάλασσας, είναι μαγευτική! Σε γαληνεύει!
Μια χαρά είναι ο Κούκαρος. Μακάρι να είναι έτσι για πολλά χρόνια ακόμη!
Πότε είχατε έρθει και είχε τέτοια ερημιά η παραλία; Ομολογώ ότι δεν θυμάμαι...
21. Σεπτεμβρίου ήρθαμε και 11. Οκτωβρίου φύγαμε... Στην αρχή βλέπαμε και τουρίστες να κάνουν μπάνια, αλλά όχι πολλούς. Αργότερα δεν υπήρχε ψυχή! Η θάλασσα πάντως ήταν μια χαρά. Καθόλου κρύα! Σε άλλα χωριά (Πευκοχώρι, Χανιώτη) είχε περισσότερο κόσμο, αλλά η Ποτίδαια ήταν έρημη :)
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Φανταστικές Berna..
Όταν κολυμπάει πίνει νερό ή έχω το πιο ηλίθιο λαμπ του κόσμου; Γιατί του έχω σταματήσει τα μπάνια γιατί βγαίνει από θάλασσα ή πισίνα με το στομάχι τουμπανο και δεν ξέρω πως να το χειριστώ.
 
  • Like
Reactions: Estranged and Berna


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.704
3.863
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Φανταστικές Berna..
Όταν κολυμπάει πίνει νερό ή έχω το πιο ηλίθιο λαμπ του κόσμου; Γιατί του έχω σταματήσει τα μπάνια γιατί βγαίνει από θάλασσα ή πισίνα με το στομάχι τουμπανο και δεν ξέρω πως να το χειριστώ.
Αχαχαχα η αλήθεια είναι ότι προσπάθησε να πιεί θαλασσινό νερό όταν πρωτομπήκε αλλά δεν του άρεσε (ευτυχώς!). Πάντως όταν πιάνει το μπαλάκι επειδή το κάνει χλαπ μπαίνει νερό στο στόμα του. Μια φορά μόνο έτυχε να κάνει διάρροια αλλά τότε είχε πιεί πολύ νερό και ήταν πριν μερικά χρόνια όταν ήταν νέος και κολυμπούσε με τις ώρες.

Δηλαδή ο Ελβις πίνει θαλασσινό νερό επειδή του αρέσει; Ενα όχι να του πεις, δεν θα σταματήσει; Στο συντριβάνι και στη λίμνη τον αφήνω να πίνει νερό, δεν παθαίνει τίποτα.
 
  • Like
Reactions: l.Kyveli


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Δεν ξέρω αν το κάνει επειδή του αρέσει αλλά βγαίνει από το νερό με το στομάχι τούμπανο. Φοβάμαι για συστροφή. Δεν μπορώ να σου περιγράψω πως βγαίνει..
 


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.704
3.863
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Δεν ξέρω αν το κάνει επειδή του αρέσει αλλά βγαίνει από το νερό με το στομάχι τούμπανο. Φοβάμαι για συστροφή. Δεν μπορώ να σου περιγράψω πως βγαίνει..
Ε πες του οχι όταν αρχίζει και πίνει νερό. Ας τον να κολυμπήσει έστω για 5-10 λεπτά. Λαμπ είναι, σίγουρα του αρέσει το νερό, κρίμα να του το στερήσεις του παιδιού :)
 
  • Like
Reactions: l.Kyveli


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.813
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf