Ερμής - Parson Russell Terrier


Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
ΘΕΟΣ ο Ερμής!
Ειδικά στο τρίτο βιντεο που προσπαθεί να δαγκώσει το νερό (ή το λάστιχο :confused: ) πέθανα στα γέλια!

Πάντα έτσι όμορφα να περνάτε!
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Φοβερο σκυλακι ο Ερμής... Στο τελευταιο βιντεο με το νερο, δικαιωματικα παιρνει τον τιτλο: Air-Ερμής...
 






stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Αλήθεια....τι μπαταρίες παίρνει?
Δεν είναι απίστευτο ?? Αυτό γίνεται περίπου 3 ώρες καθημερινά:eek:
Ρε παιδιά από τότε που πήραμε την μπάλα έχει ξεχάσει τα πάντα...μπαλάκια, φρίσμπι ..τα πάντα εκτός από το λάστιχο με το νερό.
 


cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
χαχαχ πολύ πλάκα ο μικρός!!! Για άλμα εις ύψος να τον πας!!!:D:D
Δεν θέλω να σκέφτομαι πως έγινε μετά το σπίτι απ΄τα λασπουριά....!!!:shock::p
 


stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ....
Καταρχήν να ευχαριστήσω την Alexia που συνένωσε τα 3 θέματα του Ερμή και τα έκανε ένα. Ευχαριστώ Alexia

Σήμερα εκτός των άλλων πήγαμε και για ένα μπανάκι....









 
Last edited:










stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Σταματια;; Ποσα μπαλακια εχετε;:p
Δεν τα μετράμε πια. Η συλλογή είναι πολύ μεγάλη σε όλα τα μεγέθη και υλικά και υπάρχουν σε όλα τα μέρη που κινούμαστε ακόμη και σε σπίτια φίλων (καβατζωμένα) δια παν ενδεχόμενον...χαχαχα


Εγώ πρέπει να βάλω φωτο στον διαγωνισμό τον Ερμή με όλα τα μπαλάκια του...θα δώσω άλλη διάσταση στην έκφραση ..<μια ζωή παρέα>....χαχα
 
Last edited:




Scarlett

Well-Known Member
9 Αυγούστου 2010
4.911
59
Νεα Ερυθραια
www.birmans-greece.com
Δεν τα μετράμε πια. Η συλλογή είναι πολύ μεγάλη σε όλα τα μεγέθη και υλικά και υπάρχουν σε όλα τα μέρη που κινούμαστε ακόμη και σε σπίτια φίλων (καβατζωμένα) δια παν ενδεχόμενον...χαχαχα


Εγώ πρέπει να βάλω φωτο στον διαγωνισμό τον Ερμή με όλα τα μπαλάκια του...θα δώσω άλλη διάσταση στην έκφραση ..<μια ζωή παρέα>....χαχα
αυτη σου την ιδεα για το διαγωνισμο την θεωρω εξαιρετικη!!! η φαντασια και η προτοτυπια στο σκηνοθεσια της φωτογραφιας εμενα μου αρεσει πολυ!!!
 


stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Βρε λές ????? θα χωρέσουν όλα τα μπαλάκια στο πλάνο ? φοβάμαι μην κλέψουν την παράσταση !!:D
 


frosita

Well-Known Member
11 Μαρτίου 2009
60
6
Κιλκίς
Ξερει κανενας απο εσας, πως πηρανε το ονομα τους αυτα τα σκυλια; ''Τζάκ Ράσσελ''...:maria:
Reverend John Russel, 1795-1883. Γνωστός και ως "the sporting parson" (parson=εφημέριος). Χειροτονημένος ιερέας, εκτροφέας, κριτής. Ιδρυτικό μέλος του KC. Βοήθησε στη συγγραφή του προτύπου του Fox terrier. ΑΦΜ δεν ξέρω:D

PS. Κούκλος ο AIR-Ερμής! Να τον χαίρεστε!
 


stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Σημερα το πρωι καναμε το 1ο καθαρα barf γευμα μας. Αναμενουμε τα αποτελεσματα της χωνευσης :D
 




stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Εννοειται οτι θα παρατηρησω επισταμενως την αφοδευση....μη σου πω και με μικροσκοπιο:p εκτοε αν ειναι τοσο λαπέ :eyecrazy:.
Παντως το φαγητο εξαφανιστηκε απο το πιατο σε κλασματα δευτερολεπτου :)
 


ChilliJRT

Well-Known Member
21 Αυγούστου 2011
1.966
126
Πάτρα
Αντε καλή σας χώνεψη, γτ τα καυσιμα είναι απαραίτητα!
Τέλειες οι φωτογραφίες σου! Οσο για τα άλματα... Αν σκεφτώ την δική μου με μακρύτερα πόδια... Ούτε ο Σοτομαγιόρ!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.151
Μηνύματα
896.325
Μέλη
19.956
Νεότερο μέλος
gpc