Ζευγάρωμα American bulldog










ektor

Well-Known Member
22 Μαρτίου 2008
118
0
Gogo said:
Ντομπερμαν φυσικα!!!!! :wink:
βλεπω εισαι πολυ περιφανει για το καμαρι σου :) :) :)
να υποθεσω ειναι αρσενικο?και τι ηλικια?
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Παιδιά, τι έγινε?

1ον Γιατί η συζήτηση υποβαθμίστηκε στις τρίχες?

2ον Γιατί δεν έχουμε αλείψει ακόμα πίσσα και πούπουλο τον ektor και να τον περιφέρουμε στην Ομόνοια προς γνώση και παραδειγματισμό όσων επιθυμούν σκυλοεγγονι?

3ον @ektor, έχεις να προσθέσεις κάτι ουσιαστικό σε σχέση με το θέμα ή «αλλα λόγια ν’ αγαπιόμαστε?»

Σημ. Μην ακούσω καμιά χαριτωμενια του τύπου «Του σκυλιού μου το σκυλί, δυο φορές σκυλί μου», γιατί θα πέσει ανηλεές κράξιμο!

Αυτα! 8)
 




ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
τρίχες το σκυλί της gogo :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X
 


Gogo

Well-Known Member
1 Φεβρουαρίου 2008
538
0
marko
Η συζητηση ηταν μη σοβαρη εξ αρχης!

Ζεσταινω την πισσα, φερε τα πουπουλα!!!! :lol:
 










ektor

Well-Known Member
22 Μαρτίου 2008
118
0
ROTTIE said:
Παιδιά, τι έγινε?

1ον Γιατί η συζήτηση υποβαθμίστηκε στις τρίχες?

2ον Γιατί δεν έχουμε αλείψει ακόμα πίσσα και πούπουλο τον ektor και να τον περιφέρουμε στην Ομόνοια προς γνώση και παραδειγματισμό όσων επιθυμούν σκυλοεγγονι?

3ον @ektor, έχεις να προσθέσεις κάτι ουσιαστικό σε σχέση με το θέμα ή «αλλα λόγια ν’ αγαπιόμαστε?»

Σημ. Μην ακούσω καμιά χαριτωμενια του τύπου «Του σκυλιού μου το σκυλί, δυο φορές σκυλί μου», γιατί θα πέσει ανηλεές κράξιμο!

Αυτα! 8)
ROTTIE βλεπω εισαι πανταχου παρον κ τα ....!
μην ανισυχεις καπου εδω πρεπει να κλεισει η συζητηση γιατι το παραζαλισαμε το θεμα.
καλο βραδι απο μενα κ συγνωμη που σας ζαλισα με τα εγγονια κ τα δισεγγονα μου!
 


galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
λοιπον,εγω θελω να κανω μια ερωτηση και να μου απαντησεις με ειλικρινια...εχεις σκεφτει να ζευγαρωσεις τον σκυλο,μονο για να αποκτησεις ενα δικο του κουταβι και τελος,απολυτο τελος,η για αλλους λογους?
ενα απο τα δυο θα απαντησεις..απαγορευεται η συνθετη απαντηση 8) :lol:
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
ΜΑΚΗΣ said:
τρίχες το σκυλί της gogo :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X
Τρίχες το θεμα της τρίχας της Gogo! :evil:

Gogo, ζέστανε την πίσσα, galazio μάδησε τις κότες και ΜΑΚΗ μείνε μια φορά εντός θέματος!

Ektor εσύ ετοιμάσου για την περιφορά!

:twisted:
 




galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
ROTTIE said:
galazio μάδησε τις κότες :
οκ αφεντρα,γιατι θα μαδησω τιποτα αλλο με ολα αυτα που διαβαζω κατα καιρους... :lol: :lol: :lol:
 


nikoscar

Guest Star
Staff member
9 Ιουνίου 2006
2.178
1.000.000.018
ATHENS
θα ελεγα οτι ειμαστε ολοι αδικοι ...και οτι τον "πιασαμε απο τα μουτρα" αλλα το κορυφαιο ειναι οτι το νημα ξεκινησε απο το στικι γιατι ΔΕΝ ζευγαρωνουμε τα σκυλια

δεν υπαρχει απαντηση galazio..και εαν υπαρχει την ξερει μονο ο ιδιος.το σιγουρο ειναι οτι γουσταρει τρελα τον σκυλο του.το θεμα ειναι οτι μπαινουμε "παθιασμενοι" και δημιουργουμε αλλα προβληματα σε μελη που δεν γνωριζουν τι..πως..γιατι..κτλ..

και στην τελικη ετσι οπως παμε οταν θα μας πει αντε και @#$%^ ολοι μαζι θα εχει και δικιο..
 


ektor

Well-Known Member
22 Μαρτίου 2008
118
0
galazio said:
λοιπον,εγω θελω να κανω μια ερωτηση και να μου απαντησεις με ειλικρινια...εχεις σκεφτει να ζευγαρωσεις τον σκυλο,μονο για να αποκτησεις ενα δικο του κουταβι και τελος,απολυτο τελος,η για αλλους λογους?
ενα απο τα δυο θα απαντησεις..απαγορευεται η συνθετη απαντηση 8) :lol:
δεν προοριζω τον εαυτο μου για εμπορο.για επιστημονα,ισως! 8) 8) 8)
ROTTIE πληρωνεις τα ναυλα γιατι εκοψα καπως μακρια!!!