Ζητείται trolley μεταφορας


Nek

Active Member
18 Μαϊου 2011
33
0
Καλησπέρα σας θα ήθελα να σας ρωτήσω αν γνωρίζετε που μπορώ να βρώ αυτο
σε καλύτερη τιμή
 




Nek

Active Member
18 Μαϊου 2011
33
0
Δεν ξέρω πώς ακριβώς να το γράψω στο ebay μου βγάζει κάτι άσχετα.
Το θέλω για το καλοκαίρι στο πλοίο.
 


FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
Αρα δεν ειναι αναγκη ο σκυλος να καθεται εκει μεσα, ενω εσυ το τραβας?
Περπαταει και μονος του μια χαρα?
Γιατι δεν κοιτας για απλά αναδηπλομενα Crate's σαν αυτα Faltbare Transportbox, Transporthütte für Hunde günstig bei zooplus- ανεβαινεις με τον σκυλο στο καραβι, το στηνεις εκει περα σε μια γωνια και τον βαζεις μεσα.
Εχω και εγω τετιο - και ειναι μια χαρα.
 


Nek

Active Member
18 Μαϊου 2011
33
0
Το θέλω με ρόδες για να μην ακουμπάειι κάτω στο πάτωμα του καραβιού που είναι πολυ βρωμικο και όταν κουράζεται και θέλει να βρει λίγο την ησυχία του να μπαίνει μέσα να αραζει,όσο για τον diegouli μια χαρα περπατάει.
 


FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
Γενικος καλο ειναι να εχει ενα μερος να ξεκουραζεται- και οι δικες μου το εκτιμουν στα ταξιδια- στης εκθεσεις κλπ.
Τωρα- αναρωτιεμαι, εαν αξηζει να δοσει κανεις τα διπλα λεφτα, μονο και μονο, για να μην ακουμπαει το σπιτακι κατω- παρε μια ψαθα θαλασσης ή ενα παλιο πανι-σεντονι, κουβερτακι- βαλτο διπλομενη μεσα στην τσαντα μεταφορας απο το σπιτακι- και πετα την στο τελος, εαν εχει βρομοσει. Και παλι πιο οικονομικο θα σου βγει.
 




Nek

Active Member
18 Μαϊου 2011
33
0
Ααααααα ωραία αυτο με το crate δεν το γνώριζα,γιατι έχω crate αλλα λόγο βάρους το σκεφτόμουν για να το πάρω μαζι μου,σας ευχαριστω για τις απαντήσεις και όσο για την ψάθα σωστό και αυτο δεν το είχα σκεφτεί.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.151
Μηνύματα
896.325
Μέλη
19.956
Νεότερο μέλος
gpc