Η ατρόμητη Μπαλού




Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Γιωργο η Μπαλού εχει "διαφορετικοτητα" στο σωματότυπο της ? ή λεω βλακειες ?:cool::cool:
Συνήθως δε μου αρεσουν τα ροτ που βλεπω, αλλα αυτη η σκυλα μου φαινεται πιο φιτ, πιο λεπτοκαμωμενη να το πω ? πιο κομπακτ?
 


George A

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
3.215
238
η μπαλού είναι απο τα σκυλιά που δεν πρόκειται ποτε να γίνει υπέρβαρα λόγω ταπεραμέντου, είναι "εργασιακό" σκυλί δεν της αρέσει να κάθεται σε μια μεριά χρειάζεται πάντα εκτόνωση και δραστηριότητες, γιαυτό δεν έχει καθόλου περιτό λίπος επάνω της η δε ταχύτητα της είναι απίστευτη για ροτβάιλερ.

Συγνώμη για το βίντεο που δεν υπάρχει πια στην αρχή δεν το έσβησα εγώ αλλά ένας σφουγκοκωλάριος χάκερ.:mad:
 


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
η μπαλού είναι απο τα σκυλιά που δεν πρόκειται ποτε να γίνει υπέρβαρα λόγω ταπεραμέντου, είναι "εργασιακό" σκυλί δεν της αρέσει να κάθεται σε μια μεριά χρειάζεται πάντα εκτόνωση και δραστηριότητες, γιαυτό δεν έχει καθόλου περιτό λίπος επάνω της η δε ταχύτητα της είναι απίστευτη για ροτβάιλερ...
Γιώργο,

Σα να λέμε, δηλαδή, ότι δεν είναι βασιλικό rottweiler, έτσι?
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Πολυ ομορφη! Και εμενα δεν μου αρεσουν τα πιο ''βαριά'' ροτβαιλερ, που το σωμα τους ειναι βαρελοειδές οταν τα κοιτας απο το πλαι, αλλα αυτη ειναι πολυ fit...;):cool:
 


George A

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
3.215
238
βασιλικό δεν είναι σε καμμιά περίπτωση, αλλά έτσι πιστευει αυτή.....:p

[video=youtube;-lEX-Ze5zCY]http://www.youtube.com/watch?v=-lEX-Ze5zCY[/video]
 






George A

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
3.215
238
η μικρή μπαλού μεγάλωσε 2 χρονών πια,
Η φώτο ΔΕΝ είναι fake & photoshop όπως με κατηγόρησαν στο facebook :cool:

 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.682
19.923
Η φώτο ΔΕΝ είναι fake & photoshop όπως με κατηγόρησαν στο facebook :cool:
Μμμμμμμμμμμ....εμένα πάντως η στάση της κοπέλλας, δεν μου φαίνεται ότι δένει, με την υπόλοιπη φωτό :cool:
Εσένα έδειχνε με το μήλο στο στόμα και την αντικατέστησες ε; Πιο photoshop δεν γίνεται :D

Κούκλα!!!
 




George A

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
3.215
238
Μμμμμμμμμμμ....εμένα πάντως η στάση της κοπέλλας, δεν μου φαίνεται ότι δένει, με την υπόλοιπη φωτό :cool:
Εσένα έδειχνε με το μήλο στο στόμα και την αντικατέστησες ε; Πιο photoshop δεν γίνεται :D

Κούκλα!!!
χμ... εχεις δίκιο δεν φαίνεται να στοχευει στην μπάλλα, αρχίζω να πιστευω οτι απλά της αρέσει να δείχνει το ταλέντο της στα άλματα....
 




st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.743
Θεσ/νίκη
Άντε γεια!

Τι HD/ED να 'χει αυτή η σκύλα?ΥΠΕΡfast normal++++++++++++++!!!

Δεν καταλαβαίνει Χριστό!Ζωή να 'χει η τρελοκαμπέρο η σούστα σας!
Μπράβο σας κ.Γιώργο!
 


George A

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
3.215
238
σας ευχαριστώ όλους, η μικρή είναι HDA αλλά πιο πολύ ευχαριστιέμαι την όρεξη για ζωή και το ταπεραμέντο της, πάρα πολύ υψηλό drive σε ότι και να κάνει.
 


underdog

Well-Known Member
5 Απριλίου 2011
1.223
135
δεν ξερω τι θα πει HDA αλλα πρωτη φορα βλεπω ροτ να πηδαει τοσο ψηλα!
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.150
Μηνύματα
896.313
Μέλη
19.954
Νεότερο μέλος
ipsilotatos