Η γωνιά των αγγέλων μας!


















vasilis_mike

Well-Known Member
19 Φεβρουαρίου 2016
1.681
3.903
ΑΘΗΝΑ
Θέλω να αφιερώσω 2 γραμμές στον μικρό κολλητό φίλο του Μάικ που χάθηκε ξαφνικά από πιθανή φόλα πάνω στον πρώτο χρόνο ζωής του.
Από τα σκυλάκια που σου κλέβουν την καρδιά από την πρώτη στιγμή. Αδέσποτο υιοθετήθηκε και έγινε μέλος μιας όμορφης οικογένειας από την πρώτη στιγμή. Ο μόνος φίλος του Μάικ που μπορούσαμε να τα αφήνουμε μόνα τους ελεύθερα να παίζουν ασταμάτητα χωρίς "προβλήματα" :( !!
Καλό ταξίδι Ορφέα!



viber1 image.jpg
 












harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
Ήρα. Τέλος εποχής
Εδω και μερικα χρονια δεν γραφω πλεον. Ο κυκλος μου ομως στο φορουμ κλεινει ουσιαστικα τωρα.
Σκεφτομουν να μην πω τιποτα. Το χρωσταω ομως στην Ηρα και στο φορουμ.
Η Ηρα, που σημαδεψε το φορουμ αλλά και εμενα για χρονια, δεν υπαρχει πια. Εφυγε ειρηνικα χθες.
Την θαψαμε στο κτημα δίπλα στην Ζηνα.
Σας ευχαριστω ολες και ολους απο καρδιας. Παρακαλω πολυ να μην μου στειλετε πμ. Να ειστε καλα.
 




Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.704
3.863
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Ήρα. Τέλος εποχής
Εδω και μερικα χρονια δεν γραφω πλεον. Ο κυκλος μου ομως στο φορουμ κλεινει ουσιαστικα τωρα.
Σκεφτομουν να μην πω τιποτα. Το χρωσταω ομως στην Ηρα και στο φορουμ.
Η Ηρα, που σημαδεψε το φορουμ αλλά και εμενα για χρονια, δεν υπαρχει πια. Εφυγε ειρηνικα χθες.
Την θαψαμε στο κτημα δίπλα στην Ζηνα.
Σας ευχαριστω ολες και ολους απο καρδιας. Παρακαλω πολυ να μην μου στειλετε πμ. Να ειστε καλα.
Λυπαμαι πολυ Αρη... Ειστε απο τα πρωτα μελη που «γνωρισα» μεσα απ’ το φορουμ. Συλλυπητηρια
 
  • Like
Reactions: swiftkid








Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.813
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf