Η πρώτη προίκα του κοριτσιού μας!


zerom0

Well-Known Member
14 Οκτωβρίου 2015
490
728
Αθήνα
Τον ύπνο του δικαίου εγώ....αφού δεν τα έβλεπα θεώρησα ότι σταμάτησαν, με νόμο κλπ.
Ενας λόγος παραπάνω λοιπόν, ΜΑΚΡΙΑ!
 
  • Like
Reactions: Judi2021


Judi2021

Active Member
2 Ιανουαρίου 2021
41
52
39
@Judi2021 Με το καλό να σας έρθεί η κοπελούδα σας, να περάσετε πολλά ευτυχισμένα χρόνια μαζί!

Πάμε να κάνουμε μια ασκησούλα τώρα, η οποία πραγματικά είναι απαραίτητη για ανθρώπους με σκύλο. Ή και χωρίς σκύλο.
Κλείσε τα μάτια, εισπνοή από τη μύτη μετρώντας μέχρι το τέσσερα. Εκπνοή από το στόμα μετρώντας μέχρι το οκτώ. Επανάληψη. Κι άλλη επανάληψη. Όσες επαναλήψεις χρειαστούν μέχρι να ηρεμήσεις.

Το μόνο που χρειάζεσαι είναι τροφή - όποια πήρες, είναι καλή, σταμάτα! - και καλή διάθεση.
Τίποτε άλλο. Και όλα θα πάνε καλά :)

Α, και μην ξαναπεράσεις ούτε απ'έξω από πετ σίτι, ή οποιοδήποτε άλλο πετ σοπ πουλάει ζώα.

Με το καλά!
Αυτο το pet city δεν ειχε ζωα και φανταστηκα οτι το κοψαν το σπορ!
Ευχαριστω για τις ευχες....
 


Judi2021

Active Member
2 Ιανουαρίου 2021
41
52
39
Τον ύπνο του δικαίου εγώ....αφού δεν τα έβλεπα θεώρησα ότι σταμάτησαν, με νόμο κλπ.
Ενας λόγος παραπάνω λοιπόν, ΜΑΚΡΙΑ!
κι εγω το ιδιο ακριβως!
 
  • Like
Reactions: zerom0


ΒασιλικηΖ

Well-Known Member
26 Σεπτεμβρίου 2020
276
246
41
Υπάρχουν σκυλιά που έχουν να τα κάνουν μπάνιο 2,3,4 χρόνια και δεν υπάρχει πρόβλημα.
Εμενα λέει;

Εγώ να πω πως για τα κακά μας έχουμε πολιμπαγκ σε μέγεθος τοστ, αλλά τα χρησιμοποιούμε πολύ σπάνια. Παρόλο που προσπαθώ να μην παίρνω σακούλες, έχω αρκετές μαναβικής, φούρνου, από πετ σοπ και διαφορές που χρησιμοποιώ κυρίως.

Όσο για την πάνα είμαι κάθετα αρνητική, πόσο μάλλον για ενήλικο σκύλο και τα πολλά παιχνίδια δεν θα τα συνιστούσα, πάλι λόγο ηλικίας. Ίσως μόνο κάποια μασητικά.

@TheBestBoi Κονγκ είναι η μάρκα όχι το παιχνίδι.. βγάζει αρκετά παιχνίδια που υποτίθεται δεν σπάνε.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.601
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3