Θέλω ένα σκυλάκι για παρέα, τι μου προτείνετε;


betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Μια φιλη κρατησε ενα κουταβι απο μια φουρνια αδεσποτακια. Η σκυλιτσα τωρα ειναι 8 μηνων, γυμναζεται και τρεφεται με μπαρφ. Αν δεις τα αδερφακια/συγγενεις της δεν εχουν πια καμια σχεση. Το σκυλι ειναι γραμμωμενο, φαινεται γυμνασμενο αλλα εχει ανοιξει και ο θωρακας της και μου φαινεται ψηλοτερο απο τα αλλα.

@kasi να ξερες ποσες φορές εχω ακούσει για το σκύλο μου,
ωω, ειναι γλυκας και φαινεται σα να ειναι ρατσας.
δεν ξερουν ποιας αλλα αυτο που θελουν να πουν ειναι οτι ειναι πολυ ομορφος για να ναι μπασταρδος... οι μπασταρδοι. :)

Παρολα αυτα, ακομα και με βηματα χελωνας νομιζω οτι αλλαζει η νοοτροπια σιγαα σιγαα.
 


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.555
6.984
@kasi να ξερες ποσες φορές εχω ακούσει για το σκύλο μου,
ωω, ειναι γλυκας και φαινεται σα να ειναι ρατσας.
δεν ξερουν ποιας αλλα αυτο που θελουν να πουν ειναι οτι ειναι πολυ ομορφος για να ναι μπασταρδος... οι μπασταρδοι. :)
Ναι!!!!!!!!! Ακριβώς αυτό!
 


ioanna a

Well-Known Member
21 Ιανουαρίου 2014
2.239
3.079
''Θέλω ενα σκυλάκι για παρέα....αλλά να μπορεί να είναι και φύλακας, να με προστατεύει κιόλας...''
Μα παιδί μου το σκυλάκι ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΘΕΣ να σε προστατεύει. Διανοείσαι τι ρισκάρει το σκυλάκι για να σε προστατέψει; Εσένα ή το σπίτι σου; Δεν το νοιάζεσαι λοιπόν καθόλου το σκυλάκι;
Αν εσύ νιώθεις οτι απειλείσαι και αδυνατείς να προστατέψεις τον ίδιο σου τον εαυτό ,τα μαζευεις και φεύγεις, δεν μπλέκεις και το σκυλάκι στην παράνοια!
 


Yorkaddict

Well-Known Member
24 Ιανουαρίου 2011
5.445
12.860
Aθήνα
Ναι βρε Μπέτυ μου, αλλά οι γωνιώσεις της, οι αναλογίες της, το κεφάλι της, και χίλια δυο άλλα ήταν "γραμμένο" να γίνουν έτσι. Με την καλή ζωή που απέκτησε η σκυλίτσα απλά αναδείχτηκαν.
Ο θώρακας έτσι κι αλλιώς ανοίγει.
 
  • Like
Reactions: betty coltrane


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.118
Μηνύματα
895.870
Μέλη
19.929
Νεότερο μέλος
mariamaraki