Θέλω να πάρω σκύλο...


Άγριο Θυρίο

Well-Known Member
21 Αυγούστου 2012
49
0
iraklis1908salonica.blogspot.gr
Λοιπόν το σκέφτομε κάτι χρόνια και είμαι σίγουρος ότι μπορώ να ανταπεξέλθω... Η χάρη που θέλω από εσάς είναι να μου πείτε αν ένα λαμπραντόρ θα ήταν ευχαριστημένο από τη ζωή στο διαμέρισμα με 1-2 μεγάλες βόλτες ;; Αν όχι τα τσιουάουα μπρούν σε διαμέρισμα;;;;
 


giannis dogo

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2012
191
0
εννοειτε...τα λαμπραντορ ειναι παντως καιρου που λεμε...μεχρι να ενηλικωθει θα εχεις προβληματα μεσα στο σπιτι μετα θα προσαρμοστει
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.644
7.753
Καλώς ήρθες. Δεν ξέρω αν τα πάνε καλά με άγρια θηρία.. Κατά τα άλλα όταν ενηλικιωθεί θέλει μεγάλες βολτες για να είναι ευχαριστημένος και σαν κουτάβι θέλει πολλές και μικρές.
 
Last edited:






Άγριο Θυρίο

Well-Known Member
21 Αυγούστου 2012
49
0
iraklis1908salonica.blogspot.gr
Ακόμα μία ερώτηση. Επειδή κατά τη γνώμη μου το παν είναι η ευτυχία του σκύλου θα μπορώ να βγαίνω κανα βράδυ έξω ή θα στεναχωριέται;;;;;
ΑΑ.. Τί μου προτείνετε λαμπραντόρ ή τσιουάουα;; Και πότε ενηλικόνονται;;
 
Last edited:


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.644
7.753
Ακόμα μία ερώτηση. Επειδή κατά τη γνώμη μου το παν είναι η ευτυχία του σκύλου θα μπορώ να βγαίνω κανα βράδυ έξω ή θα στεναχωριέται;;;;;
ΑΑ.. Τί μου προτείνετε λαμπραντόρ ή τσιουάουα;;
Σιγά μην μονάσεις επειδή θα πάρεις σκύλο :D
Εννοείται ότι θα μπορείς , θα τον έχεις πάει την βόλτα του και θα είναι μια χαρά.
Το δίλλημα φίλε μου θηρίο δεν το καταλαβαίνω, σε τι μοιάζουν οι δύο αυτές φυλές;
 


Kathrinf1

Well-Known Member
11 Ιουνίου 2012
330
0
Εγώ από ομορφιά τσιουάουα, γούστα είναι αυτά! Αλλά από χαρακτήρα μάλλον λαμπραντόρ... Δεν είχα καμία από τις δύο ράτσες για να σου πω με ακρίβεια!
 


Άγριο Θυρίο

Well-Known Member
21 Αυγούστου 2012
49
0
iraklis1908salonica.blogspot.gr
Σε τίποτα δεν μοιάζουν... Είναι σχεδόν ακριβώς το αντίθετο... Και από που μπορώ να αγοράσω το λαμπραντορ; Μένω Σέρρες αλλά δεν φαντάζομαι να υπάρχει εκεί κάποιος εκτροφέας, οπότε πείτε για Σαλονίκη
 


Kimon

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2012
284
0
Σιγά μην μονάσεις επειδή θα πάρεις σκύλο :D
Εννοείται ότι θα μπορείς , θα τον έχεις πάει την βόλτα του και θα είναι μια χαρά.
Το δίλλημα φίλε μου θηρίο δεν το καταλαβαίνω, σε τι μοιάζουν οι δύο αυτές φυλές;
Αν έβαζες στην εξίσωση τους όρους "Άγριο Θυρίο", "τσιουάουα", "εγγραφή 21-08-2012", "Σέρρες", και τα μέλη που απάντησαν σε συνδυασμό με τις τελευταίες εξελίξεις της Pom τι θα μπορούσε να βγει; :rolleyes:
 




epial

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2011
3.026
5.276
65
Aθήνα
Βρε λές;
yahoo.gif
rtfm.gifΒγάζω τον σκύλο βόλτα και επιστρέφω... Το νου σας μην το κλειδώσετε...
 






katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Ααααααα, μπα δεν νομίζω. Χλωμό το κόβω...αλλά και πάλι ποτέ δεν ξέρεις!! Κάτσε να μας πει η kathrin1..αυτή θα ξέρει...
 












Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22