Θα ήθελα την γνώμη σας για τροφή κουταβιού 2 μηνων


GAKMAN

New Member
8 Οκτωβρίου 2011
4
0
Θα ήθελα την γνώμη σας για τροφή σε κουτάβι pug 2 μηνών. Έχω ακούσει ως καλύτερη την Royal Canin. Ποια είναι η γνώμη σας από την δικιά σας εμπειρία ;
 


katroulis

Well-Known Member
28 Δεκεμβρίου 2011
75
0
Θα ήθελα την γνώμη σας για τροφή σε κουτάβι pug 2 μηνών. Έχω ακούσει ως καλύτερη την Royal Canin. Ποια είναι η γνώμη σας από την δικιά σας εμπειρία ;
ρογιαλ κανιν τζουνιο για παγκ...

εγγυηση.... εχω δει τα αποτελεσματα κ ξερω....
 




katroulis

Well-Known Member
28 Δεκεμβρίου 2011
75
0
α κανει και για παγκ ε?
ειπα , ρογιαλ κανιν τζουνιο για παγκ....
για να πω την αληθεια για παγκ δεν γνωριζω πολυ καλα αλλα στον δικο μου ειναι σουπερ.
γενικα η ρογιαλ κανιν ειναι υψηλης ποιοτητας
 


















GAKMAN

New Member
8 Οκτωβρίου 2011
4
0
ειπα , ρογιαλ κανιν τζουνιο για παγκ....
για να πω την αληθεια για παγκ δεν γνωριζω πολυ καλα αλλα στον δικο μου ειναι σουπερ.
γενικα η ρογιαλ κανιν ειναι υψηλης ποιοτητας
Ευχαριστώ, την βρίσκεις εύκολα γενικά ή είναι δυσεύρετη, επίσης τιμή περίπου που την βρίσκεις ;
 


katroulis

Well-Known Member
28 Δεκεμβρίου 2011
75
0
Ευχαριστώ, την βρίσκεις εύκολα γενικά ή είναι δυσεύρετη, επίσης τιμή περίπου που την βρίσκεις ;
που να ξερω ρε φιλε δεν εχω παγκ. πηγαινε σε ενα πετ σοπ κ ρωτα....
ολα στο χερι τα θελετε
 




miminoula

Well-Known Member
26 Νοεμβρίου 2011
1.339
9
44
Κερατσίνι - Νίκαια
www.facebook.com
Θα ήθελα την γνώμη σας για τροφή σε κουτάβι pug 2 μηνών. Έχω ακούσει ως καλύτερη την Royal Canin. Ποια είναι η γνώμη σας από την δικιά σας εμπειρία ;
Καλησπέρα, εγώ δίνω στο δικό μου Belcando puppy. Την ξεκίνησα από 2μηνών, τώρα είναι 3ων και κάτι ψιλά :p και είμαι πολύ ευχαριστημένη.
Η ανάπτυξη της είναι τρομερή. Ο γιατρός της μας λέει ότι θα πιάσει αρσενικά μπόξερ στο ύψος - το τρίχωμα της πολύ καλό. Πολύ σχηματισμένα κόπρανα, ούτε μυρίζουν πολύ και επειδή στην συγκεκριμένη τροφή ρίχνουμε και λίγο χλιαρό νερό, ενισχύεται η γεύση της με αποτέλεσμα να την τσακίζει ! :) Δηλώνω προς το παρόν ευχαριστημένη !
 


Lucimar

Well-Known Member
19 Οκτωβρίου 2011
664
14
Ιωάννινα
Καλησπέρα,υπάρχουν οι πρίμιουμ τροφές όπως η ρουαγιάλ ή ακάνα κλπ αλλά από κει και πέρα είναι πως θα ''κάτσει'' στο δικό σου καθώς και πόσα λεφτά μπορείς να διαθέσεις για τροφή. Ότι πάρεις πάρε μικρό τσουβάλι και δες πως θα πάει...(κόπρανα,όρεξη,τρίχωμα κλπ)
 


dimitris_s2k

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2011
1.022
192
56
Athens / Marussi
www.facebook.com
Παιδιά καλημέρα,
εμάς για το pug κουταβάκι, ο εκτροφέας μας πρότεινε την royal canin junior medium size. Το σκυλάκι μας τρελλαίνεται πραγματικά για αυτήν την τροφή! Της αρέσει πολύ! Έχει 27 ευρώ τα 4kg και 72 ευρώ τα 15kg. Ξέρει κανείς αν παίζουν τίποτα καλύτερες τιμές και ειδικά μέσω internet e-shop?
Ευχαριστώ!
 


dimitris_s2k

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2011
1.022
192
56
Athens / Marussi
www.facebook.com
Ξέχασα επίσης να ρωτήσω ότι βλέπω σε διάφορα sites δύο συσκευασίες: μία royal canin junior medium size και μία που λέει royal canin junior medium size 32. Πρόκειται για το ίδιο προιόν? Είναι ίσως κάποια παλιά συσκευασία?