Θελω να ζωγραφισω τα σκυλια σας.


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
Βy the way έβαλα την αγγελια του Mπρους στο Fb και με εχουν αρχίσει στο δούλεμα οι φίλοι οτι επιτέλους δινω τον Μπάτμαν θα ησυχάσουμε απο το γαυγισμα , αν τον βαρέθηκα , οτι το παιζω φιλοζωη και δινω το σκυλο μου και δήθεν ειναι αλλος και τον λεω Μπρους κ.τ.λ :LOL::p
 


ΑΡΓΟΣ & ΕΓΩ

Well-Known Member
26 Μαρτίου 2018
1.150
2.016
Χελώνες παίζουν ή μόνο σκύλοι στις φωτογραφίες ; Έχω δύο όμορφες και όχι τίποτα άλλο με έχετε τρελάνει με τα σκυλιά σας :p:p
 








dimitris-skg

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2012
844
2.851
:ROFLMAO: :LOL: με την ευαγγελιτσα
Ακουει και στο Σαντσο.
Να έχεις γράψει χιλιόμετρα, να έχεις κερδίσει διαγωνισμούς, να έχεις ματώσει τόσα χρόνια εδώ μέσα για να χτίσεις ένα όνομα, και να έρχεται μια ωραία πρωία :LOL::ROFLMAO::p

Καλή Χρονιά σε όλους!
131.jpg
 
Last edited:




betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Να έχεις γράψει χιλιόμετρα, να έχεις κερδίσει διαγωνισμούς, να έχεις ματώσει τόσα χρόνια εδώ μέσα για να χτίσεις ένα όνομα, και να έρχεται μια ωραία πρωία :LOL::ROFLMAO::p

Καλή Χρονιά σε όλους!
View attachment 73974
Αχαχχαχα, εγω το λατρεψα. Θα τον φωναζω και ετσι.
Επισης δεν καταλαβα αν @TheBestBoi τρολαρει ή δεν διαβασε καλα το ονομα, αλλα οπως και να χει, το διασκεδασα!

Χρονια πολλα! Με το καλο να ανταμωνουμε!
 


TheBestBoi

Well-Known Member
23 Μαϊου 2020
809
920
27
χρονια πολλα σε ολους, καλη πρωτοχρονια, και μακαρι το νεο ετος να ειναι καλυτερο απο αυτη τη μαλακια που περασαμε φετος

@ΑΡΓΟΣ & ΕΓΩ δεν εχω ζωγραφισει ποτε χελωνα, αλλα για στειλε καμια φωτο να δω τι μπορω να κανω

@σε ολους τους αλλους, ευχαριστω για τις φωτος, συνεχιστε να στελνετε και θα ποσταρω ζωγραφιες οταν ειναι ετοιμες

@betty coltrane αντι για evangelista διαβασα evangelitsa :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: και λεω καλα ευαγγελιτσα το λεει το σκυλι? μετα οταν καταλαβα τι εγινε, γελαγα μονος μεσα στα σκοταδια.

να τον λοιπον ο ευαγγελιτσας, ελπιζω να του φερνει εστω και λιγο :p

IMG_20201231_131525.jpg
 


betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
χρονια πολλα σε ολους, καλη πρωτοχρονια, και μακαρι το νεο ετος να ειναι καλυτερο απο αυτη τη μαλακια που περασαμε φετος

@ΑΡΓΟΣ & ΕΓΩ δεν εχω ζωγραφισει ποτε χελωνα, αλλα για στειλε καμια φωτο να δω τι μπορω να κανω

@σε ολους τους αλλους, ευχαριστω για τις φωτος, συνεχιστε να στελνετε και θα ποσταρω ζωγραφιες οταν ειναι ετοιμες

@betty coltrane αντι για evangelista διαβασα evangelitsa :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: και λεω καλα ευαγγελιτσα το λεει το σκυλι? μετα οταν καταλαβα τι εγινε, γελαγα μονος μεσα στα σκοταδια.

να τον λοιπον ο ευαγγελιτσας, ελπιζω να του φερνει εστω και λιγο :p

View attachment 73978
Ωωωωωωωω συγκινηθηκα! Πεθαινω με τις δυο καφε τελιστες.
 










medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
View attachment 74018

@medusa να τος ο ιμιτασιον Μπάτμαν :) ελπίζω να του φέρνει λίγο, αν θες ποσταρω και την φωτό χωρίς φίλτρο
α ωραιος, μοιαζει και με τον κανονικο Batman, 2 σε 1 :love:
θενκ γιου, πολυ ομορφο!
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
@TheBestBoi ΕΔΩ η ζωγραφιά βρήκε χρήση, με ενεπνευσε ο πίνακας να προσθέσω νέες ατάκες :LOL: ελπίζω ο καλλιτεχνης να δίνει δικαιώματα.
Και επι ευκαιρία για προωθηστε να βοηθησουμε τον μικρό του @GRDANE να βρει σπίτι :p
 


TheBestBoi

Well-Known Member
23 Μαϊου 2020
809
920
27
@TheBestBoi ΕΔΩ η ζωγραφιά βρήκε χρήση, με ενεπνευσε ο πίνακας να προσθέσω νέες ατάκες :LOL: ελπίζω ο καλλιτεχνης να δίνει δικαιώματα.
Και επι ευκαιρία για προωθηστε να βοηθησουμε τον μικρό του @GRDANE να βρει σπίτι :p
εννοειται δινω δικαιωματα! μακαρι οντως να γλυκαθει καποιος και να τον παρει τον μαυρουλη, και ολα τα αλλα. μακαρι να ειχα την δυνατοτητα να τον παρω εγω δηλαδη γιατι μαρεσε πολυ, αλλα που θα παει, στο κοντινο μελλον θα μπορεσω και εγω να υιοθετησω ακομα ενα αδεσποτο, απτο φορουμ αυτη τη φορα :)
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.594
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3