Θεμα με το σηκωμα αυτιων










Mariosgs

Well-Known Member
11 Φεβρουαρίου 2017
1.465
1.599
31
Sorry παίδες, πήρα τηλ τον ιδιοκτήτη του πατέρα της μικρής. 40 το αρσενικό, 31 το θηλυκό. Λάθος δικό μου!
Κοίτα και για αρσενικό πολλά είναι,6 κιλά πάνω αλλά πάει κ έρχεται...
Για τα αυτιά έχεις να δεις πολλά..Αν δεις την εικόνα μ ο δικός μ εκεί το έχει το ένα κάτω, σταθεροποιήθηκε στον 7-8 μήνα.
 


kostastibo

Member
17 Νοεμβρίου 2017
17
1
48
Κοίτα και για αρσενικό πολλά είναι,6 κιλά πάνω αλλά πάει κ έρχεται...
Για τα αυτιά έχεις να δεις πολλά..Αν δεις την εικόνα μ ο δικός μ εκεί το έχει το ένα κάτω, σταθεροποιήθηκε στον 7-8 μήνα.
Η αλήθεια είναι ότι όταν είδα τους γονείς της μου φάνηκαν μεγάλα σκυλιά. Τον είδα, κούκλος! Ναι μετά από 15 μέρες που την έχω, είδα ότι τα αφτιά τις ανεβωκατεβαινουν αλλά τελείως όρθια δεν τα έχει σε χαλαρή στάση.
 






mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.878
Ωωωωω...ψυχικό έκανε ο άνθρωπος!!!
Αφού είχε τόση ζήτηση, δεν το συζητώ. Λαμπρά έπραξε!!!
Μας έλειπαν μερικές δεκάδες ακόμη, κουτάβια.
Που να τρέχεις τώρα για pedigree και πράσινα άλογα.
Δωρεάν... εννοείται. Δεν είθισται να πληρώνεις για ημίαιμα (y)
 


kostastibo

Member
17 Νοεμβρίου 2017
17
1
48
Ευχαριστω αυτους που πραγματικα απαντησαν στην ερωτηση περιεργειας σχετικα με την φυλη και γενικα των ποιμενικων. Οσο για ολους τους υπολοιπους, κρατατε την αποψη σας για οταν σας την ζητανε! Δεν θελω καμια αλλη συμβουλη, και το θεμα σταματαει εδω. καλο βραδυ σε ολους.
 
  • Like
Reactions: cygor


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.878
Την άποψή μας, εμείς οι υπόλοιποι, την κρατάμε μόνο, για όταν μας την ζητάνε, στις προσωπικές μας συζητήσεις. Στο φόρουμ, δεν ζητάμε την άδεια κανενός, για να σχολιάσουμε, ότι μας κινήσει το ενδιαφέρον. Θα τα ξαναπούμε λοιπόν, στην...επόμενη συμβουλή που δεν θα ζητήσεις :D
 


kostastibo

Member
17 Νοεμβρίου 2017
17
1
48
Την άποψή μας, εμείς οι υπόλοιποι, την κρατάμε μόνο, για όταν μας την ζητάνε, στις προσωπικές μας συζητήσεις. Στο φόρουμ, δεν ζητάμε την άδεια κανενός, για να σχολιάσουμε, ότι μας κινήσει το ενδιαφέρον. Θα τα ξαναπούμε λοιπόν, στην...επόμενη συμβουλή που δεν θα ζητήσεις :D
Όχι που δεν θα έβρισκες εσύ Ελληναρα την αφορμή να πεις γνώμη σου και ότι είναι η σωστότερη! Χ αχ αχ, αν αυτοί είναι οι κανόνες του φόρουμ, τότε μάλλον εγώ δεν ταιριαζω εδώ μέσα. Καλή συνέχεια.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.878
Ουπςςςς!!!
Δεν τελείωσε ακόμη το θέμα τελικά; :rolleyes:

Όχι που δεν θα έβρισκες εσύ Ελληναρα την αφορμή να πεις γνώμη σου και ότι είναι η σωστότερη!
Είπε ο Ελληνάρας, που απέκτησε σκύλο, που μοιάζει με καθαρόαιμο...δωρεάν.
Γιατί...αυτός ξέρει καλύτερα (y)
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.233
7.774
Σωστα, ο μη ελληναρας ως γνωστον ειναι
  • αυτος που δε ρωταει το κτηνιατρο μη χρεωθει καμια επισκεψη
  • δε μπαινει στο κοπο να ψαξει στο φορουμ μην υπαρχει κανα θεμα ιδιο (πολυ κουραση)
  • περιμενει τους υποτακτικους του να του δωσουνε ετοιμη γνωση (ως γνησιος απογονος του μεγα αλεξανδρου)
  • αν γραψει κανεις κατι που δε του αρεσει εχει το ευγενικο λεξιλογιο στο τσεπακι
  • και εξαφανιζεται μεχρι την επομενη αναγκη τσαμπας συμβουλης