Θηλυκό κυνηγόσκυλο περίπου ενός έτους


Pepé Le Pew

Member
23 Οκτωβρίου 2021
9
19
28
Βρέθηκε 21/10 στην παραλιακή στο Μοσχάτο, θηλυκό σκυλάκι σκούρο καφετί χρώμα με λευκό στέρνο και πατουσάκια, και μια λευκή πιτσίλα στο λαιμό. Μεσαίο προς μικρό μέγεθος, μακριά αυτιά, κυνηγόσκυλο. (Θα βάλω φώτο σε λίγο.)

Όποιος έχασε ή παράτησε αυτό το σκυλάκι, κρίμα σε εκείνον γιατί έχει απίστευτο χαρακτήρα. Αν κάποιος γνωρίζει οτιδήποτε, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου εδώ στο φόρουμ.

Δεν έχει τσιπ.
 
  • Like
Reactions: Billias83










Billias83

Well-Known Member
2 Νοεμβρίου 2020
109
131
41
Άνω Γλυφάδα
Βρέθηκε 21/10 στην παραλιακή στο Μοσχάτο, θηλυκό σκυλάκι σκούρο καφετί χρώμα με λευκό στέρνο και πατουσάκια, και μια λευκή πιτσίλα στο λαιμό. Μεσαίο προς μικρό μέγεθος, μακριά αυτιά, κυνηγόσκυλο. (Θα βάλω φώτο σε λίγο.)

Όποιος έχασε ή παράτησε αυτό το σκυλάκι, κρίμα σε εκείνον γιατί έχει απίστευτο χαρακτήρα. Αν κάποιος γνωρίζει οτιδήποτε, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου εδώ στο φόρουμ.

Δεν έχει τσιπ.
Δεν έχω facebook αλλά προτείνω οποίος έχει μπορεί να κάνει μια δημοσίευση!
 


Pepé Le Pew

Member
23 Οκτωβρίου 2021
9
19
28
Δεν έχω facebook αλλά προτείνω οποίος έχει μπορεί να κάνει μια δημοσίευση!
Ούτε εγώ έχω fb, αλλά μπορώ να ποστάρω από αλλού. Βέβαια δεν έχω ιδέα τι γίνεται με τα γκρουπς εκεί!
 




Billias83

Well-Known Member
2 Νοεμβρίου 2020
109
131
41
Άνω Γλυφάδα
Κάτσε είδα μια εφαρμογή σε ένα βίντεο στο youtube που βάζεις φωτό αν έχασες η βρήκες σκύλο και λοιπά στοιχεία!Κάτσε να την βρω....ελληνική εφαρμογή.
 






Pepé Le Pew

Member
23 Οκτωβρίου 2021
9
19
28
Δεν είμαι σίγουρη για το αν είχε το περιλαίμιο ή όχι, μου την έδωσε η θεία μου για φιλοξενία, η οποία ασχολείται με φιλοζωικά σωματεία κλπ

Μακάρι να την έχασε κάποιος που την ψάχνει και να τον βρούμε, ειδικά άμα είναι και κοντά, γιατί δέθηκα ήδη και είναι και doppelganger του δικού μου
MVIMG_20211021_183222.png
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.594
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3