ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΚΟΕ


samsok

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2009
1.091
100
Ναι όμως θα μπορούσε, όπως κάνουν οι περισσότεροι όμιλοι, να το προσφέρει και μέσω http://www.doglle.com/4daction/w2_detail_expo/3328/?login=&digicode=&langue=en&N_proprio= οπού μπορείς να έχεις λογαριασμό με τα στοιχεία του σκύλου σου και να πληρωσεις με πιστωτική.
βρε παιδια εδω δεν δουλευει ενα απλο mail ,που να μπαινουν σε διαδικασιες για πιο πολυπλοκα πραγματα.
Επισης συμφωνω με τον omarock, αν και μαλλον θα το ελεγα με λιγο...διαφορετικα λογια.Το εχω ξαναπει,οταν κανεις κατι η το κανεις οπως πρεπει η δεν το κανεις καθολου ασχετα αν εισαι εθελοντης η πληρωνεσαι. Τωρα τα περι προσφορας ,θυσιων κλπ ισως τα δεχομουν αν οι συμμετοχες στις διοργανωσεις του ΚΟΕ ,εγγραφες κ.α ηταν ΔΩΡΕΑΝ.Δεν ειναι ομως και αφου πληρωνω, απαιτω να εχω και την καταλληλη εξυπηρετηση .
 




samsok

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2009
1.091
100
Μα η λύση μέσω Doglle δεν είναι πολύπλοκη, αυτοί προσφέρουν την τεχνολογία
Μηπως ομως σε ανταλλαγμα της προσφορας τους πρεπει να πληρωθουν?
 


Ricos

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2009
2.046
82
Athens
βρε παιδια εδω δεν δουλευει ενα απλο mail ,που να μπαινουν σε διαδικασιες για πιο πολυπλοκα πραγματα.
Επισης συμφωνω με τον omarock, αν και μαλλον θα το ελεγα με λιγο...διαφορετικα λογια.Το εχω ξαναπει,οταν κανεις κατι η το κανεις οπως πρεπει η δεν το κανεις καθολου ασχετα αν εισαι εθελοντης η πληρωνεσαι. Τωρα τα περι προσφορας ,θυσιων κλπ ισως τα δεχομουν αν οι συμμετοχες στις διοργανωσεις του ΚΟΕ ,εγγραφες κ.α ηταν ΔΩΡΕΑΝ.Δεν ειναι ομως και αφου πληρωνω, απαιτω να εχω και την καταλληλη εξυπηρετηση .
+1000
 




George A

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
3.215
238
To doglle κρατάει κάποιο ποσοστό που επιβαρύνει τον ΟΚΑ

τώρα απο ότι έμαθα το καινούργιο είναι η τηλεφωνική συμμετοχή π.χ.

Ντρινννννν
ΚΟΕ: Kαλημέρα Κε Γιώργο (έχουν και αναγνώριση κλήσης)
Πελάτης: Θέλω να δηλώσω συμμετοχή για την Κυριακή
ΚΟΕ: Βεβαίως, ποιό σκυλί?
Πελάτης: Toν οσκαρ
ΚΟΕ: Ά μάλιστα βρήκα και το πεντιγκρί στο κομπιούτερ, Να χρεώσουμε την πιστωτική ή θα τα στείλετε?
Πελάτης: Θα σας τα στείλω
ΚΟΕ: Πολύ καλά, ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.

:paja1::p
 
Last edited:




theogoniakennel

Well-Known Member
14 Σεπτεμβρίου 2010
1.134
2
ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ-ΑΘΗΝΑ
Α μαλιστα για αυτο και του ΚΟΘ το συστημα εχει το ιδιο προβλημα?εστειλα 3 αιτησεις και μετα απο 2 μερες εμαθα οτι δεν πηραν καμμια και αυτα τα πουστικα ελληνικα και τα μεγαλα λογια ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΤΩΝ,ΠΡΟΣΦΟΡΑ,ΑΦΙΛΟΚΕΡΔΩΣ,να τα κοψετε,πληρωστε να γινει η δουλεια,γιατι τωρα με τον αφιλοκερδη χανεται λεφτα το καταλαβαινετε αυτο?
Πιστευω οτι αυτος ο ειδημωνας που εχεται προσπαθει χρονια,απο τοτε αλλοι ειδημωνες εχουν φιαξει το Google,το Facebook,το Skype,το MSN,μιλαμε με καμερες,μεχρι και σεξ κανουμε,και ο αφιλοκερδης του ΚΟΕ δεν εχει βρει ακομα ακρη πως στελνουμε ενα εμαιλ?
Αυτα να τα λετε μεταξυ σας,διοτι εγω προσωπικα αισθανομαι ασχημα και προσβαλομαι οταν ακουω μαλακιες αδιαμαρτυρητα,μην λετε τιποτα χειροτερευεται την κατασταση με τετοια υποστηριξη γινεστε συνενοχως ηλιθιων.
εχετε καθε δικαιωμα να αισθανεστε αυνανας, εγω απλα σας ειπα οτι την συγκεκριμενη περίοδο οι υπάληλοι του ΚΟΕ βρίσκονται στη Θεσσαλονικη , και βέβαια δεν υπαρχει καμία σχέση με την εκθεση του ΚΟΘ.
 




theogoniakennel

Well-Known Member
14 Σεπτεμβρίου 2010
1.134
2
ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ-ΑΘΗΝΑ
εχετε καθε δικαιωμα να αισθανεστε αυνανας, εγω απλα σας ειπα οτι την συγκεκριμενη περίοδο οι υπάληλοι του ΚΟΕ βρίσκονται στη Θεσσαλονικη , και βέβαια δεν υπαρχει καμία σχέση με την εκθεση του ΚΟΘ.
οσον αφορα τα ... εληνικα ζητω συγνωμη δεν καταλαβαινω την γλωσσα την οποια ομιλείτε.
 


theogoniakennel

Well-Known Member
14 Σεπτεμβρίου 2010
1.134
2
ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ-ΑΘΗΝΑ
theogoniakennel ποιά είναι η γνώμη σου σχετικά με εγγραφές μέσω http://www.doglle.com/4daction/w2_detail_expo/3328/?login=&digicode=&langue=en&N_proprio=
επ αυτου μπορειτε να απευνθειτε στο συμβουλιο του ΚΟΕ και να σασ απαντήσει αν του συμφέρει να έχει μεσαζοντεσ περί των συμετοχών τπυ στην εκθεση, και επιπρόσθετα στην εφορια περι της αποψεως της αν αυτό συναδει με το μη κερδοσκοπικο του ΚΟΕ, συμφωνα και με τον ελεγχο που έχει κανει στα βιβλία του ΚΟΕ, και αυτών που έχει ως πρός τίς παρατηρίσεις του.
 


theogoniakennel

Well-Known Member
14 Σεπτεμβρίου 2010
1.134
2
ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ-ΑΘΗΝΑ
αρκετα γραφω, επιπροσθετα στο ΔΣ του ΚΟΕ, πολοι μπορει να γράφουν πολα, αλατε επι των πραγματικών προβλημάτων, αν ο ΚΟΕ χαρακτηροσθει κερδοσκοπικός τελειώσανε όλα. Πραγματικα ενη,ερωθείτε επι των πραγματικών προβλημάτων πρίν κάνετε κρίσεις.
 


Alexia

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2008
6.350
202
65
Brussels
dolceconspirito.com
Εγώ δεν έχω κανένα λόγο να απευθυνθώ στο ΚΟΕ. Εχουμε αρκετές εκθέσεις στην Ευρώπη, οπότε δεν με απασχολεί ο τρόπος δήλωσης συμμετοχής σε εκθέσεις του ΚΟΕ. Λύσεις προσπαθώ να βρω για το πρόβλημα του ΚΟΕ.
 




sexbistol

Well-Known Member
27 Φεβρουαρίου 2009
78
0
Κι εγώ αντιμετωπίζω παρόμοια προβλήματα.
Μπαίνω στο site του ΚΟΕ, αλλά δεν μου ανοίγει το αρχείο δήλωσης της συμμετοχής, είτε για e-mail, είτε για fax-ταχυδρομικό. Αυτά συμβαίνουν στο γραφείο μου, που είμαι πιό οργανωμένος.
Στο σπίτι ανοίγουν τα αρχεία και μάλλον θα τα εκυπώσω εκεί και θα τα στείλω με fax.
Ιδωμεν....

Υ.Γ.: Απ' ότι κατάλαβες Θοδωρή, είμαι λίγο πιο πίσω από σένα στην τεχνολογία...
Σου λίπη ένα προγραμματακη γούτο δεν μπαίνεις
- adobe reader 9
 


Alexia

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2008
6.350
202
65
Brussels
dolceconspirito.com
theogoniakennel δεν μπορώ να καταλάβω για ποιό λόγο εκνευρίζεσαι; Η συζητήση θα μπορούσε να είναι εποικοδομητική. Ας μην ξεχνάμε ότι κάθε παράπονο είναι μια ευκαιρία για ένα οργανισμό (ακόμα και μη κερδοσκοπικό) να βελτιώσει την λειτουργία του.
“Every Complaint is an Opportunity.”
 


theogoniakennel

Well-Known Member
14 Σεπτεμβρίου 2010
1.134
2
ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ-ΑΘΗΝΑ
Α μαλιστα για αυτο και του ΚΟΘ το συστημα εχει το ιδιο προβλημα?εστειλα 3 αιτησεις και μετα απο 2 μερες εμαθα οτι δεν πηραν καμμια και αυτα τα πουστικα ελληνικα και τα μεγαλα λογια ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΤΩΝ,ΠΡΟΣΦΟΡΑ,ΑΦΙΛΟΚΕΡΔΩΣ,να τα κοψετε,πληρωστε να γινει η δουλεια,γιατι τωρα με τον αφιλοκερδη χανεται λεφτα το καταλαβαινετε αυτο?
Πιστευω οτι αυτος ο ειδημωνας που εχεται προσπαθει χρονια,απο τοτε αλλοι ειδημωνες εχουν φιαξει το Google,το Facebook,το Skype,το MSN,μιλαμε με καμερες,μεχρι και σεξ κανουμε,και ο αφιλοκερδης του ΚΟΕ δεν εχει βρει ακομα ακρη πως στελνουμε ενα εμαιλ?
Αυτα να τα λετε μεταξυ σας,διοτι εγω προσωπικα αισθανομαι ασχημα και προσβαλομαι οταν ακουω μαλακιες αδιαμαρτυρητα,μην λετε τιποτα χειροτερευεται την κατασταση με τετοια υποστηριξη γινεστε συνενοχως ηλιθιων.
Για να είναι κάποιος συνένοχος των ηλιθίων πρέπει να είναι ηλίθιος
Θα σας Παρακαλούσα να μου πείτε ότι είμαι ηλίθιος ευθαρσως.
Εγω απλα σας είπα ότι αυτές τις ημέρες το προσωπικότου Κυνολογικου Ομίλου Ελλάδος υποστηρίζει εκδήλωση του στη Θεσσαλονίκη που ουδεμία σχέση εχει με τον ΚΟΘ, όπως υπενίσεσθε παραπάνω.
Σας προκαλώ λοιπόν να επανέλθετε περί των απόψεών σας επωνύμως, και με αναφόρα στη χρήσης της χρλησης της γλωσσας, ως την αναφέρετε.
Νικόλαος Ιωάνου Καραγιάννης
Αναξαγόρα 16
143 42
Νεα Φιλαδέλφεια
Αθήνα
 


theogoniakennel

Well-Known Member
14 Σεπτεμβρίου 2010
1.134
2
ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ-ΑΘΗΝΑ
δεν είμαι καθόλου εκνευρισμένος απλά προκαλω να μου απαντήσουν με πλήρη επιγνωση της απαντήσεως και όχι κάτω απο τη μαντίλα
εγω απλα σε ερώτηση γιατί ήσως αργήσανε ειπα οτι είναι στη Θεσσαλονίκη και μου απαντήσανε οτι υποστηρίζς ηλιθίους
Ε λοιπόν προκαλω να μου πουν ότι ειμαι ηλήθιος επωνύμως, ποιο το προβλημά σου.
 




theogoniakennel

Well-Known Member
14 Σεπτεμβρίου 2010
1.134
2
ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ-ΑΘΗΝΑ
Υπάρχει όμως και η λύση εγγραφής μέσω http://www.doglle.com/
Γιατί δεν προσφέρει ο ΚΟΕ το έντυπο online;
Υπαρχει στο site, πριν κάνεις αναφορα καλό θε είναι να ελενξεις, Οχι κατηγόριες χωρίς ουσία
www.koe.gr
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.137
Μηνύματα
896.103
Μέλη
19.949
Νεότερο μέλος
panos88